Şimdi Ara

Yaş 22 Hala Bir sevgilim yok ( Konu Ciddi ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
3
Favori
21.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: paratuzağı

bende hiç aşık olamıyorum(ne sevcem elin kızını) sadece cinsel gözle bakıyorum kızlara
    birde bir kıza iltifat falan edince(çok nadir oluyor) kendimi küçük düşmüş gibi hissediyorum

Bence sen ayrı bir hayvansın... İnsan bile diyemiyorum, hatta hayvanlara hakaret ettim sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Response.Write

quote:

Orijinalden alıntı: eerenn

quote:

Orijinalden alıntı: [TR] P.E.K.E.R

bı tanesıne dıgerlerınden fazla degr verdıgını bellı et
    hıc bır kıza kardesım deme
    akıcı hareketlerde bulun konusman duzgun olsun
    kızla konusurken ne hızlı ne yavas kızın konusma hızına gore kendını ayarla o tonda konus.

son olarak para her seyı alır

Parayla her şeyi yapabileceğini düşünen insan para için her şeyi yapar ;)

Hiçbir zaman çok parası olan biri olmadım.
    Buna rağmen güzel şeyler yaşadım.
    Bu işin para ile alakası yok.
    Para ile anca cinsel anlamda bir ilişki kurabilirsin.
    O da emin olun normal bir ilişkinin yanında hiç kalır.

para olmadımı kızla nasıl gezip tozcan ona nasıl hediye alcan tele nasıl kontör alıcan ha diceksin o kadar para olcak ben fazla paradan bahsediyorum onuda şöle örnekliyim adamın altında porsche 911 çekmiş sahile adamda tonla para evi villa adam resmen para sıçıyo diğer adamda da cepte 20 30 lira akbille geziyo varoş bir semtte oturuyo kız şimdi hangisine bakar veya sen kız olsan hangisine bakarsın uzun lafın kısası dostum

ne kadar para o kadar çok hatun

• quote:

Orijinalden alıntı: paratuzağı

bende hiç aşık olamıyorum(ne sevcem elin kızını) sadece cinsel gözle bakıyorum kızlara
    birde bir kıza iltifat falan edince(çok nadir oluyor) kendimi küçük düşmüş gibi hissediyorum

dimi bunların hepsi para tuzağı
  • Bizim gibi insanların 50 yıl önce dünyaya gelmesi gerekirdi.O yaşam daha uygun olurdu kişiliğimize.
  • 5 sene sonraki halim.. buna çok eminim..
  • Can damarımdan vurdunuz beni. Şu anda bunalımdan akli dengemi kaybetmek üzereyim. Bu yaşam bana hiç uygun değil. O kadar acı çekiyorum ki anlatamam.

Allah'ım şu canımı alda kurtar artık beni.
  • para yoksa anca nefes alan kızlarla tkaılabiliriz onlarlada bir mok yaşanmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Can damarımdan vurdunuz beni. Şu anda bunalımdan akli dengemi kaybetmek üzereyim. Bu yaşam bana hiç uygun değil. O kadar acı çekiyorum ki anlatamam.

Allah'ım şu canımı alda kurtar artık beni.

seni çok iyi anlıyorum, sakin ol bence çokda kendini bunaltma
  • yaş 21 kimse ile çıkmadım

ama birçok yabancı kız ile muhabbetim oldu

ne biçim iş anlamadım
  • 22 yaş birşey değil benim yaş 26'ya geldi.İstesem kız arkadaş bulurum.Olanı da ben sepetledim.Bir insanla sürekli ilgilenmek bana zor geliyor.Gezip tozmak takılmak güzel ama tartışması kavgası var bu işin.Hem kız milleti bizim gibi değil sabahtan akşama kadar telefonla mesaj çekip duruyorlar.Sürekli ilgi istiyor.
    Sevgili olması bence araban olması gibi birşey.Oldu mu masrafı, derdi çok oluyor.Olmadı mı da olmuyor.
    Birini buluyorum önce hevesleniyorum sonra boşver rahatımı bozmayayım diye vazgeçiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyradel

quote:

Orijinalden alıntı: ramazanyurt

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: budden

Kardeşim tanışmayın, görmeden evlenin demiyoruz. Tabii ki görüşeceksiniz.

Ama samimi olun buradaki karı kız muhabbetleri evlenme amacıyla mı yapılıyor? Birbirimizi kandırmayalım. Amaç gönül eğlendirmek bu açıkça görülüyor.

Ama niyetiniz ciddi ise, oturur konuşursun, arada buluşur yemeğe gider birbirini tanımaya çalışırsın. Buna bir şey dediğimiz yok. Ama her şey ölçülü olmalı. Birbirimizi tanıyoruz diye yatağa mı gireceksin? Orasını burasını mı elleyeceksin? Kız arkadaşım diye yapmadıklarını bırakmıyorlar, olmaz kardeşim. Allah'ın emirlerini söylüyoruz diye dinden çıkacaklarsa öyle adam lazım değil zaten adam gibi adam olanlar gelsin..

