Şimdi Ara

Yarış severlere müjde! Dirt 5, F1 2020 ve GRID Xbox Game Pass ve EA Play'e geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yarış severlere müjde! Dirt 5, F1 2020 ve GRID Xbox Game Pass ve EA Play'e geliyor

Bildiğiniz üzere Electronic Arts'ın da aynı Xbox Game Pass gibi kendi abonelik sistemi bulunuyor ve ismi EA Play. Bu abonelik sistemine ise yarış oyunu severler için birkaç güzel oyun ekleniyor.

Dirt 5, F1 2020 ve GRID Geliyor

EA Play'in resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre bu ay içerisinde Dirt 5, F1 2020 ve GRID oyunları EA Play kütüphanesine eklenecek. EA Play kütüphanesindeki oyunlar aynı zamanda Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass for PC aboneleri için de bildiğiniz gibi erişilebilir oluyor. Kısaca yarış oyunu severler için gayet güzel bir haber olduğunu söylemek gerek. Son olarak eğer Game Pass abonesi olmayanlar da PlayStation, PC ve Xbox'tan ayrı olarak sadece EA Play'e abone olabilir.

Ayrıca Bkz.Ağustos ayında Xbox Game Pass'e eklenecek ve kaldırılacak oyunlar belli oldu: GTA V'e veda

Oyunların ne zaman ekleneceği söylenmedi ancak bu ay içerisinde gelecek. Dün açıklanan Xbox Game Pass oyunlarında bu oyunların ismi geçmiyordu. Bu yüzden 17 Ağustos'tan sonra ekleneceklerini söyleyebiliriz. 

Eklenen üç oyun da Electronic Arts'ın yeni satın aldığı stüdyo Codemasters'a ait. EA, Codemasters oyunlarını gerçekten kullanmak istiyor diyebiliriz. Umuyoruz Codemasters eski kalitesinden bir şeyler kaybetmez ve yoluna daha gelişerek devam eder. Eklenen oyunların oyun içi görsellerini aşağıda bulabilirsiniz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Yarış severlere müjde! Dirt 5, F1 2020 ve GRID Xbox Game Pass ve EA Play'e geliyor

Kaynak:https://www.pushsquare.com/news/2021/08/dirt_5_f1_2020_and_grid_all_heading_to_ea_play_subscription_service

• ps oyuncuları televizyon karşısında dizilmiş oturuyorlar xbox gamepass reklamları çıkıyor xbox oyuncularına püskevit çukulata oyunlar ikram ediyor xbox sahipleri oynuyorlarlar eğleniyorlar ps'cu aklından geçiriyor benimde bir gamepassım olsa bende oynasam bende eğlensem diye soruyor ps store sen niye vermiyorsun bizde neden yok diye soruyor gözleri yaşlı :):):)
  • Aralarında işe yarayacak olan herhalde sadece F1 olur, Dirt5 berbat, tam bi çocuk oyunu olmuş, ulan bari 4'ün üzerine geliştirir insan, nasıl daha berbat hale getiriyorlar anlamak mümkün değil.

GRID de öyle, eski GRID ile falan ilgisi yok, tamamen arcade oynanışlı aptal saptal bir oyun olmuş. EA ile birleşmişler tam olmuş, hiç bi işe yaramayan NFS oyunları gibi olmaya başlamışlar. Tam EA'lık...

• F1 2021 için EA Play Pro aldım ama kütüphanesinde F1 oyunları yok. EA Codemaster'ı satın almadı mı ? EA Play Pro'ya bu oyunlar gelmeyecek mi?

• 1 kaç ay önce steamden f1 2020 schumacher sürümünü almıştım. Neyse ki 25 liraydı sonra da 3 yıllık game pass aldım. Daha önce de epic indirimlerinde control ultimate ve desperados 3 dlcler dahil 65 er liraya almıştım. İkisinin de game pass e gelmesi fazla sürmemişti. Artık 50 lira üstü oyun alırken daha fazla düşüneceğim. 50 lira altı fazla koymaz.

• ps oyuncuları televizyon karşısında dizilmiş oturuyorlar xbox gamepass reklamları çıkıyor xbox oyuncularına püskevit çukulata oyunlar ikram ediyor xbox sahipleri oynuyorlarlar eğleniyorlar ps'cu aklından geçiriyor benimde bir gamepassım olsa bende oynasam bende eğlensem diye soruyor ps store sen niye vermiyorsun bizde neden yok diye soruyor gözleri yaşlı :):):)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selçux -- 4 Ağustos 2021; 18:45:46 >
  • Dirt 5 GamePassta var 4 yada 5 ay önce geldi.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    EA firmayi satın aldı ve EA play sistemine getirdi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Güzel haber. :)

Ama şunu ekleyim, dirt 4 ve dirt 5 çok ayrı kafada oyunlar bence. Maalesef dirt 5 bana göre hayal kırıklığı :(

• Dirt 5 zaten var gamepasste anlamadım bu haberi.

F1 2020'nin gelmesi ise iyi olur. F1 2019'da dengesizlikler var. F1 2020 daha iyi gelsin gelsin

• Philae kullanıcısına yanıt
    Ea playe ekleniyor. Kalıcı oldu artık ea play ve gamepassde

• Game pass alıp dirt5 oynayım dedim, bi kaç yarış yapıp direk sildim oyunu, bu kadar rezil bir oyun daha görmedim.

Tek beklediğim oyun forza 5 di oda gamepass geliyor, dört gözle bekliyorum. diğer oyunlara bakıyorum yavaş yavaş

• quote:

Orijinalden alıntı: selçux

ps oyuncuları televizyon karşısında dizilmiş oturuyorlar xbox gamepass reklamları çıkıyor xbox oyuncularına püskevit çukulata oyunlar ikram ediyor xbox sahipleri oynuyorlarlar eğleniyorlar ps'cu aklından geçiriyor benimde bir gamepassım olsa bende oynasam bende eğlensem diye soruyor ps store sen niye vermiyorsun bizde neden yok diye soruyor gözleri yaşlı :):):)

ps now bence gamepass den çok daha sağlam.Bir sürü exc var + 800 den fazla oyun

Ama buraya getirmiyor adamlar, getirseler bile bölge fiyatlandırması yapmazlar.Almak için işkence çekiyor millet yok uk hesabı ac yok key al bilmem ne.1 aylığı 10 dolardı en son.

• ps cilerin gözü yaşlı hıçkırıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.