Şimdi Ara

Yaş 22 Hala Bir sevgilim yok ( Konu Ciddi ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
3
Favori
21.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaliteyi düşür hocam her yönden, sonra sevgilisi-takıntısı olmayan 10 kız gözüne kestir, hepsine ufak ufak yaz. Sonra hepsine açıl, en az 3'ü kabul eder sıkma canını bu işler böyle. Sen kızla ilgilenmezsen kız senle ne diye ilgilensin?
  • Sevgilin olmasi gerekmez, arkadas olarak sürdürebilirsin yasamini. Bence böylesi daha iyi olacaktir - Sevgilinmi var derdinmi var hesabi...
  • Boşver be kardeşim. Bende kimse ile çıkmadım yaşım 20. 1 ayn önce biri ile tanıştım facebook'tan bir arkadaşımın kuzeniydi. Kız deli gibi aşık oldu. Kurtulmak için atmadığım yalan kalmadı. Bende istiyorum sevgilim olmasını ama bende sevemiyorum. Birşeyler hissedemedim ona karşı. Sonra umut verdiğimi fark ettim ve tamam dedim sonra. Bir kaç gün baktım olmuyor, ayrıldım. Kız hala peşimde bana demediğini bırakmadı ama özür diledi şimdi de söyledikleri için.
    Hiç aklımda yoktu böyle birşey ama bir anda oluverdi. Bence hiç düşünme mutlaka olacaktır...

Beni sorarsan ben hala bekarım sevgilim yok bu kızdan kurtulmak istiyorum. Birdaha aramamasını istiyorum. Dersime odaklanmak istiyorum okulu uzatmaya hiç niyetim yok zaten okul biterse istemesende kızlar gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [TR] P.E.K.E.R

bı tanesıne dıgerlerınden fazla degr verdıgını bellı et
    hıc bır kıza kardesım deme
    akıcı hareketlerde bulun konusman duzgun olsun
    kızla konusurken ne hızlı ne yavas kızın konusma hızına gore kendını ayarla o tonda konus.

son olarak para her seyı alır

Para yok işte. çıkıp 50 lira harcayıp gelme lüksüm yok. Kızlara da bakamıyoruz haliyle.
  • (KIZ = MASRAF) bunu unutmayın beyler, ayda en az 4 kez buluşsanız 1 kez masrafı kız öder, digerleri sana patlıyor, her buluşmada da sade bi yemek, sinema falan derken minimum 50-60tl gidiyor, bunun bir de aylık telefon masrafı var, kız arada üstü kapalı şekilde kontör de istiyor, aylık minimum 250tl civarı bi masraf oluyo, altında araba varsa adım başı otopark parası, şık olayım dersen parfüm ve yeni giyim masrafı vs. vs uzayıp gidiyor
  • sevgilin varsa ayrı dert yoksa ayrı dert nasıl bir yaşam tarzıdır bu ya
  • Takma kafana hocam üç günlük dünya
  • Neden bu kadar kız arkadaş bağımlısısınız anlamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myceneans

Neden bu kadar kız arkadaş bağımlısısınız anlamıyorum

Çünkü istemediğim halde gönlüm birisine kayıyor. Aşık olmayı engellediğim gün bu sorunlar kalkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: Myceneans

Neden bu kadar kız arkadaş bağımlısısınız anlamıyorum

Çünkü istemediğim halde gönlüm birisine kayıyor. Aşık olmayı engellediğim gün bu sorunlar kalkacak.

Sanırım bu etrafında kız olduğundan dolayı kaynaklanıyor. Ben ikinci öğretim inşaat mühendisliği okuyorum. Günde toplasan 5-10 kız uzaktan anca görebiliyorum. Göz görmeyince gönül de ses çıkarmıyor. Oldukça rahatım.
  • senden ricam sağ elinin fotoğrafını çekip bizimle paylaşırmısın ?
  • olsa dert olmasa ayrı dert!
  • Aynı durum bendede var daha öncede bahsetmiştim. Yalnız olmuyor ama gidipde bi kızı ayartayım diyorum sonra düşünüyorum ya bunların kahrınımı çekicem diye sonra bi anda tüm hevesim gidiyor. Sorun bence şurda karşı cins sizi heyecanlandırmalı. Yolda 2-3 tane görüyorum öyle bi kahrı çekilirki onların ama diğerlerine içimden gelmiyor. Yaş meselesini kafanıza fazla takıyorsunuz. Ne yani 20 yaşına kadar kız yapamayanlar sorunlumu oluyor yada toplum tarafından dışlanıyormu? Bir kural yok illada 20 ye kadar 1 tane olcak diye Bakan yokmu? Abartmak gibi olmasın ama kimilerine göre mükemmel bana göre güzel olmayan kızlar herzaman bakıyor ortamda okulda vs ama içinden gelmedikten sonra hayrına çıkılmaz kimseyle

• KARDEŞ zaten kızlar tipe fazla önem vermiyor bizim mahhallede çingene var mesela kızlar ona hasta ama tip yok işte neyini seviyolar anlamıyom biraz cüretkar ol tanımaya calıs zaten gerisi gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: XavionS

quote:

Orijinalden alıntı: masti

bende 19 yaşıma girdim,benimde olmadı.bu sene üniye gidince bir şeyler olmazsa vatikana rahip olacam.

