Şimdi Ara

Yarışmaya var mısın? NVIDIA, rüya oyuncu sistemi, ekran kartı ve bir dolu oyun veriyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
444
Cevap
17
Favori
14.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok, ' Teferruatlı ' bir yarışma olmuş. Ben katılmıyorum.

• Tek başıma yapamam ama yardımcı olabilicek biri olursa yaparım.
  • en azından çekilişe katılalım
  • Kazanmak isterdim ama biraz zor ^^

• quote:

Orijinalden alıntı: GunslingeR085

Sazan+Umut.avi

• Arkadaslar reklam filmi cekicem.Kac dakka surmeli maksimum.Senaryotu yazmaya baslicam bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yokum dar gelirliğin alemi yok

• nVidia reklam fikri bulamıyor galiba kusura bakmasın Riva128 ve ilk GeForce serileri için birkaç fikir üretebilirdim fakat fanboy değilim ve hala ATi Kullanıyorum HD5870 benim için yeterli GPUGPU içinde yeni serileri bekliyorum. UZUNCASI BEN VİDEO REKLAM'a YOKUM diyorum
  • çekilişe katılmak istemiyorum.
  • Hadi hayırlısı bindik bir alamete :)

• quote:

Orijinalden alıntı: decas

Yaş sınırı var mı ?

var liseliler katılamıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: HillHold

Yokum KAÇIN KAÇIN KAÇIN

Varım GELİN GELİN GELİN
  • En iyi video hazırlayan yine kazanacak bu haksızlık bence şu yarışmalara videosuz yapın en iyi video yapan kazanıyor ihtiyacı olanlar kaybediyor adalete bak.

• Unutmazsam katılırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: tr123456

En iyi video hazırlayan yine kazanacak bu haksızlık bence şu yarışmalara videosuz yapın en iyi video yapan kazanıyor ihtiyacı olanlar kaybediyor adalete bak.

bu ihtiyaci olana yardim kampanyasi degilki, zaten oyle bir sey olsa Mesut Çevik der biz gtx 650 den 10 tane dagitalim ama bu yarisma tabiki en iyi olan kazanacak aglamayla salyayla sumuguyle olacak is degil ilk once kendine bir senaryo belirle daha sonra kamera bul ve en son cek daha sonra profosyonel bir video duzenleme uygulamasinda videona efektler kat ve katil en son dua et sansin yaninda olmasi icin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Experience önemli özelliklerinden biride shielden bilgisayarındaki oyunu oynayabiliyosun bulut üzerinden ama o cihaz tr de yok.

Iyi bi ekran kartına sahip olan kazanıcak para parayı çeker olayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnotica

insan titan falan verir 760 ne ya. hadi 760 veriyosun 5 10 tane falan ver çok kişi sevinsin. koskoca şirket 10 ekran kartıyla mı batacak.

Aynen 780 falan olsun ne biliyim 760 nedir ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: watkenaydu

quote:

Orijinalden alıntı: tr123456

En iyi video hazırlayan yine kazanacak bu haksızlık bence şu yarışmalara videosuz yapın en iyi video yapan kazanıyor ihtiyacı olanlar kaybediyor adalete bak.

bu ihtiyaci olana yardim kampanyasi degilki, zaten oyle bir sey olsa Mesut Çevik der biz gtx 650 den 10 tane dagitalim ama bu yarisma tabiki en iyi olan kazanacak aglamayla salyayla sumuguyle olacak is degil ilk once kendine bir senaryo belirle daha sonra kamera bul ve en son cek daha sonra profosyonel bir video duzenleme uygulamasinda videona efektler kat ve katil en son dua et sansin yaninda olmasi icin

-1 İhticayaci olana vermicekler hak edene vericekler.Emek veren senaryo yazip videosunu ceken 1 olucak.Başka kim olcak ki zaten!

• Abi hediyeler çok iyide video çekin şunu yapın bunu yapın katılan herkese vereceğiz deseler genede insan yapmak istemiyor kaldıki kazanacak kişiler az çok belli. Zaten reklamcılıkta çalışan yada önceden videolar yapan kişiler kazanacak. Ortalama forum kullanıcılarınında şansının olduğu yarışmalar olsa keşke. ben bu video için 27 günde after effects mi kasayım? reklamcılık filmcilikmi öğreneyim yeşil perdemi alayım

• Video çekmeyle uğraşmam, Facebook um yok.

Yarışmacı arkadaşlara başarılar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.