Şimdi Ara

Yaş 22 Hala Bir sevgilim yok ( Konu Ciddi )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
3
Favori
21.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dalga geçmezseniz sevinirim yaş oldu 22 millet birini bırakıp birine geçerken biz hala boştayız.

Tip normal , ünide okuyorum , genel kültür falanda iyi , kız arkadaşlarım var tabi bolca ama hiçbiri sevgili anlamında olmadı.

Psikolojik olarak baya taktım bu duruma

• Ben 24 Yaşındayım Ve 44 Yaşında Bir Dul Bayanla Evlendim.
    Kendisinin De 25 Yaşında Bir Kızı Var. Babam İse Bu Kız İle Evlendi.
    Böylelikle Babam, Karımın Kızı İle Evlendiği İçin Damadım Olmuş Oldu.
    Bunun Üzerine Kızım Da Babamla Evlendiği İçin Üvey Annem Olmuş Oldu.
    Hanımımın Ve Benim Geçen Sene Bir Oğlumuz Oldu. Oğlum Hanımımın Kızının
    Erkek Kardeşi Oldu, Aynı Zamanda Babamın Da Eniştesi. Bir De Üvey Annemin
    Erkek Kardeşi Olduğu İçin Dayı Oldu. Anlayacağınız Benim Oğlum Benim Dayım Oldu.
    Babamın Eşi Sene Sonunda Dünyaya Bir Erkek Çocuğu Getirdi. O Babamın Oğlu Olduğu İçin
    Benim De Erkek Kardeşim, Ve De Kızımın Oğlu Olduğu İçin De Torunum. Yani Ben Torunumun
    Erkek Kardeşiyim. Ayrıca Bir Annenin Evladının Babası Eşi Olduğuna Göre Ben De Eşimin
    kızının Babasıyım Ve Kızımın Erkek Çocuğunun Erkek Kardeşiyim.

Yani anlatmak istediğim bekarlık sultanlıktır kardeşim
  • Ben 24 Yaşındayım Ve 44 Yaşında Bir Dul Bayanla Evlendim.
    Kendisinin De 25 Yaşında Bir Kızı Var. Babam İse Bu Kız İle Evlendi.
    Böylelikle Babam, Karımın Kızı İle Evlendiği İçin Damadım Olmuş Oldu.
    Bunun Üzerine Kızım Da Babamla Evlendiği İçin Üvey Annem Olmuş Oldu.
    Hanımımın Ve Benim Geçen Sene Bir Oğlumuz Oldu. Oğlum Hanımımın Kızının
    Erkek Kardeşi Oldu, Aynı Zamanda Babamın Da Eniştesi. Bir De Üvey Annemin
    Erkek Kardeşi Olduğu İçin Dayı Oldu. Anlayacağınız Benim Oğlum Benim Dayım Oldu.
    Babamın Eşi Sene Sonunda Dünyaya Bir Erkek Çocuğu Getirdi. O Babamın Oğlu Olduğu İçin
    Benim De Erkek Kardeşim, Ve De Kızımın Oğlu Olduğu İçin De Torunum. Yani Ben Torunumun
    Erkek Kardeşiyim. Ayrıca Bir Annenin Evladının Babası Eşi Olduğuna Göre Ben De Eşimin
    kızının Babasıyım Ve Kızımın Erkek Çocuğunun Erkek Kardeşiyim.

Yani anlatmak istediğim bekarlık sultanlıktır kardeşim

• bı tanesıne dıgerlerınden fazla degr verdıgını bellı et
    hıc bır kıza kardesım deme
    akıcı hareketlerde bulun konusman duzgun olsun
    kızla konusurken ne hızlı ne yavas kızın konusma hızına gore kendını ayarla o tonda konus.

son olarak para her seyı alır
  • Hayatın gerçekleri : EVDE KALDIN
  • ss alablrmyz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: (Coldplay)

Dalga geçmezseniz sevinirim yaş oldu 22 millet birini bırakıp birine geçerken biz hala boştayız.

Tip normal , ünide okuyorum , genel kültür falanda iyi , kız arkadaşlarım var tabi bolca ama hiçbiri sevgili anlamında olmadı.

