Şimdi Ara

Yaşadığım Zihin Kontrol İşkencesi ve Gangstalking Olayları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
7
Favori
9.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadman0000 -- 11 Aralık 2021; 7:15:38 >

• Merhaba. Lütfen beni dinleyin. Eğer dediklerinizde dürüst iseniz maalesef ağır bir paranoya ve sanrı içindesiniz, ve ne yazık ki şu anda bu konu üzerinde mantıklı düşünüp kararlar alabilecek bir yerde değilsiniz. Bu acil bir konu. Hiçbir psikolojik rahatsızlığa sahip olmayıp sadece bu rahatsızlığa sahip olma şansınız var, o yüzden lütfen beni dinleyin. Yurtdışına gitmenize gerek yok. Lütfen en kısa zamanda bir psikiyatri kliniğine gidin ve yaşadıklarınızı anlatın.

Bunlar cok klasik Şizofreni belirtileri. Nerde gorsem tanirim. Diger versiyonlari beni uzaylilar takip ediyor , Hareketlerimi kontrol ediyorlar... Bir keresinde bir tanidigim bana catiyi gosterip su an orada olduklarini soylemisti. Catida tabiki kimse yoktu. Bu arkadasdaki Ileri seviye. Agir ilaclari var. Gecmis olsun

(Kanka o adamın ismi ne merak ettim.)Bu arada soruna dönelim.Uzun uzadıya yazmak isterdim ama psikolog değilim.Anlattığın şeyler herkes "şizofreni" yaftasını yapıştırsada bunun adı paronayadır.Şizofreni daha ağır hayalet vs.Paronoyaların buyük bir kısmı travma ya bağlı.(fiziksel travma değil,travma sonrası stres bozukluğu) yaygın anksiyete de bunla beraber paralel semptonlar gösterir.Senden ricam ilk önce psikoloğa görün.Hastalık hastası olma.Okuyomusun,veya bir sanatla ilgileniyormusun bilmiyorum ama bir hobin varsa üzerine git.Telkin et kendini.Pozitif telkinler öğren.Gunde 5,10 defa tekrarla.Eft 2 parmakla 7 kere vuruş tekniği var.Bunu kendi kendine yapabilirsin.(bu ciddi anlamda en güçlü antidepresandan daha bile etkili olabiliyor).Senden son ricam yinede bi uzmana görün.Saglıcakla.

• Güzel kurgu Yaşadığım Zihin Kontrol İşkencesi ve Gangstalking Olayları 

• Yaşadığım Zihin Kontrol İşkencesi ve Gangstalking Olayları 

• yukarı

• Bence sende ciddi şizofreni belirtisi var. Kafanda uydurduğun hikayeye bak. Hazır kendindeyken psikiyatriye git.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeşim sen nefesi kuvvetli bir hocaya git

• csbnin zebanisi yok, şizofrenin csbsi var.

• ilginç.

• Senin için niye bu kadar zahmete girişsinler? Bir psikoloğa görün

• SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadman0000 -- 1 Mart 2021; 0:35:48 >
  • İlk önce bir psikiyatri bölümüne görün.

• bily7091 B kullanıcısına yanıt

Hahaha aynen oyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çipleme ne kardeşim? Elektronik işkence ne? Sen ne anlatıyon? Başlığa zehirlenme demişsin zehirlenmeyle ilgili bir şey anlatmamışsın?

Mutfakta 1 litrelik kola içildiğini gördün de kolayı kim içmiş?

Sen nesin, kimsin, kaç yaşındasın? İnsanlar seninle neden böyle uğraşsın? Seni niye böylesine umursasın? Olayın nedir?

Bir şeyler yazmışsın ama cümlelerini bir araya getirince anlamlı bir şeyler çıkmıyor. Anlamsız şeyler yazıyorsun. Bunları ciddi ciddi yazıyorsan ki öyle görünüyor psikiyatra git ya da götürsünler seni. Tez şifalar diliyorum.

• Bunlar cok klasik Şizofreni belirtileri. Nerde gorsem tanirim. Diger versiyonlari beni uzaylilar takip ediyor , Hareketlerimi kontrol ediyorlar... Bir keresinde bir tanidigim bana catiyi gosterip su an orada olduklarini soylemisti. Catida tabiki kimse yoktu. Bu arkadasdaki Ileri seviye. Agir ilaclari var. Gecmis olsun

• Hocam psikiyatriye gitmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

• Değişik bir konu. Takip.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bundan en az 7 bölümlük dizi çıkar

• Merhaba. Lütfen beni dinleyin. Eğer dediklerinizde dürüst iseniz maalesef ağır bir paranoya ve sanrı içindesiniz, ve ne yazık ki şu anda bu konu üzerinde mantıklı düşünüp kararlar alabilecek bir yerde değilsiniz. Bu acil bir konu. Hiçbir psikolojik rahatsızlığa sahip olmayıp sadece bu rahatsızlığa sahip olma şansınız var, o yüzden lütfen beni dinleyin. Yurtdışına gitmenize gerek yok. Lütfen en kısa zamanda bir psikiyatri kliniğine gidin ve yaşadıklarınızı anlatın.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.