Şimdi Ara

Yarın üroloji doktoruna gidicem yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
2
Favori
5.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen sene varikosel saptanmıştı bu sene arttımı diye birde sağ taraftada var sanki. Ondan birde o kıllı bölgenin en altlarında bi şişlik vardı bu aralar geçti sanki onu göstermek için ürolojiye gidicem. Etek traşını olmuştum sorun yok. Kan tahlili yada sperm testi yaptırmaz heralde haptırıcak olsada ramazandan sonraya erteletirim. Yada tutmasammı ? Ne yapsam biraz tırsıyorum birşey çıkacak diye varikosel ameliyatınıda birkaç sene sonra olmak istiyorum onuda söyliycem doktora tamam derse ailem ol artık diye sıkıştırmaz umarım.

Edit : Sıra almadığımız için gitmedim bayrama doğru gidicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Julimezar -- 10 Temmuz 2014; 15:03:10 >

• geçen sene ramazanda bir sorun nedeni ile urolojiye gitmiştim, kendi kendime neyin var diyip ilaç yazar diye düşünüyordum. Sonra yalvar yakar açtırdıydı ne utandıydım varya.

Neyse geçmiş olsun hocam, doktor gerekeni söyleyecektir. Tavsiyem ameliyatı geçiştirmeyin vaktin de olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 10 Temmuz 2014; 0:32:57 >
  • Oruca kuşluk vaktinde yani öğlene kadar niyet edebilirsin. Bu yüzden doktora erken gidip orucu bozacak olan testlerin yapılıp yapılmadığına göre orucunu tutabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Winter Is Coming Varikosel dediği zaman ben testis kanseri şüphesi ile gitmiştim Alllahtan varikosel çıktı. Gerçi ameliyat diyince bayılmıştım uzun iş o aç dediği gibi açtım ben sorun olmadı .

@Nipalensis olabilir 8 de gidicez zaten. Sıra alamadım bu gün baktım 4 e varmış sadece ordan alıcam sırayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Julimezar

@Winter Is Coming Varikosel dediği zaman ben testis kanseri şüphesi ile gitmiştim Alllahtan varikosel çıktı. Gerçi ameliyat diyince bayılmıştım uzun iş o aç dediği gibi açtım ben sorun olmadı .

@Nipalensis olabilir 8 de gidicez zaten. Sıra alamadım bu gün baktım 4 e varmış sadece ordan alıcam sırayı.

kadındı benimki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

quote:

Orijinalden alıntı: Julimezar

@Winter Is Coming Varikosel dediği zaman ben testis kanseri şüphesi ile gitmiştim Alllahtan varikosel çıktı. Gerçi ameliyat diyince bayılmıştım uzun iş o aç dediği gibi açtım ben sorun olmadı .

kadındı benimki

U beybi karikatirunu atacaktimda mobilim . Benimki erkekti .

• bende 2 sene önce gitmiştim.açtı elledi birde.ohhh kamon diye bağırıp rezil etseydim keşke orda.

• tam olarak nedir bu varikesol beyler benim soldaki arkadaş da şiş bende gidicem uzun zamandır erteliyorum :(
  • Ben de gittim erkekti.rahat 10dk elledi adam 20gun sonraya ultrasyon verdi ozamana kadar agri gecmisti gitmedim. Tekrar agrimaya basladi yine ayni adama gittim adama anlattim boyle boyle olmustu randevu almaya geldim dedim adam yine actirdi ultrasyona gittim kadin sekreterin önünde acti ultrasyonda bakti artik alistim acmaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bunun İçin Üye Oldum -- 10 Temmuz 2014; 1:52:13 >
  • Ben de varikosel nedeniyle ürolojiye gittiydim adam bana "gördüğüm en kötü 3. vakasın" dedi ağlayacaktım. Şimdi her "indir bakayım" diyene indiriyorum bu işin şakası olmaz Şansa da ameliyathane de 5 bayan vardı 2'si anestezi uzmanıydı. Ulan bu dünyanın anasını avradını ya
  • tutma sağlık söz konusu 3 ila 5 gün boşalmaman lazım sperm testi için bence aç karnına git kan testi,sperm testi falan iste Varikosel şakaya gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIRPAN

tam olarak nedir bu varikesol beyler benim soldaki arkadaş da şiş bende gidicem uzun zamandır erteliyorum :(

Toplardan biri şiş oluyor ama fıtık da aynı belirtileri veriyor. Doktora gitmek lazım bence erteleme.

Bunun haricinde arkadaşım bu ameliyatı olmuştu adam gayet de normal yaşamına devam etti bu arada sperm testi yapılıyor.
  • Adam eklerken kalkmiyomu

• quote:

Orijinalden alıntı: Summoners Rift

Adam eklerken kalkmiyomu

Beklenen soru
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bunun İçin Üye Oldum

Ben de gittim erkekti.rahat 10dk elledi adam 20gun sonraya ultrasyon verdi ozamana kadar agri gecmisti gitmedim. Tekrar agrimaya basladi yine ayni adama gittim adama anlattim boyle boyle olmustu randevu almaya geldim dedim adam yine actirdi ultrasyona gittim kadin sekreterin önünde acti ultrasyonda bakti artik alistim acmaya

10 dakika elleyince kalkmadımı
  • olm kadın aç dese dokunsa boşalırım tutamamki kendimi xd eğer yaşlı kadınsa çok utanırım

• konu nereye gidiyo
  • quote:

Ben de gittim erkekti.rahat 10dk elledi adam 20gun sonraya ultrasyon verdi ozamana kadar agri gecmisti gitmedim. Tekrar agrimaya basladi yine ayni adama gittim adama anlattim boyle boyle olmustu randevu almaya geldim dedim adam yine actirdi ultrasyona gittim kadin sekreterin önünde acti ultrasyonda bakti artik alistim acmaya

Aynen ultrasonda beni de kadin incelemisti :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Summoners Rift

Adam eklerken kalkmiyomu

Ben de gitmiştim ve cevap : Hayır
    Çok stresliydi ve çok kötüydü. Sonraki 1-2gün boyunca cinselliğe bi tuhaf yaklaştım.Bi süre uzak durdum.Neyse fazla detaya girmeyeyim bu hesap 2 kişilik, diğer arkadaş görecek bu yazdıklarımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneox

quote:

10 dakika elleyince kalkmadımı

Doktor erkek olunca cik kalkmadi ben de dal sarkar kartal kalkar saniyordum.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.