Şimdi Ara

Yaş 20 hala sevgilim yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üstüne birde içimi döküceğim biride yok. Evet bu yaştayım ve hala daha bir kız arkadaşım dahi olmadı. 2 sene önce sevdiğim bir kız vardı ve onunla aynı ortamda bulunduğum her an zamanla yakınlaşırız diyordum ama olmadı başka biriyle çıktı ve hala onu unutamadım. Hala bazen onu eskiden gördüğüm yerlerden geçiyorum belki görürüm diye ama yok. Daha kötüsü onu unutturacak biride yok. Hep böyle olcam sanırsam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bunlar o kadar basit şeyler ki, dert bile demem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tavşanist -- 8 Aralık 2017; 0:12:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sizin sikintiniz bunu bir zorunluluk olarak görmek ezme bu kadar kendini yav ne dediğini anlamayacak kafana uygun olmayan bir kiz arkadaşın olacağına erkek arkadaş edin işte

• Evet bu büyük bi dert degil tabii ki o ayri konu da insan olsun istiyor. Benim de yas 21 hic olmadi ha sebepleri zayif olmam ozguvensiz olmam bence. bunlari düzeltemedim ama kabullendim durumumu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jaqenn

sizin sikintiniz bunu bir zorunluluk olarak görmek ezme bu kadar kendini yav ne dediğini anlamayacak kafana uygun olmayan bir kiz arkadaşın olacağına erkek arkadaş edin işte

Hocam aseksüel bir birey değilsen bu zorunluluk değil midir? Sevmek sevilmek her insan ister. Benim derdim her gün farklı kızla olayımda değil.

• Up

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZenciPriapus -- 11 Aralık 2017; 0:44:16 >
  • Olsun diye uğraşma , akışına bırak.
    İnsanlara önyargı ile yaklaşma herkes ile konuşmaya bak , üniversite okuyorsan bu kolay olur.
    Bol kitap oku.
    İyi geceler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.