Şimdi Ara

Yaş 22 Hala Bir sevgilim yok ( Konu Ciddi ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
3
Favori
21.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: (Coldplay)

Dalga geçmezseniz sevinirim yaş oldu 22 millet birini bırakıp birine geçerken biz hala boştayız.

Tip normal , ünide okuyorum , genel kültür falanda iyi , kız arkadaşlarım var tabi bolca ama hiçbiri sevgili anlamında olmadı.

Psikolojik olarak baya taktım bu duruma

Çok da kafana takma dostum.Ama değer verdiğin düzgün bir kız tanırsan sakın bu fırsatı kaçırma.Sakın ama sakın o kişiyi kaçırma
  • 20 yaşındayım benim de hiç olmadı
  • Girişken ol biraz. 22 yıldır bi sevgilin olmasa bile en azından sevdiğin birisi olmuştur. Eğer kıza açılıp da red olmuşsan sorun yok ama hiç konuşmadıysan sorun var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LonelyHunter

quote:

Dalga geçmezseniz sevinirim yaş oldu 22 millet birini bırakıp birine geçerken biz hala boştayız.

Tip normal , ünide okuyorum , genel kültür falanda iyi , kız arkadaşlarım var tabi bolca ama hiçbiri sevgili anlamında olmadı.

Yaş haricinde herşeyimiz aynı benim yaşım 20 benimde hiç olmadı. Belki ben yaşımdan biraz küçük gösterdiğim için olabilir. Kısmet bu işler olmayınca olmuyor hiç boşuna arama ben ümidi kestim.

bende aynı durumdaydım ama bu durumu kafama takmıyorum. bazen yalnızlık krizleri geliyor ama mantıklı olmak lazım, kız arkadaşı olanları görüyorum sadece +++masraf oluyor! değiyor mu?? terk ettiği zaman hem cebin yanıyor hem kalbin...acele etme kendi hayatını kur ondan sonra kendi hayatına göre birini bulursun. yani sağlam adımlarla git

• quote:

Orijinalden alıntı: gyradel

quote:

Orijinalden alıntı: budden

Müslüman adamın zaten sevgilisi olamaz. Müslümanlar bunu nasıl normalleştirmişler anlayamıyorum. Nikahın yoksa elini bile tutamazsın ama bizimkiler ohoooo...

Allah boşuna "Zinaya yaklaşmayın" demiyor. Yaklaşınca paçayı kurtarmak zor..

Kurbanlık koyun seçer gibi evlenelim o zaman. İllaki flört olması lazım. İki insan sonsuzluğu amaçlıyor evlenerek; ya tutarsa diye tombala mı çekiyoruz?

+1000
  • quote:

Müslüman adamın zaten sevgilisi olamaz. Müslümanlar bunu nasıl normalleştirmişler anlayamıyorum. Nikahın yoksa elini bile tutamazsın ama bizimkiler ohoooo...

Allah boşuna "Zinaya yaklaşmayın" demiyor. Yaklaşınca paçayı kurtarmak zor..

bu elemanı da örnek alabilirsin, bak misal bununda kızlardan yana hiç sansı olmamış o yüzden ben hard müslimim tavırları yapıyor
    herkes kendini kandıracak bi yol buluyor tabi

yada herkes gibi ben yalnızlığı seviyorum yhaa ayaklarına yatarsın buda güzel bi yöntem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 11 Şubat 2011; 22:45:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GidekGaffur.

İlerde çıkacagın kıza acıyorum 22 yılın patlaması ne demek buuuuu of of kıza acıyom

İçimde biriktirdiğim yalnızlık dışında fazla birşey yok kardeş , o işleri kafamda aşmış biriyim , aradığım beklediğim sevgi daha çok , geri kalan şeyler işin kaymağı.
  • http://sosyalbeceriler.com/

Güvenilir bi site bnde aldım kitapları okudm bilmediğimiz yaptığımız hatalar varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheTime

quote:

quote:

Yaş haricinde herşeyimiz aynı benim yaşım 20 benimde hiç olmadı. Belki ben yaşımdan biraz küçük gösterdiğim için olabilir. Kısmet bu işler olmayınca olmuyor hiç boşuna arama ben ümidi kestim.

bende aynı durumdaydım ama bu durumu kafama takmıyorum. bazen yalnızlık krizleri geliyor ama mantıklı olmak lazım, kız arkadaşı olanları görüyorum sadece +++masraf oluyor! değiyor mu?? terk ettiği zaman hem cebin yanıyor hem kalbin...acele etme kendi hayatını kur ondan sonra kendi hayatına göre birini bulursun. yani sağlam adımlarla git

İyi de aşık olduğun kişiyle birlikte olmak daha iyi olmaz mı? Ona hep uzaktan bakmak, birileriyle olduğunu görünce içinin yanması, acaba şu anda kiminle nerde napıyor diye kendini yiyip bitirmek daha mı iyi?

