Şimdi Ara

Yasağa rağmen sokakta dolaşan boksör muhabirin burnunu kırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
55
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sarkat (1 mesaj) wehrmacht (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Bursa'da, sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen dışarı çıkan üç genç, kendisini görüntüleyen gazetecilere saldırdı. Saldırganlardan biri ise 'Ben boksörüm' diye bağırarak bir muhabirin burnunu kırdı.

Çirkin olay, dün saat 23.30 sıralarında merkez Osmangazi ilçesi Küçükbalıklı Mahallesi Kibar Sokak’ta meydana geldi. Devriye görevi yapan mahalle bekçileri, sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 3 gençle karşılaştı. Kimlik kontrolü yapan mahalle bekçileri, Süleyman Satılmış, Muhammet Ö. (18) ve O.Ç.'ye (17), kısıtlamayı ihlalden ceza kesilmesi için polis ekiplerinden yardım istedi. 

KENDİLERİNİ GÖRÜNTÜLEYEN GAZETECİLERE SALDIRDILAR

DHA muhabirleri Mehmet İnan ve İsmail Hakkı Seymen de olayı haberleştirmek için bölgeye gitti. Bu sırada taşkınlık yapıp, bekçilere mukavemet gösteren gençler, kendilerini görüntüleyen muhabirlere saldırdı. Grup, çekim yapan Seymen’in elinde bulunan ışığa vurarak yere düşürdü.

BEN BOKSÖRÜM' DİYE BAĞIRIP, MUHABİRİN YÜZÜNE YUMRUK ATTI

Boksör olduğu belirtilen gençlerden Süleyman Satılmış ise İnan’ın yüzüne yumruk attı.

https://www.karar.com/yasaga-ragmen-sokakta-dolasan-boksor-muhabirin-burnunu-kirdi-1596062

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Tamam halkın haberalma özgürlüğü de muhabirlerin işimi yapıyorum diye her köşe başında olur olmaz görüntü alıyor olması saçma sapan sansayonel cevaplar almak için provakatif sorular sorması gerekli değil bence muhabirlerin bunu yapması işleri ise karşılığında dayak yiyor olmalarıda doğal haksız fiil ve meşru müdafa sayıllmalı

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.