Şimdi Ara

Yaş 22 Hala Bir sevgilim yok ( Konu Ciddi ) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
3
Favori
21.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu az sonra kilitlenicek hissediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

ya boşverin en güzeli bekarlık.
    sabahtan beri dolaşıyorum hediye bulmak için sonunda buldum bişeyler
    sevgilim yokken haftada 100 tl harcıyorsam sevgilim varken haftada 300-400 harcadığım oluyor

kesinlikle katılıyorumm.sevgili demek masraf demek kardeşim boşveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
  • @MalcolM-X-

Abartma birader ortaya bi laf attık kudurdukça kudurmussun. Her seyden önce ılımlı olup baskalarının düsüncelerine saygı göstermelisin yoksa kimseden saygı bekleme.

Senin gibi çakma dinciler yüzünden bu hale geldik,daha fazla laf atme millete. Cennet-Cehennem'in varlıgına inanan biri olarak din için adam öldürecek seviyede olman ne kadar da garip.

Bak Ömer Hayyam senin gibiler için ne demis ;

Varmı dünyada günah işlemeyen söyle
    Yaşanırmı hiç günah işlemeden söyle
    Bana kötü deyip kötülük edeceksen
    Yüce Tanrı ne farkın kalır benden söyle

Irmaklarından şaraplar akacak diyorsun,
    Cennet-i âlâ meyhane midir?
    Her kuluna iki huri vereceğim diyorsun,
    Cennet-i âlâ kerhane midir?

• 28 e yaklaştı yaşım, hiç kız arkadaşım olmadı 5 kez reddedildim. Bazılarıyla da bazı sebeblerden dolayı konuşamadım.Sorun olan reddedilmek değil oyalandım resmen beni kafaya aldılar. Birisi ise hem kendini hem beni yaktı. Hatanın tamamen bende olmadığını anladım. Artık Türk kızlarıyla mecbur kalmazsam evlenmeyi düşünmüyorum.

Sana gelince yaşın 22 ne dert ediyorsun, önüne fırsat çıkar, iyi bir iş bul, evlenilecek bayan sürüyle çıkar karşına...
  • Mühendislik okuyosan normaldir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper_Srt

Kişisel gelişim kitapları oku.
    Hoşlandığın biriyle tanıştığında sevgili olabilecekmişsiniz gibi davran yoksa arkadaş olarak devam edersin.

Eğitim şart diyorsun.Önerdigin kitap varmı?
  • iyidir yani normaldir
  • Ot ot yaşamak demişsiniz de.Bana da insanların evlenmeyecekleri, bir hayat kurmayacakları kişilerle çıkıp ayrılmasını ot ot buluyorum.Hem dini değer yargılarımla, hem de mantık çerçevesinde incelediğimde bu yapılan şeyler bana ot ot geliyor.Müslüman insanın evlenmeden önce çıkması konusunda pek bir şey söyleyemem.Bence siz de dine inanmasanız bile atıp tutmayın.Derdiniz günah-sevap derdi olmasa bile doğru-yanlış derdi olsun.Çünkü burada bir insanın evlenmeden önce sevgilisinin olup olamayacağından bahsetmiyoruz.Bir müslümanın sevgilisinin olup olamayacağından bahsediyoruz.Lütfen insanları şaşırtmamak adına ben burada okudum, sevgilisi olabilir, ya da ben burada okudum olamaz gibi kesin yorumlar yapmayalım.(Kesin kaynaklar belirtmedikçe)
  • Aynı yaş, aynı durum problem yok. Hedefin: Askerlik + İş, sonra hemen kız bul->evlilik gerisinin salla. Yaşıtlarına bakıp da boşuna herhangi boş bir kızla uğraşma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerista -- 17 Şubat 2011; 19:33:58 >
  • sacma sacma konusma ben bu basliga cevap vereyim dedim adamlar ole bi yana cekmislerki bende Bi cevap vereyim dedim adamlar susarsan olmaz susanlar yuzunden bugun burdayiz hem ben dinci degilim o kadar sadece zoruma gitti herkez dusuncesinde ozgurdur ama bunu buraya direk karsiya laf atmak icin soylemisse bi yerde biri cikip cevap vermek zorunda yoksa bende bilirim susmayi
    quote:

Orijinalden alıntı: knotaqram34

@MalcolM-X-

Abartma birader ortaya bi laf attık kudurdukça kudurmussun. Her seyden önce ılımlı olup baskalarının düsüncelerine saygı göstermelisin yoksa kimseden saygı bekleme.

