Şimdi Ara

Yasadışı bağlantı ( !.. illegal link ..! )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geçenlerde forumlarda yasadışı bağlantı verdiğim gerekçesiyle uzaklaştırılmıştım.

ancak bu yasadışı bağlantının ne olduğu konusunda hiçbir fikrim olmadığı için benim bu bağlantıyı tekrar verme ihtimalim çok yüksek.
    çünkü burasının yasadışı içerikle hiçbir bağlantısı olmadığının çok iyi farkındayım ve elimden geldiğince bu kurala uyamaya çalışıyorum.

ancak yönetim sadece yasadışı bağlantı verdiniz diyor ve forumdan uzaklaştırıyor, bana hatamın ne oldğunu söylemezseniz ben o hatamı nasıl düzeltebilirim ki.

ondan önce de mp3 bağlantısı verdiğim için uzaklaştırılmıştım, ancak eposta yolu ile adresini verdiğim mp3 ün zaten sadece internetten dağıtılan bir mp3 biçiminde şarkı olduğunu söylediğimde giriş yasağımı kaldırmışlardı.

Yönetimin foruma girmesine yasak koyduğu kişileri daha iyi bir şekilde bilgilendirmesi gerektiğini düşünüyorum.
    yoksa Yasaklama ile bir yere varılmaz..

Düzenleme : 3. satırda ki eksik kalmış cümlemi tamamladım.. (çünkü ile başlayan)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaviAteş -- 8 Kasım 2006; 17:51:46 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.