Şimdi Ara

'Yasal' Olarak En Çok Para Kazandıran İş Hangisidir Beyler ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
3
Favori
21.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler soru açık "Yasal" Olarak En Çok Para Kazandıran İş Hangisidir ?
    20 Yaşındayım, üniversite okuyorum ama okumuyorum sayılır.
    Ofisboyluk yapmak istemediğimden böyle şeylere kalkışacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ObsesifKompulsif -- 24 Aralık 2011; 1:50:05 >

• Milletvekilliği
  • milletvekili

bomb has been planted.

edit : aynı saniye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faulen -- 24 Aralık 2011; 1:51:16 >
  • eğer yapabilirsen hammadde satış
  • Milletvekilliğini geçin beyler 40 yaşına kadar bekleyemem hayat kaçıyo elimden
  • muteahhitlik.

Becerebilinirse oto al satcilik
  • yönetmenlik. bi tutarsa haftalık 40.000 e çıkar. normal haber bülteni falan çekersen 10.000 haftalık.
  • genelev işlet.

bkz.: matild manukyan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ObsesifKompulsif

Milletvekilliğini geçin beyler 40 yaşına kadar bekleyemem hayat kaçıyo elimden

40 mı?
  • Tabii ki hazine,gömü veya kalıntı arayacaksın.Devletten belge alıp,hazineyi bulduğunda belli oranını devlete bırakman şartıyla arama yapabilirsin.Ama hazineyi nasıl bulacağın önemli.Buna cevap bulman çok zor.Bilende söylemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ObsesifKompulsif

Milletvekilliğini geçin beyler 40 yaşına kadar bekleyemem hayat kaçıyo elimden

5 sene önce yaş sınırı 25 e indirildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amphitritel

Tabii ki hazine,gömü veya kalıntı arayacaksın.Devletten belge alıp,hazineyi bulduğunda belli oranını devlete bırakman şartıyla arama yapabilirsin.Ama hazineyi nasıl bulacağın önemli.Buna cevap bulman çok zor.Bilende söylemez.

valla o iş sakat çok hikaye dinledim hazineyi bulmaktan çok çıkarmak marifet birçok hazaine tılsım olayı falan çok büyük sıkıntı...

en güzeli yurtduşından ucuza getirip türkiyede pazarlamak herkes rahatlıkla yapabilir
  • önce illegal kazan sonra legal iş yapacak sermayen olur
  • @€rché.19o3
    yurtduşından ucuza getirip türkiyede pazarlamak

Derken?

@kannyyy

OLayı çözmüş adam

Yazılım işinde kendini geliştirmeye çalışsan. Devir teknoloji devri. Belki turkbuk kurarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: €rché.19o3

quote:

Tabii ki hazine,gömü veya kalıntı arayacaksın.Devletten belge alıp,hazineyi bulduğunda belli oranını devlete bırakman şartıyla arama yapabilirsin.Ama hazineyi nasıl bulacağın önemli.Buna cevap bulman çok zor.Bilende söylemez.

valla o iş sakat çok hikaye dinledim hazineyi bulmaktan çok çıkarmak marifet birçok hazaine tılsım olayı falan çok büyük sıkıntı...

en güzeli yurtduşından ucuza getirip türkiyede pazarlamak herkes rahatlıkla yapabilir

Duyduklarından bazıları hikaye olmayabilir.Eğer büyük bir iş peşinde isen,evet dediğin gibi bulduğunda çıkarabilmek marifet.Çoğu hazine/gömü kadim zamanların bir kalıntısı.O vakitler bir gömü bulmak için gizli öğretiye ihtiyacın vardı.Haliyle saklamak için de yine gizli öğretiler kullanıyor haliyle.Şimdi ise hem bulmak için,hem bulduğunda çıkarmak için,çok uğraş vermen lazım.Şöyle de diyebiliriz;günümüz koşulları ve olanakları ile böyle bir iş peşinde koşmak hayalcilik olur.O zamanların ilimlerini ise günümüzde çok az kişi biliyor/çok az kaynak var.

• Neyin var? Sermayen olmadan hiç bir iş yapamassın. Anladığım kadarıyla emir kulu olmak istemiyorsun ve kendin iş yapmak istiyorsun.

Sana bi yol haritası çizeyim ve sen bunu uygula. Sıfırdan başladığını varsayıyoruz. Evden sabah erkenden çıkıyor ve kömürlükta bulunan baltayı alıyorsun. ''Kışlık odun kırarım'' diye mahallede bağırarak gezeceksin. Bu yolla biraz sermaye yapacaksın. Yaptığın sermayeyle bi simit tablası alıp simit satmaya başlıyacaksın. Buradan biriktirdiğin sermayeyle çiğköfte işine gireceksin. Sonra altına bi taksi alıp kaçak taksiciliğe başlıyacaksın. Biriktirdiğin parayla bir damperli alıp gece gündüz çalışarak sermayene sermaye katacaksın. Damperlinin borcunu kapattıktan sonra kamyonu satıp elindeki paraylada birleştirip bir arsa alacak ve mütahitliğe başlıyacaksın. Bir bina iki bina üç bina derken işi büyütecek ve piyasada adı şanı sayılır bir iş adamı olacaksın.

Bu kadar basit.

NOT: Yazdıklarımın içinde gururuna dokunan bir iş yada kim uğraşacak ben kısa yoldan falan gibi bir düşünce geldiyse sana bilki sen hayatta adam olamassın. Değişmessinde. Çünki geninde kanında yok demektir. Zorlamaylada olmaz bu işler. Tüccarlık genetiktir. Büyük adamların hepisi burnu sürterek böyle başlamışlardır. İşine geliyorsa böyle arkadaş. Gelmiyorsa office boy olarak bir yere gir ve maaşını al gerisini düşünme

• quote:

Mobilden bakarken nicke bakmadan ulan dedim ne ara yazdim ben bunu :D avatarimiz benziyor mobilde hemde cok fazla :D
  • -Milletvekilliği
    -Pilotluk
  • Gemi kaptanligi
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.