Şimdi Ara

Yaris vs Fiesta vs İbiza vs Clio

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kafam çok karıştı. 55.000 lira gibi bir param var. Hatchback araç bakıyorum. Hepsinde ortalama 2013 ve üstü model ve maksimum 90.000 km şartı arıyorum. Eşim de bu araçta öğrenecek arabayı, dolayısıyla güvenli olması da şart. Hız yapma gibi bir tutkum yok. Hız sabitleyici ve aux girişi de donanım için yeterli. Bir de Akdeniz sıcağını kaldırabilecek bir motor ve araba düşünüyorum. Benzinli olursa maksimum 1.2 motor olmalı ki yakıt masrafına da dikkat edebileyim. Ne önerirsiniz acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İşin içinde güvenlik kaygısı varsa 7 airbagli Yaris alınır geçilir. Fiesta zaten alınacak araç değil. Clio dizel olmadıktan sonra mantıklı değil ki 55'e vermezler. Ibiza sert ve konforsuz bir araç ve o bütçeye eski 1.4 mpi olanını verirler. O da yakar.

• Aradığın kriterlerdeki araçlar sana tramer kayıtlı olarak donecektir bunlar çok önemli değilse Opel Corsa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1.0 motor yaris ya da 1.2 motor corsa işimi görür gibi düşünüyorum. Yaris’te 2015 model, Corsa’da 2014 modelde bu fiyata araçlar mevcut. Cevaplar için teşekkürler

• Yarisle Clio aynı segment bile değil. Yaris veya esta alma

• Siz ne önerirsiniz

• Bu başlıkta tartışılan araçların hepsi çeşitli markaların B segmenti araçlarıdır kendi içlerinde kalitesi kullanışlılığı tartışılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: doğuştannicksiz

Siz ne önerirsiniz
    1.5 dci 2012 clio 3 al. Hararet yapmıyor özel soğutma sistemi var ve yakıtı gerçekten üzmez çok az yakıyor.

• güvenlik ve sorunsuzluk = yaris
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.