Bu adamın amacını nereden bilebilirsin ki ya da herhangi birinin? Müneccin olmadığını ya da zihin okuyamadığını varsayıyorum. Ha belki gördüklerinden çoğu öyledir ama bu yargı yine de sana düşmez. Yanılma payın yüksek. Zaten hadi evleneyim diye de ortalıkta kız aranmaz. Önce tanışırsın, tanırsın. Sevgili olursun. Belki 5-6 sene sürer ve bu işte ölüme kadar birlikte olmak istediğim kişi der ve onunla evlenirsin.

yahu adam bir şey dememiş ki. her şeyin ölçüsünde olması gerektiğini ve eğer müslümanım diyorsan dinin kurallarının bu olduğunu söylemiş. bunlar bir nevi tavsiye ve uyarı niteliğindedir. sen yine de istediğini yapmakta özgürsün. herkes için diyorum biraz anlayıp da yorum yapınız yahu.

ayrıca @budden arkadaşımın dediklerine aynen katılıyorum. görünen köy kılavuz istemez.

Burası da bir forum unutmayın. O görüşe karşıyım bunu da dile getiriyorum. Anlamamda kesinlikle bir sorun yok.

Siz zaten her şeyi çok iyi bilirsiniz. Görünen köy klavuz istemez pek tabi. Bu adamın tanışacağı ve sevgili olacağı kişiyle ileriyi düşünüp düşünmeyeceğini nasıl bilebilirsiniz? Bu kadar küstahça bir yazıyla onun sadece gönül eğlendirmek istediğini bilebilecek kadar Allah mısınız?

şu yazdıklarına bakılırsa idrar!!! yollarında sorun var senin. önce bu problemini hallet sonra gel buraya yaz. son cümlen bile her şeyi ortaya koyuyor. yazık! bir de beyin yetişiyor diyorlar. küçüklüğümüzden beri belirtilen ülkenin geleceği denilen nesil nerede kaldı. yoksa iş sizlere kaldıysa halimiz harap...

• ben 16 yaşındayım..13 yaşında kadar saçmasalak kızlara tab oldum 14 yaşında kayıkhanedeki şarapçı behçet abi vardı bizim orda dediği şeyi aynen yazıyorum..

"bak oğlum sen bi erkeksin s*kin olduğuna göre.. onlarda kız malum şey olduğuna göre yani eksik bişey yok, utanıcak bişey de yok.. ortamda 10 kız olsa 9 u seni reddetse 1 i kabul ettiği an diğerlerinin hiç bi önemi kalmaz.."
  • quote:

Orijinalden alıntı: bowers wilkins

quote:

Orijinalden alıntı: Response.Write

quote:

quote:

kızla konusurken ne hızlı ne yavas kızın konusma hızına gore kendını ayarla o tonda konus.

Hiçbir zaman çok parası olan biri olmadım.
    Buna rağmen güzel şeyler yaşadım.
    Bu işin para ile alakası yok.
    Para ile anca cinsel anlamda bir ilişki kurabilirsin.
    O da emin olun normal bir ilişkinin yanında hiç kalır.

para olmadımı kızla nasıl gezip tozcan ona nasıl hediye alcan tele nasıl kontör alıcan ha diceksin o kadar para olcak ben fazla paradan bahsediyorum onuda şöle örnekliyim adamın altında porsche 911 çekmiş sahile adamda tonla para evi villa adam resmen para sıçıyo diğer adamda da cepte 20 30 lira akbille geziyo varoş bir semtte oturuyo kız şimdi hangisine bakar veya sen kız olsan hangisine bakarsın uzun lafın kısası dostum

ne kadar para o kadar çok hatun

Ne alakası var parayla?
    Al sevgilinle otur parkta sohbet et,çekirdek ye,çay iç bir kafede,uzan çimenlere omuz omuza yıldızları izle ne bileyim.Yap birşey işte.

Ne kadar para o kadar kız onu bende biliyorum.200 dolara 1 rus desen,varsa 1000 doların 5 tane alırsın koyarsın karşına.
    Mutluluğu unutmuşsun sen.Senin adına üzüldüm.
    Hakaret veya saygısızlık değil amacım.Yanlış anlama.

Eğer "Ahmet karnım acıktı bana yemek al" diyen bir kızla birlikte olacağına olma daha iyi.
    Aşk ve arkadaşlık,paylaşmaktır,bir olmaktır.

Zor değil orta gelirli birisi bile parayla kendine 3-4 tane rus kız alabilir bir geceliğine.
    Ama aşkı ve dostluğu altındaki porşla ya da cebindeki parayla kazanamazsın dostum.

• tipi falan boşver onlar lisede iş yapar.. paran varmı ??
  • askerlik okul vb. bitince ailen sana uygun birini bulup evlendirirler zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: (Coldplay)

Dalga geçmezseniz sevinirim yaş oldu 22 millet birini bırakıp birine geçerken biz hala boştayız.

Tip normal , ünide okuyorum , genel kültür falanda iyi , kız arkadaşlarım var tabi bolca ama hiçbiri sevgili anlamında olmadı.

