Şimdi Ara

Yaş 18 Kredi Çekilirmi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
12.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir kişinin kredi çekebilmesi için kaç ay sigortalı olması gerekir,

Bankalar kredi verirken yaşı yada eğitim durumunu göz önüne alırlarmı

Maaş bodrosu ve sigorta konut kredisinde yeterlimidir.

Not;Lütfen konuyu alakasız yerlere götürüp saçma yorumlar yapmayın , benim durumumun ve sorularımın çerçevesinde detaylı bilgiler verirseniz , sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yiğit Emre Yüksel -- 23 Mayıs 2021; 0:43:23 >

• banada iş kredisi lazım. 15-20 bin lira kadar
  • En az 3 ay sigorta şart (garanti bankası) evet banka yaşı iş durumunu ele alıyor fakat kredi maksimum on bin lira verirler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Minimum 3 ay sigortalı ve çalışıyor olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde imkansıza yakındır kredi çekebilmeniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yiğit Emre Yüksel

İyi Günler ,Ben 18'den gün alıyorum açıköğretim lisesi öğrencisiyim , sigortam yok ,kendime ait mal yok , bir yerden gelen parada yok, 18 oldugumda kredi çekmek istiyorum ( konut kredisi) bunun için gerekirse işe de girebilirim bazı sorularım var, sorularım şunlardır;

Bir kişinin kredi çekebilmesi için kaç ay sigortalı olması gerekir,

Bankalar kredi verirken yaşı yada eğitim durumunu göz önüne alırlarmı

Maaş bodrosu ve sigorta konut kredisinde yeterlimidir.

Not;Lütfen konuyu alakasız yerlere götürüp saçma yorumlar yapmayın , benim durumumun ve sorularımın çerçevesinde detaylı bilgiler verirseniz , sevinirim.

Evet seninde soykedigin gibi maas bordrosu yeterli ekstra 3 ve daha fazla ay sigorta primin yatnasi gerekir bu bazi bankalarin tahsis ekiplerine gore artabilir.Cekebilecegin tutarda yatan sgk priminle teyit edilerek heeaplanacaktir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu ergenlerin canını yakacan varya alacağı ev +başka bir tapu daha ipotek ettirip 1,60 faizden kullandıracan krediyi görecekler anyayı konyayı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam illaki bişeylere ihtiyaç duyulur bende öğrenciyim ve kredi lazım olabiliyor şu konuda detaylı anlatılmış sizde bakabilirsinizhttp://www.kredicekerken.com/2016/11/ogrenciye-ihtiyac-kredisi-veren-bankalar.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.