Şimdi Ara

Yarışmaya var mısın? NVIDIA, rüya oyuncu sistemi, ekran kartı ve bir dolu oyun veriyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
444
Cevap
17
Favori
14.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • jüri siz olmayın nvidia yada exper'den birileri olsun lütfen.

bu arada bilgisayarın inceleme linki çalışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

Çıkmaz ama katıldım.Dünya genelinde yapılacak çekilişe 1 tane ekran kartı tek vermek bildiğin saçmalık.

Aynen sadece dh olsa hadi neyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nvidia bu kadar zordaysan gel ben sana vereyim GTX760'ı hem de çekilişsiz kurasız, pek yorum yazmam, sinirlendim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kertenkele

Bültene abone oldum yeter.

Aynen kim uğraşacak video çekmekle
    Eğer bana çıkarsa bir tane daha 760 alıp sli aparım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nvidia.Ha 780,ha 760 Hepsi dandik
  • Bir asus kadar olamadiniz

• Adama eenaz 100bin dolarlik reklam videosu çekiyoruz hediye 1 tane kart oda en üst model bile değil.

• peki exper xcellerator claw ın hangi modelini hediye edecek ? çünkü 3 farklı modeli var ve herhangibir bilgi verilmemiş ?

• bu kadar detaylı bir şeyle uğramaz kimse.fakir olsa bile.bkz ben.

• Yokum diyorrr

• quote:

Orijinalden alıntı: Desikator

Bir asus kadar olamadiniz

+1

bu nedir arkadaş? nvidia nerdeyse bedavaya reklam yaptıracak, ürünler gümrükte kaldı kusura bakmayın deyip kazananı bekletiyorlarmış bir de.. ne gülerim arkadaş.. bu arada geforce experience uzun zamandır bilgisayarımda yüklü bir işe yaradığını söylemem pek mümkün değil.. anca yeni sürücü çıktı mı haber veriyor hepsi o.. yok oyunu optimize ediyormuş.. oyuncu adam zaten kendi ayarını yapıyor yapamıyorsa zaten pc almıyor konsol alıyor.. bunun nesini tanıtacaksınız merak ediyorum.. bir de "iki oyun" kelimesi mutlaka video da olmalıymış en çok ona güldüm..

• UMUT.AVİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: NİİNOVA

Merhaba önceki yarışmaya maalesef katılamamıştım. 2 sorum olacak.

1.Exper Xcellerator Claw deniyor, bunun Exper Xcellerator ile farkı nedir acaba?

2.Bu reklam olarak kullanılacakmı,yani reklam tadındamı çekelim, kısa filmmi,
    yani eğlendiren mi yoksa nvidea GeForce Experience tanıtan bir filmmi? Bu konuyu biraz daha açarsanız sevinirim.

Aynen.Su sorulari cevaplayabilcek var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: GunslingeR085

Sazan+Umut.avi

Aynen öyle
    Gene bir kurgucuya gidecek

• senaryo var aklımda kamerada idare eder de video editlemeyi bilmiyorum efekt koymayıda bilmiyorum onun için prefesyönellere bırakıyorum ama 1-2 tana oyun kazanmak için umudum var kazanamazsamda canları sağolsun xfx hd6850 beni belki 1-2 sene daha götürür şimdiden katılanlara başarılar

• Umut fakirin ekmeği, hadi beyler yardırın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan G.

Nvidia.Ha 780,ha 760 Hepsi dandik

• zırt pırt donanimhabere yok reklam şöyle yok reklam böyle yok şunlar böyle diye homburdananlar iyi baksın bu yarışmalara donanimhaber'den başka hangi forum böyle yarışmalar yapıyor

• ATI Radeon 2100 , ATI Radeon 9800 Pro'dan iyimi ?
  • Ödulu kendi adamlarindan birine verebilirler bence. Ama katilmaya değebilir... Belki bir.video ile katılım sağlıyabilirim...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.