Şimdi Ara

Yarışmaya var mısın? NVIDIA, rüya oyuncu sistemi, ekran kartı ve bir dolu oyun veriyor (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
444
Cevap
17
Favori
14.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geforce gt 240 1 gb kullanıyuorum.ben bu kadar berbat bi hdmı çıkışı daha göçrmedim.
  • Güzelmiş.Yokum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: montevo

geforce gt 240 1 gb kullanıyuorum.ben bu kadar berbat bi hdmı çıkışı daha göçrmedim.

320 m
  • Video için fikir var ama ne bütçe var ne de o kadar kurgu bilgim. Kısmet.

• koskaca firmanın vadettiği ödüllere bak. dalga mı geçiyorlar ?
  • bi TC kimlik no'su istemedikleri kaldı...

• nayırrrrrrrrrrrr
  • Yarışma güzel ama hediyeler az gibi geldi sanki.
  • Ekran kartımız varda reklam filmi hazırlayalım.

• Bune böyle 40 takla attiriyorsunuz adama.Ben yokum.

• Abi mahalle maçında bile bir tepsi fıstıklı baklava yiyoruz nvdianın yaptıgına bak
    :@ milli piyangoda bile daha çok ihtimal var lan :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcanack

yeteri kadar açıklama yapılmamıs
    yaş sınırı kaç ?
    reklamı yuksek cozunurluklu kamera ve kalıtelı mıkrofonlar dısında baska bır seyle cekebılırmıyız ?
    hedıye edılecek bılgısayarın modelı ne ?
    ve reklam fılmı neye gore degerlendırılıcek ?
    bıraz daha acıklama yapılırsa daha ıyı olur.
    iyi geceler.

+1
    @Speed-Step
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemir7

Abi mahalle maçında bile bir tepsi fıstıklı baklava yiyoruz nvdianın yaptıgına bak
    :@ milli piyangoda bile daha çok ihtimal var lan :D

Zaten ucuz kart üretemiyor diye kızıyordum şimdi iyice gözümden düştü. Gtx760 nedir ya koca dünyanın yarısının hatta laptopların neredeyse tümünün ekran kartını üretiyor verdiği hediyeye bak yazıklar olsun.
  • hediyelerin toplamı 5000 tl bile etmiyor çok cömertsin nvidia biz almayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

quote:

Orijinalden alıntı: Gl4dius

zırt pırt donanimhabere yok reklam şöyle yok reklam böyle yok şunlar böyle diye homburdananlar iyi baksın bu yarışmalara donanimhaber'den başka hangi forum böyle yarışmalar yapıyor

donanım haber bir şey dağıtmıyor, asus ve nvidia gibi markalar sistem ve parça hediye ediyor. Dh'ye kalırsan piyasaya çıkan bir işlemci onlarda 5 ay sonra test ediliyor.

sende haklsıın kardeş adamlar en iyi şekilde incelemesin öyle sistemi kurup 2 dakika test etsinler 5 dakikada anlatsınlar geçsinler.
    donanim haberin birşey vermediğinin bizde farkındayız donanimhaber bu konuda aracı olmasa ? ne olacak peki sonuç olarak bu hizmetin bize ulaşmasını sağlayan her şekilde donanimhaber oluyor önemli olanda bu zaten bazı hizmetlerin bize ulaşmasına imkan veriyorlar. Donanimhaber bu konuda aracı olmasa çoğu insanın bu tür konudan haberi bile olmıyacak belki, yada sistemi ekran kartını veya herneyse onu kazanacak kişiler donanimhaberin aracılığı ile kazanmış olacak birşeylere vesile olmakta iyi birşeydir. Herşeye muhalefet ola ola nereye kadar. Adamlar yurt dışına gidiyorlar lansmanı takip ediyorlar otel odasında video hazırlıyorlar inceleme yapıyor onu görmek kimsenin işine gelmez.

yıkıcı değilde yapıcı bir şekilde hareket edilmesi gerekiyor birazda ben başka bir site görmedim editörlerin kullanıcılar ile bu kadar çok ilgilendiği neredeyse her mesaj ile ilgili cevaplar verildiğini ama suç donanimhaberde uyduruk bir video çekseler atsalar siteye kim ne merak ediyorsa etsin umursamasalar baştan savma iş yapsalar kuru kuru videoları çekip samimiyetten uzak olsalar o zamna süper olur işte donanimhaberden iyisi olmaz o zaman.. bizim milletimize daha kaliteli yapılmaya çalışan birşey ne zaman yaradıki zaten şuanda yarasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gl4dius -- 3 Eylül 2013; 18:10:41 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

quote:

zırt pırt donanimhabere yok reklam şöyle yok reklam böyle yok şunlar böyle diye homburdananlar iyi baksın bu yarışmalara donanimhaber'den başka hangi forum böyle yarışmalar yapıyor

donanım haber bir şey dağıtmıyor, asus ve nvidia gibi markalar sistem ve parça hediye ediyor. Dh'ye kalırsan piyasaya çıkan bir işlemci onlarda 5 ay sonra test ediliyor.

donanim haberin birşey vermediğinin bizde farkındayız donanimhaber bu konuda aracı olmasa ? ne olacak peki sonuç olarak bu hizmetin bize ulaşmasını sağlayan her şekilde donanimhaber oluyor önemli olanda bu zaten bazı hizmetlerin bize ulaşmasına imkan veriyorlar. Donanimhaber bu konuda aracı olmasa çoğu insanın bu tür konudan haberi bile olmıyacak belki, yada sistemi ekran kartını veya herneyse onu kazanacak kişiler donanimhaberin aracılığı ile kazanmış olacak birşeylere vesile olmakta iyi birşeydir. Herşeye muhalefet ola ola nereye kadar. Adamlar yurt dışına gidiyorlar lansmanı takip ediyorlar otel odasında video hazırlıyorlar inceleme yapıyor onu görmek kimsenin işine gelmez.

yıkıcı değilde yapıcı bir şekilde hareket edilmesi gerekiyor birazda ben başka bir site görmedim editörlerin kullanıcılar ile bu kadar çok ilgilendiği neredeyse her mesaj ile ilgili cevaplar verildiğini ama suç donanimhaberde uyduruk bir video çekseler atsalar siteye kim ne merak ediyorsa etsin umursamasalar baştan savma iş yapsalar kuru kuru videoları çekip samimiyetten uzak olsalar o zamna süper olur işte donanimhaberden iyisi olmaz o zaman.. bizim milletimize daha kaliteli yapılmaya çalışan birşey ne zaman yaradıki zaten şuanda yarasın

sana yazacağım cevap metnini anca 1 günde okursun.

• Yokum
  • Bunun nesi rüya sistem ya Ivy bridge-E çıksın o zaman toplarım ben rüya sistemi onlara yokum!
  • kendimi yormaya bile değmez...

• Hayallerim söndü :D
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.