Psikolojik olarak baya taktım bu duruma

Yaş haricinde herşeyimiz aynı benim yaşım 20 benimde hiç olmadı. Belki ben yaşımdan biraz küçük gösterdiğim için olabilir. Kısmet bu işler olmayınca olmuyor hiç boşuna arama ben ümidi kestim.
  • Müslüman adamın zaten sevgilisi olamaz. Müslümanlar bunu nasıl normalleştirmişler anlayamıyorum. Nikahın yoksa elini bile tutamazsın ama bizimkiler ohoooo...

Allah boşuna "Zinaya yaklaşmayın" demiyor. Yaklaşınca paçayı kurtarmak zor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: [TR] P.E.K.E.R

bı tanesıne dıgerlerınden fazla degr verdıgını bellı et
    kızla konusurken ne hızlı ne yavas kızın konusma hızına gore kendını ayarla o tonda konus.

Parayla her şeyi yapabileceğini düşünen insan para için her şeyi yapar ;)
  • Araba el kendine
  • ya boşverin en güzeli bekarlık.
    sabahtan beri dolaşıyorum hediye bulmak için sonunda buldum bişeyler
    sevgilim yokken haftada 100 tl harcıyorsam sevgilim varken haftada 300-400 harcadığım oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: budden

Müslüman adamın zaten sevgilisi olamaz. Müslümanlar bunu nasıl normalleştirmişler anlayamıyorum. Nikahın yoksa elini bile tutamazsın ama bizimkiler ohoooo...

Kurbanlık koyun seçer gibi evlenelim o zaman. İllaki flört olması lazım. İki insan sonsuzluğu amaçlıyor evlenerek; ya tutarsa diye tombala mı çekiyoruz?
  • quote:

Müslüman adamın zaten sevgilisi olamaz. Müslümanlar bunu nasıl normalleştirmişler anlayamıyorum. Nikahın yoksa elini bile tutamazsın ama bizimkiler ohoooo...

ilerde bir gün sakın ola çocuğuna bunları anlatma, ya ateist olur ya da başka bir din bulur.
  • quote:

Sizin gibiler yüzünden evlilikler kısa sürüyor... Saygıyla eğiliyorum, devam edin çocuklar anasından babasından ayrı kalsın...
  • Kişisel gelişim kitapları oku.
    Hoşlandığın biriyle tanıştığında sevgili olabilecekmişsiniz gibi davran yoksa arkadaş olarak devam edersin.
  • sorun değil. elbet bir gün çıkar karşına biri. olmadı bi erkekle takıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper_Srt

Kişisel gelişim kitapları oku.
    Hoşlandığın biriyle tanıştığında sevgili olabilecekmişsiniz gibi davran yoksa arkadaş olarak devam edersin.

Genel olarak gelişimim için bir şeyler yapıyorum zaten.

Hocam inan kime yönelsem ya başka biriyle çıkmaya başlıyor yada eski çıktığına geri dönüyor falan.

Hiçbir kızın dikkatini çekmiş değilim. İnan ben güzel olmayan birine açılsam red yerim herhalde. Durumu bende anlamadım neden böyle.Tipim Allah'a şükür kötü değil.

Yukarda para demişler , maddi durumum orta sayılır , öğrenci olduğum için haliyle arabam yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi (Coldplay) -- 11 Şubat 2011; 22:31:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cheyloq

quote:

ilerde bir gün sakın ola çocuğuna bunları anlatma, ya ateist olur ya da başka bir din bulur.

Karı kız için din değiştirecekse zaten hayır gelmez o adamdan
  • İlerde çıkacagın kıza acıyorum 22 yılın patlaması ne demek buuuuu of of kıza acıyom
  • quote:

Orijinalden alıntı: eerenn

quote:

Orijinalden alıntı: [TR] P.E.K.E.R

bı tanesıne dıgerlerınden fazla degr verdıgını bellı et

Parayla her şeyi yapabileceğini düşünen insan para için her şeyi yapar ;)

Para olayı yalan hocam. Altında kendine ait 20 yaşında bir BMW falan varsa ayrı ama para bir halta yaramıyor.
  • dostum biraz daha zorlaman lazım...yani kızları
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.