Şimdi Ara

Yaş 11 (Tr Sunucusu içerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
1
Favori
2.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://tr.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=2163
    --Yorum yok--
    Eğer konusu varsa görmedim, özür dilerim..

Edit : Riot TR'nin 11 yaşındakileri iyi göstermek için bir oyunu gibi geldi, bu nedir arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nadeje. -- 12 Kasım 2012; 16:36:26 >

• Yalan la bu.
  • Kusura bakmayın ama çocuk, ben de dahil forumdaki çoğu kişiden daha düzgün bir insanı benziyor :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekalfwons -- 12 Kasım 2012; 16:38:59 >
  • montaj
  • gayet düzgün yazmış çocuk; eğer yazısını okumadıysan bir oku çok ciddi, gayet samimi, düzgün bir türkçe kullanmış kurtulun artık şu küçük yaş tabularınızdan yaşı her 18in altında olan genç oyuncuyu fişlemekten ne zevk alıyorsunuz anlamadım

edit: yaşı 11 yada değil riot yazmış yada yazmamış 11 yaşında gayet düzgün oyuncular da muhakkak vardır aramızda üslüp ve yaş üzerinden polimiğe girmek yanlış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smallwax -- 12 Kasım 2012; 16:40:48 >

• Yaşlarına bakarak insanları değerlendiriyorsan sana diyecek birşey yok. 10-11 yaşlarında olgun çocuklar var. Ama ne yazık ki çok az. Onun dışındakiler tüm gün bilgisayar başında duran, oyuna girip tüm gün küfredip tüm gün feedleyen çocuklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Commando Kayle -- 12 Kasım 2012; 16:45:56 >
  • Das ist huebunaheübenshchalefelage FAKE!
  • İnsanları yaşına göre değerlendirmeyin. 4-5 tane tanıdığım var 14 yaşından küçük bu oyunu oynayan. Çokta iyi oynuyorlar.

@Commando Kayle ile aynı görüşe sahibim. Tamamen çevre şartları ve insan şartlarına bağlı bir çocuğun gelişimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demacia -- 12 Kasım 2012; 17:02:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuckyOneEUK*

http://tr.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=2163
    --Yorum yok--
    Eğer konusu varsa görmedim, özür dilerim..

Edit : Riot TR'nin 11 yaşındakileri iyi göstermek için bir oyunu gibi geldi, bu nedir arkadaş

aynen tr'de üni mezunu çoğu kişi o kadar düzgü yazı yazamaz.riot tr bizi ayakta otlatacak bu gidişle

• İnanmadım yazıyı okuduysanız warcraft eskisi gibi haz vermediğinden bu oyuna geçtim falan diyor.Wowun eski zamanı 2006-2007 desek bu çocuk 5-6 yaşında wow gibi aylık ücret isteyen ve karmaşık bir oyuna mı başlamış
  • çocuk wow karakterini falan bile göstermiş fake değil bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Advantea -- 12 Kasım 2012; 17:18:33 >
  • Benim adım da Mert Læ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Advantea

adam wow karakterini falan bile göstermiş fake değil bence

edit: üstteki belki wotlkda başlamıştır catadan zevk almayıp lol oynamış olabilir

ne yapmışım lan ben değiştir yerine alıntıya basmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Advantea -- 12 Kasım 2012; 17:17:47 >
  • Ben ilk gördüğümde inanmadım çünkü oyun geçmişinden bahsediyor tamam o yaştaki birisinin düzgün yazısı olabilir türkçesi olabilir ama 5/6 yaşındaki adam gidipde wow oynayamaz. Lan kendimden biliyorum nfs yi oynadığımı falan hatırlıyorum bişi anladığım yoktu sadece oynuyordum yanımda bir çok cocukluğumdan kalma oyunlar var hatta çoğunu 5/6 yaşlarındayken oynamıştım(hala kutusundan orjinal duruyor babamda oyuncudur hep alırdı artık kejuu takılıyor ) ama gidipde oynadım diyemem çünkü rastgele tuşlara basıyordum.11 yaşındaki bir insanda asla MMO'lardan anlamaz sadece kafasına göre hareket eder. Bu yüzden eskisi gibi haz vermiyor çok bozdular diyemez.

Birde benzeri bir çok konu var forumda hepside farklı konularda aynı edayla yazılmış imzaları bile aynı şekilde atıyor adamlar bana pazarlamanın bir oyunu gibi geldi çünkü bu konulara boşta olsa mutlaka bir riot elemanı mesaj atıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDNZCLK -- 12 Kasım 2012; 17:29:56 >

• amaç şu wow gibi kaliteli bir oyunu bıraktım lol gibi bir oyuna başladım.Hemde11 yaşında olmama rağmen.(11 yaşı tamamen dikkat çekmek içindir.Bu bir reklam teknigidir.)Bence %100 reklam bu yazı.O yasta bu kadar düzgün türkçe konuşması imkansız.Yada bu velet ilerizekalıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iDNZCLK

Ben ilk gördüğümde inanmadım çünkü oyun geçmişinden bahsediyor tamam o yaştaki birisinin düzgün yazısı olabilir türkçesi olabilir ama 5/6 yaşındaki adam gidipde wow oynayamaz. Lan kendimden biliyorum nfs yi oynadığımı falan hatırlıyorum bişi anladığım yoktu sadece oynuyordum yanımda bir çok cocukluğumdan kalma oyunlar var hatta çoğunu 5/6 yaşlarındayken oynamıştım(hala kutusundan orjinal duruyor babamda oyuncudur hep alırdı artık kejuu takılıyor ) ama gidipde oynadım diyemem çünkü rastgele tuşlara basıyordum.11 yaşındaki bir insanda asla MMO'lardan anlamaz sadece kafasına göre hareket eder. Bu yüzden eskisi gibi haz vermiyor çok bozdular diyemez.

Birde benzeri bir çok konu var forumda hepside farklı konularda aynı edayla yazılmış imzaları bile aynı şekilde atıyor adamlar bana pazarlamanın bir oyunu gibi geldi çünkü bu konulara boşta olsa mutlaka bir riot elemanı mesaj atıyor.
    yok böyle bir şey. riot numarası, ekledim kabul etmedi

• Gerçekten de 11 yaşında playerlar gelicekse böyle gelsin takdir ettim gerçekten
  • Belki gerçek belki değil ama üstünzekalı olgun 11 yaşındaki çocukların olduğunu kabul edin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Commando Kayle

Belki gerçek belki değil ama üstünzekalı olgun 11 yaşındaki çocukların olduğunu kabul edin lütfen

11 yaşında mısın
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.