Şimdi Ara

Yarışta Seneye GS Yok Aziz Var Şampiyonluk Tek Takıma Kalıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
2
Favori
1.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarışta Seneye GS Yok Aziz Var Şampiyonluk Tek Takıma Kalıyor

Fener kiminle şampiyonluk yarışına girdiyse hep kaybetti vur kafasına ekmeğini al

BJK
    CSKA
    GS
    TS (Ekmeği bursa yedi)
    Bursa

Aziz Yıldırım bir 10 yıl daha kalırsa 4. yıldızı takan 2. takım oluruz neden mi

Bir takım düşünün 15 yıl diğer takımlardan 4-5 kat daha fazla geliri vardı ama hiç bir şey yapamadı

• TS (Ekmeği TS yedi) .. düzeltme
  • Adamlar müzmin ikinci rıza baba durduramıyoruz.
  • Bjk CLde baya yıpranacak hele zor grup gelirse aman aman. Fener dersen yeniden yapılanacak. Bizim avrupa yok bir şey yok akıllı yapılanma yapılırsa şampiyon oluruz. Öbür türlü fener olur. Bjk en son ne zaman 2 sene üst üste şampiyon oldu 30 sene önce mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beşiktaş aynı anda 3 kulvarda yarışı kaldıramaz, her zaman ki gibi gene 7 sene beklerler diğer şampiyonluk için.

• Her sene müzmin ikinci yazmış ya gene gaza geşmişler kaç şampiyonluk var yarışa girmediğinizde bizden kaç puan geride kalıyosunuz? İnsan yazarken utanır bizim için şampiyonluk yoksa o sezon leştir gs yarışta değilse hayalleri ilk 5 e girmek oluyo bjk yarışta değilse ki bu sezon şaşırttı 3. Lük başarıdır net bence pay çıkar kendine fenerin hırsından azminden

• 21. Yuzyilda 3 şampiyonluk bjk 6 şampiyonluk fb

Ah bide müzmin 2.olmasak demekki neler olacak

Siz bi en az 6 sene daha bekleyin bak baskaniniz ×38 sayın cumhurbaşkanının hedefi olan 2022/2023 sezonunda samp oluyorsunuz

• hala bloklamayan var mı şunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tadeon

Beşiktaş aynı anda 3 kulvarda yarışı kaldıramaz, her zaman ki gibi gene 7 sene beklerler diğer şampiyonluk için.

Beşiktaş için 3 kulvar yok

Para getiren 2 kulvar (Şampiyonluk - Şampiyonlar Ligi)
  • bu seneye kadar en son "yormo yol onco şompoyon oldonoz" diyenler bu artık "on son 20 yol onco ost osto 2koro şompoyon oldunuz" a evrildiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: FSOCIETY

hala bloklamayan var mı şunu

hala gelip benim konuya yazı yazıyorsun ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

quote:

Orijinalden alıntı: FSOCIETY

hala bloklamayan var mı şunu

hala gelip benim konuya yazı yazıyorsun ...

ben bloklamadım knk
  • Seneye yine yayıncı kuruluş ve TFF ittirmesiyle biraz FB zorlar ama asıl Torku Konyaspor ile kapışırız gibime geliyor.

• Seneye şampiyon olduğumuz favorilerden hortlatırsınız

Futbol sahada oynanır her türlü sonuca açıktır mücadele etmeyen şampiyon olamaz işte bu yüzden şampiyon olacağız

başlığı atsak da hak etmediğimiz şampiyonluğu istemiyoruz
  • Önümüzdeki sezon için Şampiyonluğun en büyük favorisi son Şampiyon Beşiktaştır.genel görüş bence bu ama bana kalırsa ben feneri daha avantajlı görüyorum kadromuzun çok fazla genişleyeceğini düşünmüyorum ŞL bizi yıpratacaktır.GSninde ayağa kalkacağını düşünmüyorum.ilk 3 te süpriz bir takım bekliyorum Trabzonspor.şimdiden bunları yazmak çok saçma fakat yinede bulunsun

1.FB
    2.BJK
    3.TS
    4.GS
    5-Abdullah Avcı
    6-Konya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

Önümüzdeki sezon için Şampiyonluğun en büyük favorisi son Şampiyon Beşiktaştır.genel görüş bence bu ama bana kalırsa ben feneri daha avantajlı görüyorum kadromuzun çok fazla genişleyeceğini düşünmüyorum ŞL bizi yıpratacaktır.GSninde ayağa kalkacağını düşünmüyorum.ilk 3 te süpriz bir takım bekliyorum Trabzonspor.şimdiden bunları yazmak çok saçma fakat yinede bulunsun

1.FB
    2.BJK
    3.TS
    4.GS
    5-Abdullah Avcı
    6-Konya

Ben Abdullah Avcının gelmesiyle GS nin bile Fenerden iyi olacağını düşünüyorum

aziz
    futbolcu arasındaki huzursuzluk
    yöneticiler arasındaki huzursuzluk
    taraftarın bölünmesi
    teknik adam
    borç
    futbolcunun şuram sakat buram sakat diye maç oynamaması
    gökhan gönül bile beşiktaşa gelmeye can atıyor kaçan kaçana

• quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

Önümüzdeki sezon için Şampiyonluğun en büyük favorisi son Şampiyon Beşiktaştır.genel görüş bence bu ama bana kalırsa ben feneri daha avantajlı görüyorum kadromuzun çok fazla genişleyeceğini düşünmüyorum ŞL bizi yıpratacaktır.GSninde ayağa kalkacağını düşünmüyorum.ilk 3 te süpriz bir takım bekliyorum Trabzonspor.şimdiden bunları yazmak çok saçma fakat yinede bulunsun

1.FB
    2.BJK
    3.TS
    4.GS
    5-Abdullah Avcı
    6-Konya

Ben Abdullah Avcının gelmesiyle GS nin bile Fenerden iyi olacağını düşünüyorum

aziz
    futbolcu arasındaki huzursuzluk
    yöneticiler arasındaki huzursuzluk
    taraftarın bölünmesi
    teknik adam
    borç
    futbolcunun şuram sakat buram sakat diye maç oynamaması
    gökhan gönül bile beşiktaşa gelmeye can atıyor kaçan kaçana

Abdullah Avcı GSye gelmez.Başakşehiri bırakıp niye GSye gelsin ki. Taraftar baskısı yok,medya baskısı yok,mali sıkıntılar yok.GSde bunların hepsi var proje,sistem hocası Abdullah Avcıya Gs taraftarı sabredemez.Giderse Milli Takımdayken ne olduysa o olur sezon sonu tekrar Başakşehire döner

• Tadeon kullanıcısına yanıt
    Beşiktaş zaten şampiyonlar liginden elenecek. Ha gruptan çıkar elenir üzülmeyiz ya da avrupa liginde 1-2 tur atlayip eleniriz. Önemli olan iyi oynamak ve kalıcı olmak. Kimse şu an avrupada kupa beklemiyor. Eğerki gelecek sezon da güzel futbol oynayıp şampiyon olursak o zaman beklentiler artar işte.

• Dark is the Sunlight kullanıcısına yanıt
    bir konudada at gözlüğünü çıkarda gözümüz gönlümüz açılsın be kardeşim bu kadarda olmaz. Mantığa bak ne zaman olduda bu zaman olacak. Ona bakarsan Leicester ne zaman şampiyon oldu geldi bu sene şampiyon oldu herşeyin bir başlangıcı vardır elbet.
  • Hakemler seneye de böyle kıyak geçmeye devam ederse yine en büyük aday sizsiniz zaten

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.