Senin gibi çakma dinciler yüzünden bu hale geldik,daha fazla laf atme millete. Cennet-Cehennem'in varlıgına inanan biri olarak din için adam öldürecek seviyede olman ne kadar da garip.

Bak Ömer Hayyam senin gibiler için ne demis ;

Varmı dünyada günah işlemeyen söyle
    Yaşanırmı hiç günah işlemeden söyle
    Bana kötü deyip kötülük edeceksen
    Yüce Tanrı ne farkın kalır benden söyle

Irmaklarından şaraplar akacak diyorsun,
    Cennet-i âlâ meyhane midir?
    Her kuluna iki huri vereceğim diyorsun,
    Cennet-i âlâ kerhane midir?

• önce iş aş uretimdenal.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blanchimont

yalniz konu kizlar icin tam bir erkekleri anlama rehberi niteliginde :D

bunu okuyan kizlar varsa ibret alsin konudan: MADDI ANLAMDA COK YUK OLMAYIN LAN !!

Bende 20 yasindayim 2 senedir sevgilim yok ondan once 3 tane olmustu. inanin tadini alip da sonra bulamayinca daha kotu oluyor. kizlara da cinsel obje gozuyle bakmam bakani da sevmem

ama kizlar genelde kendini mutlu etmeyen hayvan erkeklerden hoslaniyor

sonuc: turk kizlarinin topunun allah belasini versin

• olmazsa olmasın masalları okumayın kardeşim olmuyor işte ya hayatımda sadece 1 kez sevgilim oldu başka da hiç olmadı lise 3 teydi o da 3 yıl oluyor başka da hiç olmadı karı istiyom karı elenoradan bıktım artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaNoZ

quote:

bunu okuyan kizlar varsa ibret alsin konudan: MADDI ANLAMDA COK YUK OLMAYIN LAN !!

Bende 20 yasindayim 2 senedir sevgilim yok ondan once 3 tane olmustu. inanin tadini alip da sonra bulamayinca daha kotu oluyor. kizlara da cinsel obje gozuyle bakmam bakani da sevmem

• quote:

töbe de yaw

• quote:

Orijinalden alıntı: masti

bende 19 yaşıma girdim,benimde olmadı.bu sene üniye gidince bir şeyler olmazsa vatikana rahip olacam.

süpersin
  • amannn boşver gitsin benim oldu da noldu sanki? bir kız arkadaşın olsun ama sevme takıl bence, aşk sevgi falan bunlar adamı fena dağıtıyo boşuna başın ağrımasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: _BEYAZ_

amannn boşver gitsin benim oldu da noldu sanki? bir kız arkadaşın olsun ama sevme takıl bence, aşk sevgi falan bunlar adamı fena dağıtıyo boşuna başın ağrımasın

• quote:

Orijinalden alıntı: fasilgibi
    28 e yaklaştı yaşım, hiç kız arkadaşım olmadı 5 kez reddedildim. Bazılarıyla da bazı sebeblerden dolayı konuşamadım.Sorun olan reddedilmek değil oyalandım resmen beni kafaya aldılar. Birisi ise hem kendini hem beni yaktı. Hatanın tamamen bende olmadığını anladım. Artık Türk kızlarıyla mecbur kalmazsam evlenmeyi düşünmüyorum.

Sana gelince yaşın 22 ne dert ediyorsun, önüne fırsat çıkar, iyi bir iş bul, evlenilecek bayan sürüyle çıkar karşına...

Peki bu sende özgüven kaybı ve bunalım yapmadı mi ? 28 yıl yav inanadım gelmiyor gercekten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: (Coldplay)

Dalga geçmezseniz sevinirim yaş oldu 22 millet birini bırakıp birine geçerken biz hala boştayız.

Tip normal , ünide okuyorum , genel kültür falanda iyi , kız arkadaşlarım var tabi bolca ama hiçbiri sevgili anlamında olmadı.

Psikolojik olarak baya taktım bu duruma

spor bi araba al mümkünse bmv olsun kızlara çarpmamak için yarışacaksın

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.