• Dostum girişimci bir ruha ve cesaret dolu bir kana ihtiyacın var bunları da sana senden başka
    kimse kazandıramaz.Bişeylerden korkarsan hiç bir zaman istediğini elde edemezsin

Kaybetmekten korkma; birşeyi kazanman için bazı şeyleri kaybetmelisin.Ve unutma ; kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin.
    CHE

Umarım yardımcı olur.Ayrıca iyi tanımadığın birine kendini bağlama ilk başlarda seviyormuş gibi
    yap sonradan çok zor oluyor bazı şeyler... Hiç bir şey göründüğü gibi değil.içine girip
    görmeden öğrenemezsin

• Kardeşim tanışmayın, görmeden evlenin demiyoruz. Tabii ki görüşeceksiniz.

Ama samimi olun buradaki karı kız muhabbetleri evlenme amacıyla mı yapılıyor? Birbirimizi kandırmayalım. Amaç gönül eğlendirmek bu açıkça görülüyor.

Ama niyetiniz ciddi ise, oturur konuşursun, arada buluşur yemeğe gider birbirini tanımaya çalışırsın. Buna bir şey dediğimiz yok. Ama her şey ölçülü olmalı. Birbirimizi tanıyoruz diye yatağa mı gireceksin? Orasını burasını mı elleyeceksin? Kız arkadaşım diye yapmadıklarını bırakmıyorlar, olmaz kardeşim. Allah'ın emirlerini söylüyoruz diye dinden çıkacaklarsa öyle adam lazım değil zaten adam gibi adam olanlar gelsin..
  • quote:

Kardeşim tanışmayın, görmeden evlenin demiyoruz. Tabii ki görüşeceksiniz.

Ama samimi olun buradaki karı kız muhabbetleri evlenme amacıyla mı yapılıyor? Birbirimizi kandırmayalım. Amaç gönül eğlendirmek bu açıkça görülüyor.

Ama niyetiniz ciddi ise, oturur konuşursun, arada buluşur yemeğe gider birbirini tanımaya çalışırsın. Buna bir şey dediğimiz yok. Ama her şey ölçülü olmalı. Birbirimizi tanıyoruz diye yatağa mı gireceksin? Orasını burasını mı elleyeceksin? Kız arkadaşım diye yapmadıklarını bırakmıyorlar, olmaz kardeşim. Allah'ın emirlerini söylüyoruz diye dinden çıkacaklarsa öyle adam lazım değil zaten adam gibi adam olanlar gelsin..

budden kardeş senin yorumlarını okuyorum bazı bazı okuduklarımı beğeniyorum bunuda beğendim

• quote:

Kardeşim tanışmayın, görmeden evlenin demiyoruz. Tabii ki görüşeceksiniz.

Yazacaklarımı yazmısın, eline sağlık ;)
  • Böyle hep en kötüyü düşünmiyeceksin , ders konusunda da arkadaş konusunda da ve kız konusunda da..
    biraz pozitif düşün , moralini her konuda yüksek tut. herşey kendiliğinden gelişir. merak etme sen kafa dengin kızı bulacaksın. reel hayattaki arkadaşlarının 22 yaşında hala sevgilin olmamasına küçümseyerek baktığını tahmin edebiliyorum , bu konuyuda forumda paylaşman güzel birşey. reel hayatta millet birbirini kız uğruna arkasından vuruyor bi .. uğruna neler neler yapıyorlar. sen relax ol kendiliğinden gelişir.

22 oldu hala bişi yok diye düşünce sisteminden çık ilk olarak , lisedeykende 17 oldu hala bişi yok diyorsundur muhtemelen. öyle düşünme. sen akışına bırak.

Mutlu ve Huzurlu olman için önünde HİÇBİR ENGEL YOK!

anlatabilmişsem ne mutlu bana.

• quote:

quote:

quote:

quote:

İyi de aşık olduğun kişiyle birlikte olmak daha iyi olmaz mı? Ona hep uzaktan bakmak, birileriyle olduğunu görünce içinin yanması, acaba şu anda kiminle nerde napıyor diye kendini yiyip bitirmek daha mı iyi?

aşık olduğundan yerine hoşlandığın kişi demek daha doğru

benim hoşlandığım çok kız oldu (özellikle okulda okurken), hep uzaktım onlara...yakınlık göstermek istemedim!

