Şimdi Ara

Yarışmaya var mısın? NVIDIA, rüya oyuncu sistemi, ekran kartı ve bir dolu oyun veriyor (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
444
Cevap
17
Favori
14.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • harbiden saçmalık ya. koskoca nvidia bi 760 mı veriyo.

• O değilde bu kadar beleşçide olunmaz ki. Binlerce insanı oyalayıp ondan sonra başka firmaların 100.000 tl ye çekemediği reklamları 2.000 tllik bilgisayar verme sözü ile çektirmeye çalışmak. Gerçekten nvdia bu kadar da salak yerine koymamalı insanları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12henry14

Bende varım desem mi acaba

Mesut Abi bidaha yarışmalarımıza katılma başka insanlara da şans tanı demişti :D :D
  • Madem katılmayacağım aklımdaki senaryoyu yazayım bari.reklamın açılışı sloganı şöyle two person near future.şimdi transformers a benzeyen bir robot var.bu kral robot birgün birliklerine saldırı oluyor.kralda önündeki geçit kapısından geçerek uzay gemisi ile takviyeye gidiyor.arkadasında gemisi vuruluyor.tam düşerken nvidia nın işareti beliriyor üzerinde back to green yazısı çıkıyor tabi altında Türkçe yeşile dön.Sonra normal dünyaya dönüyor sahne bir oyuncu pc başında birden irkiliyor ekranda this is not a game yazıyor ve yanında Exper Xcellerator Claw kasası var.sonra yanında o kral robot beliriyor.tabi sahnenin yarısı uzay yarısı dünya.bu 2 şahıs ellerini C şeklinde birleştiriyor.içinde nvidia logosu. üstte nvidia always with you yazıyor altında GeForce Experience.sonra ekran siyahlaşıyor o buğulu sesi ile bayan nvidia deyip reklamı bitiriyor.
  • SAVAŞI KAZANIP HERŞEYİNİ YİTİRDİYSEN KAHRAMAN , SAVAŞI KAZANAMAYIP VE HERŞEYİNİ
    YİTİRDİYSEN APTALSINDIR....

• quote:

Orijinalden alıntı: thestell

quote:

Orijinalden alıntı: cemir7

Abi mahalle maçında bile bir tepsi fıstıklı baklava yiyoruz nvdianın yaptıgına bak
    :@ milli piyangoda bile daha çok ihtimal var lan :D

Zaten ucuz kart üretemiyor diye kızıyordum şimdi iyice gözümden düştü. Gtx760 nedir ya koca dünyanın yarısının hatta laptopların neredeyse tümünün ekran kartını üretiyor verdiği hediyeye bak yazıklar olsun.

Abi seri üretimde bir titanın kartın maliyeti maximum 50 dolar falandır.Adamlar bize fena kitliyorlar üstünede bu tür hediyelerle makara yapıyolar.

Nvdianın çok acil bal deresinin yönetim kurulu ile stratejik iş birliği yapması lazım

Bir değil iki değil 5 değil tam 10 adet Gtx 760 sizi bekliyor

• Bu videoyu illa çekmek mi gerek yoksa kendimiz programlar ile tasarlasak?

• quote:

Orijinalden alıntı: SerkanTR-

Yokum.

Yokum diyoorrrr.... Alkışşş....Şak şak şak.
  • Video çekme işinde pro olan varmı çok güzel bir fikir geldi kesin birinci olur
  • Sırf ödülü ben kazandım diyebilmek için bu reklam işine toplam ödülden daha fazla para yatırıcak insanlar var bu yüzden yorulmaya gerek yok , daha mantıklı yarışmalara artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 4 Eylül 2013; 9:51:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: masculine

Madem katılmayacağım aklımdaki senaryoyu yazayım bari.reklamın açılışı sloganı şöyle two person near future.şimdi transformers a benzeyen bir robot var.bu kral robot birgün birliklerine saldırı oluyor.kralda önündeki geçit kapısından geçerek uzay gemisi ile takviyeye gidiyor.arkadasında gemisi vuruluyor.tam düşerken nvidia nın işareti beliriyor üzerinde back to green yazısı çıkıyor tabi altında Türkçe yeşile dön.Sonra normal dünyaya dönüyor sahne bir oyuncu pc başında birden irkiliyor ekranda this is not a game yazıyor ve yanında Exper Xcellerator Claw kasası var.sonra yanında o kral robot beliriyor.tabi sahnenin yarısı uzay yarısı dünya.bu 2 şahıs ellerini C şeklinde birleştiriyor.içinde nvidia logosu. üstte nvidia always with you yazıyor altında GeForce Experience.sonra ekran siyahlaşıyor o buğulu sesi ile bayan nvidia deyip reklamı bitiriyor.

bende katılmayacağım, senaryo gayet güzel olmuş umarım birisi yapar.

zaten bu zamana kadar kaç kere yarışma kazandım hepsinde problem çıktı ya

• Teşekkür ederim.Takdir edersinizki ekipman yok.umarım bundan sonra hiçbirşeyde aksilik yaşamazsınız.
  • KİMSE İSTEMİYO KALDIRIN ŞU KONUYU
  • Bu yarışma eminim benim gibi pek çok kişiyi de cezbetmiyordur. Vakit harcamaya değmez. Ne o öyle exper cesper..
  • ödüller çok azmış koskoca şirketin o kadar ödül vermesi tuhafıma gitti
  • Aşağıdaki kelimeler mutlaka video içinde kullanılmalı!

Geforce Experience, Gelecek, Yeşil, İki ve Oyun

kendimi şanslı masada hissettim :S

• o Exper'in 4800 liraya sattığı kasayı ben 2500 liraya topladım!
    Ve nedense aklımda okadar şahane fikirler olmasına rağmen yarışmaya katılmak için heves yok içimde...
    Asus 1 kişiye vermişti ama tam vermişti..
    Koskoca NVDİA 1 kart için insanlara birşeyler yaptırabileceğini sanıyorsa yanılıyor!

Üstelik yarışma için bilgilendirme introsu hazırlamaktan aciz bir şirket benden reklam filmi istiyor ilginç........

• Asus'un yarışmasındaki gibi profesyonel video yapımcısınız biri kazanır gider bunu da

En iyi video çekene değil de sınav yapıp 1.'ye verin nasıl alıyorum o bilgisayarı?

Herkesin iyi bir yanı vardır adamda video çekmek video çekene veriyorsunuz

Demiyorum ki vermeyin

Ona da daha düşük bir PC verin ama bu cidden haksızlık olmuş
  • bu sefer katılım az olacak galiba
  • yazık nvidia 2 kuruşluk hediye edeceği gtx760 yüzünden bukadar kırk takla atacak duruma geldiyse ben HD7970 alıyımda gönderiyim bari aciz firmaya

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.