Maaşlar iyiyse bende olabilirim.

20 olduk soyle bizde geliriz

• üni 1 deyken cesaretlendim çıkma teklif ettim reddedildim ama hiç takmadım güldüm geçtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: eerenn

quote:

kızla konusurken ne hızlı ne yavas kızın konusma hızına gore kendını ayarla o tonda konus.

Parayla her şeyi yapabileceğini düşünen insan para için her şeyi yapar ;)

namuslu her ısıyaparım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-73EC99CC3 -- 12 Şubat 2011; 22:04:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Response.Write

quote:

Orijinalden alıntı: bowers wilkins

quote:

Orijinalden alıntı: Response.Write

quote:

Orijinalden alıntı: eerenn

quote:

Parayla her şeyi yapabileceğini düşünen insan para için her şeyi yapar ;)

Hiçbir zaman çok parası olan biri olmadım.
    Buna rağmen güzel şeyler yaşadım.
    Bu işin para ile alakası yok.
    Para ile anca cinsel anlamda bir ilişki kurabilirsin.
    O da emin olun normal bir ilişkinin yanında hiç kalır.

para olmadımı kızla nasıl gezip tozcan ona nasıl hediye alcan tele nasıl kontör alıcan ha diceksin o kadar para olcak ben fazla paradan bahsediyorum onuda şöle örnekliyim adamın altında porsche 911 çekmiş sahile adamda tonla para evi villa adam resmen para sıçıyo diğer adamda da cepte 20 30 lira akbille geziyo varoş bir semtte oturuyo kız şimdi hangisine bakar veya sen kız olsan hangisine bakarsın uzun lafın kısası dostum

ne kadar para o kadar çok hatun

Ne alakası var parayla?
    Al sevgilinle otur parkta sohbet et,çekirdek ye,çay iç bir kafede,uzan çimenlere omuz omuza yıldızları izle ne bileyim.Yap birşey işte.

Ne kadar para o kadar kız onu bende biliyorum.200 dolara 1 rus desen,varsa 1000 doların 5 tane alırsın koyarsın karşına.
    Mutluluğu unutmuşsun sen.Senin adına üzüldüm.
    Hakaret veya saygısızlık değil amacım.Yanlış anlama.

Eğer "Ahmet karnım acıktı bana yemek al" diyen bir kızla birlikte olacağına olma daha iyi.
    Aşk ve arkadaşlık,paylaşmaktır,bir olmaktır.

Zor değil orta gelirli birisi bile parayla kendine 3-4 tane rus kız alabilir bir geceliğine.
    Ama aşkı ve dostluğu altındaki porşla ya da cebindeki parayla kazanamazsın dostum.

sen banta oturup ask yasamayı hala gercekmı sanıyorsun

sen ole dusunebılırsınde omzuna yaslanan kız ıcınden ne dusunecek sence

• quote:

Orijinalden alıntı: budden

Müslüman adamın zaten sevgilisi olamaz. Müslümanlar bunu nasıl normalleştirmişler anlayamıyorum. Nikahın yoksa elini bile tutamazsın ama bizimkiler ohoooo...

Allah boşuna "Zinaya yaklaşmayın" demiyor. Yaklaşınca paçayı kurtarmak zor..

TEBRİKLER !!!

125 sevap puan hanenize yüklenmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eggys

quote:

Orijinalden alıntı: budden

Kardeşim tanışmayın, görmeden evlenin demiyoruz. Tabii ki görüşeceksiniz.

Ama samimi olun buradaki karı kız muhabbetleri evlenme amacıyla mı yapılıyor? Birbirimizi kandırmayalım. Amaç gönül eğlendirmek bu açıkça görülüyor.

Ama niyetiniz ciddi ise, oturur konuşursun, arada buluşur yemeğe gider birbirini tanımaya çalışırsın. Buna bir şey dediğimiz yok. Ama her şey ölçülü olmalı. Birbirimizi tanıyoruz diye yatağa mı gireceksin? Orasını burasını mı elleyeceksin? Kız arkadaşım diye yapmadıklarını bırakmıyorlar, olmaz kardeşim. Allah'ın emirlerini söylüyoruz diye dinden çıkacaklarsa öyle adam lazım değil zaten adam gibi adam olanlar gelsin..

budden kardeş senin yorumlarını okuyorum bazı bazı okuduklarımı beğeniyorum bunuda beğendim

Bunu bende beğendim ama ilk yorumunda müslüman adamın sevgilisi olamaz yazmış.Kıvırmış biraz.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.