Psikolojik olarak baya taktım bu duruma

Sorun kesinlikle sende.Ayrıca tip artık o kadar önemli değil.Ağzının laf yapması,yeri geldiğinde nasıl davranacağını bilmen vs. gibi bir çok etmen etkili oluyor..
    Ayrıca ne kadar para o kadar hatun diyenler..Trilyonlarca parası olup fuhuş operasyonlarında basılan yüzlerce iş adamı var.Mademki herşey parayla bu adamlar kendilerine niye taş gibi bir sevgili yapamıyorlarda geceliği 10-15 bin tl olan hatunları ayarlamaya çalışıyorlar..Birazcıkta bunu düşünün..Para bir yere kadar..Para vererek tek gecelik ilişkiye girmek başka,sürekli bir sevgilinin olması başka..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kei$er$oZe -- 12 Şubat 2011; 4:35:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: masti

bende 19 yaşıma girdim,benimde olmadı.bu sene üniye gidince bir şeyler olmazsa vatikana rahip olacam.

Maaşlar iyiyse bende olabilirim.
  • benm vardıda ne oldu terkedip gitti hayatm mahvoldu yaşama sevincm 0 şuan kafayı yiyecem ya başkasınn olrsa üfff beee dün dedim hemn karr verme dedi yarına kadr düşüncem şimdi heycandan ölüyorum

bekarlık sultanlık reis takma kafana illa evleneck kız bulursun kendini aç biraz
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ramazanyurt

quote:

quote:

Kardeşim tanışmayın, görmeden evlenin demiyoruz. Tabii ki görüşeceksiniz.

Ama samimi olun buradaki karı kız muhabbetleri evlenme amacıyla mı yapılıyor? Birbirimizi kandırmayalım. Amaç gönül eğlendirmek bu açıkça görülüyor.

Ama niyetiniz ciddi ise, oturur konuşursun, arada buluşur yemeğe gider birbirini tanımaya çalışırsın. Buna bir şey dediğimiz yok. Ama her şey ölçülü olmalı. Birbirimizi tanıyoruz diye yatağa mı gireceksin? Orasını burasını mı elleyeceksin? Kız arkadaşım diye yapmadıklarını bırakmıyorlar, olmaz kardeşim. Allah'ın emirlerini söylüyoruz diye dinden çıkacaklarsa öyle adam lazım değil zaten adam gibi adam olanlar gelsin..

Bu adamın amacını nereden bilebilirsin ki ya da herhangi birinin? Müneccin olmadığını ya da zihin okuyamadığını varsayıyorum. Ha belki gördüklerinden çoğu öyledir ama bu yargı yine de sana düşmez. Yanılma payın yüksek. Zaten hadi evleneyim diye de ortalıkta kız aranmaz. Önce tanışırsın, tanırsın. Sevgili olursun. Belki 5-6 sene sürer ve bu işte ölüme kadar birlikte olmak istediğim kişi der ve onunla evlenirsin.

yahu adam bir şey dememiş ki. her şeyin ölçüsünde olması gerektiğini ve eğer müslümanım diyorsan dinin kurallarının bu olduğunu söylemiş. bunlar bir nevi tavsiye ve uyarı niteliğindedir. sen yine de istediğini yapmakta özgürsün. herkes için diyorum biraz anlayıp da yorum yapınız yahu.

ayrıca @budden arkadaşımın dediklerine aynen katılıyorum. görünen köy kılavuz istemez.

Burası da bir forum unutmayın. O görüşe karşıyım bunu da dile getiriyorum. Anlamamda kesinlikle bir sorun yok.

Siz zaten her şeyi çok iyi bilirsiniz. Görünen köy klavuz istemez pek tabi. Bu adamın tanışacağı ve sevgili olacağı kişiyle ileriyi düşünüp düşünmeyeceğini nasıl bilebilirsiniz? Bu kadar küstahça bir yazıyla onun sadece gönül eğlendirmek istediğini bilebilecek kadar Allah mısınız?

Fazla ileri gidiyorsun. Olayı çarpıtıyorsun. Forumda yapılan genel muhabbetten bahsettik. Genelleme yaptık. Forumda dönen çoğu kız muhabbeti bu yönde dedik. Kimsenin tabii ki içini bilemeyiz, niyetini de. Yukarıda yazdıklarım sanırım seni rahatsız etti, yarası olan gocunur misali. Neyse, anlayan ne demek istediğimizi anlamıştır.

Bu adamın konusuna gelip genelleme yapıyorsun ve açıkça ona da ima ediyorsun. Ve ilk cümlende müslüman adamın sevgilisi olmaz diyorsun? Daha sonra illaki uzun süre buluşulacak, gezilecek diyorsun? Sen önce kendinle çelişmeyi bırak. Dışarıda gezdiğin, elini tuttuğun kıza sevgilim diyemiyor musun? Ne acayip insanlarsınız vesselam.

Ha bu arada yaram falan yok gocunmuyorum.

@ramazanyurt
    Son cümlede bir mübalağa var anlayamayacak kadar lise terksen senle münakaşa edemem kusura bakma.

• Orijinalden alıntı: XavionS

Money talks, bullshit walks...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.