"daha iyi olmazmıydı? " diyorsun yalnız takılmaktansa iyi olurdu ama bu durumun sana getiricekleri ve götürüceklerini bir düşün...eğer getirisi fazla ise ben bir ilişki içine girerdim...

hoşlandığın kızı biriyle görmek içini yakar!!hemde çok kötü yakar ve gaza getirir...ama sabretmesinide biliceksin. sabrın sonu selamettir

en son söylüceklerim sana
    eğer öğrenci isen sadece derslerine ver kendini, ben öyle yaptım...şuan bir kursa gidiyorum 3 ay sonra biticek sabancının gemisinde 4500$ maaşlı 1/4 ikramiyeli bir işe başlıcağım...bir böyle olmak var birde kpss sınavları için uğraşmak yada 2-3 kuruşla karın doyurmaya çalışmak var... seçim senin öğrenci isen vaktin değerlidir başka yerlerde harcama

• amerikada 14 -15 yasindaki genclerin sokaklarda yaptiklarini gorsen agzin acik alir, gecen iki liseliyi bizim arka bahcede yaladim, artik tek baslarina kaldiklarinda neler yapiyorlar dusunmek bile istemiyorum
  • 22 yaşında hiçkimselye cıkmadıysan, ilk cıktıgın kıza şiir yazacaksın, serenat yapacaksın, türlü türlü rezillikler yapacaksın.. Bu rezillikleri aslında ortaokulda lisede yapman gerekirdi ki bu yaşlarda yapmayasın. Ama bunları yaşayıp da nasıl davranılması gerektiğini bilmeyeceksin. Ondan sonra o kız senden ayrılacak, sen de üzüleceksin.. Halbuki daha önce yaşasaydın bunları, belki o kızın suratına bile bakmayacaktın ama ilk oıldugu için cok deger vereceksin.. Uff yazmaktan yoruldum neyse..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cronic

22 yaşında hiçkimselye cıkmadıysan, ilk cıktıgın kıza şiir yazacaksın, serenat yapacaksın, türlü türlü rezillikler yapacaksın.. Bu rezillikleri aslında ortaokulda lisede yapman gerekirdi ki bu yaşlarda yapmayasın. Ama bunları yaşayıp da nasıl davranılması gerektiğini bilmeyeceksin. Ondan sonra o kız senden ayrılacak, sen de üzüleceksin.. Halbuki daha önce yaşasaydın bunları, belki o kızın suratına bile bakmayacaktın ama ilk oıldugu için cok deger vereceksin.. Uff yazmaktan yoruldum neyse..

buraya bir şey yazsam millet şok olurdu. ayrıca tespitin çok yerinde.

bu yazdıklarını 27-28 yaşında yapan ve rededilen birisinin halini düşün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambetiko -- 11 Şubat 2011; 23:27:30 >

• Rusyada yaşamaya başlamadıkça asla bi kızla çıkmam
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

aşık olduğundan yerine hoşlandığın kişi demek daha doğru

benim hoşlandığım çok kız oldu (özellikle okulda okurken), hep uzaktım onlara...yakınlık göstermek istemedim!

"daha iyi olmazmıydı? " diyorsun yalnız takılmaktansa iyi olurdu ama bu durumun sana getiricekleri ve götürüceklerini bir düşün...eğer getirisi fazla ise ben bir ilişki içine girerdim...

hoşlandığın kızı biriyle görmek içini yakar!!hemde çok kötü yakar ve gaza getirir...ama sabretmesinide biliceksin. sabrın sonu selamettir

en son söylüceklerim sana
    eğer öğrenci isen sadece derslerine ver kendini, ben öyle yaptım...şuan bir kursa gidiyorum 3 ay sonra biticek sabancının gemisinde 4500$ maaşlı 1/4 ikramiyeli bir işe başlıcağım...bir böyle olmak var birde kpss sınavları için uğraşmak yada 2-3 kuruşla karın doyurmaya çalışmak var... seçim senin öğrenci isen vaktin değerlidir başka yerlerde harcama

isteyen adam hem derslerini çok iyi idare eder, hem 1,5 - 2 ay içinde 3-4 kızla çıkabilir,sosyal yönünü geliştirebilir, hayatını daha eğlenceli getirebilir...ve eğer bunlar bilinçli yapılırsa derslerine de olumlu yansır...
    sonuçta hayata bir kere geliyoruz. tamam senin dediğin gibi geleceğimizi garantiye almalıyız ama bazı şeyleride zamanında tecrübe etmek lazım...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.