Şimdi Ara

Yarın Telefon Alıyorum Yardım!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3000tlye kadar bütçe var yarın teknosa yada mediamarkttan alınacak büyük ekranlı, kamerası ve tasarımı iyi telefon arıyorum. Aklımda huawei p20lite, asus zenfone 5, samsung a8plus var. Başka bir öneriniz var mi (nokia 8 hariç) yada bu 3 telefon arasında hangisî daha iyidir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam ben de telefon alacağım da yakın zamanda neden nokia 8 hariç dediniz acaba ben de bu tele bakıyordum da?
  • dont TYT only AYT kullanıcısına yanıt
    Tasarımı çok kötü öyle kalın çerçeveler falan cağın çok gerisinde.

• Leo Messi Kun kullanıcısına yanıt
    Bunlar arasından zenfone 5 çok daha iyi birde xiaomi redmi note 5 (AI) 1700 TL kvk'lı cihaz tavsiye ederim bu ayarda yada mi a2 2000 TL sd 660+2018 cihazı ve saf Android sıkıntı yaşatmıyacak güzel cihaz

Honor 10 hb de 3099 fiyat performans cihazı sizin üç cihazdan daha iyi o da şiddetle tavsiye ederim yada 3.5bin tl civarı düz p20 huawei o da güzel

• Sagolun tavsiyeler için bu honor 10 neden sadece hbde var acaba bir teknoloji magazasinda yok elime almadan teli sipariş veremem.

• Fazla para vermeye gerek yok Mi A2 sizin ilacınız.

Teknosa da satılacak 2200 den kaçırmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JackWondo kullanıcısına yanıt
    Hocam dediginiz telefona baktım yeni çıkmış sanırım güzel ama garanti konusu nasıldır xiaomi türkiye için ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CBD9CC12F

Bunlar arasından zenfone 5 çok daha iyi birde xiaomi redmi note 5 (AI) 1700 TL kvk'lı cihaz tavsiye ederim bu ayarda yada mi a2 2000 TL sd 660+2018 cihazı ve saf Android sıkıntı yaşatmıyacak güzel cihaz
    Hocam zenfone 5 mi daha iyidir yoksa redmi note5 mi teknosada 2200 tl ye tr garantili satılıyor. Yoksa ikisi de değil de mi a2 mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackWondo

Fazla para vermeye gerek yok Mi A2 sizin ilacınız.

Teknosa da satılacak 2200 den kaçırmayın.
    Hocam bu teli zenfone 5 ile kıyaslar mısınız? Birde teknosaya ne zaman gelecek bilginiz var mı? Bir de dediğiniz mi a2 lite değil dimi?
    Lite değil ismi xiaomi mi a2, öteki bahsettiğiniz mi a2 lite donanım olarak düşük o da güzel ama mi a2 harika bir cihaz redmi note 5 pro dan iyi ve asus zenfone 5'ten yani tavsiye mi a2 cihazı.
    Teknosa sitesinden alırsan Türkiye garantili olur. İnternet üzerinde 2000 TL var ama ithalatçı yani kötü garantili yani Teknosa'dan alın ve alırken yada kargo tesliminde iyi kontrol ederseniz daha iyi olur sonra Teknosa ile sıkıntı yaşamamak için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CBD9CC12F -- 18 Ağustos 2018; 16:21:40 >
    Zenfone 5 de Snap636 var, Mi A2 de Snap660 var.

Mi A2 daha güncel ve daha uzun ömürlü olacağı kesin.

Kameralar ise birbirine yakındır.

GENPA hocam onarım da yardımcı olmazsa THH gidersiniz.

Söke Söke paranızı alırsınız.

Teknosa daki arkadaşın dediği gibi genpa olması lazım alırken yada teslimde iyi kontrol edin fabrikasyon sıkıntılar için teknosa sonra sıkıntı yaşatabilir hb yede güvenebilirsiniz honor 10 için ama mi a2 size hemen hemen aynı performansı daha uyguna sunar

• Mi a2 normalde 2600 tl orta segment bir telefon için pahalı duruyor. Ne kadar video izlediysem oradakiler de öyle söylüyor ancak malum dolar kurunun etkileri pek de yadırgamamak gerek. Cihaz yarına kadar teknosada 2200 tl ymiş. Şu anda inanılmaz bir kararsızlık içindeyim. Telefon daha satışa çıkmadığı için hiçbir inceleme vs. yok yalnızca kağıt üstü verilerle yetiniyoruz. Kağıt üstü verilerinde bana göre tek sıkıntı 3000 mah batarya. Snapdragon 660 bu sorunu çözer mi kullanmadan bilemeyiz. Sizce biraz daha kurun düşmesini bekleyip bu cihazı yine 2200 civarlarına daha sonra alabilir miyim kesinlikle emin olduktan sonra yoksa acil bir karar verip bu gece 00.00 a kadar parayı yatırıp ön satış ile almalı mıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dont TYT only AYT -- 18 Ağustos 2018; 17:44:12 >
    Kur düşmesi mi ?

Hocam beni güldürme :))

• quote:

Orijinalden alıntı: JackWondo

Kur düşmesi mi ?

Hocam beni güldürme :))
    Hocam benim yerimde olsaydınız ne yapardınız?
    3000 mah gayet yeterli daha üst değer olsa iyi olurdu ama sunulan bu dolar hayatta düşmez kaçırma derim

Alırdım galiba Zenfone 5 in de batarya süresi daha iyi.

• Redmi note 5 de mantıklı. En az zenfone 5 kadar iyi bir telefon.
    Zenfone 2800 redmi note 5 1800

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-5-64-gb-4-gb-ram-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBV00000BR22Z?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&source=mobil&v=1.92.5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KKullanıcı Adı -- 19 Ağustos 2018; 13:18:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.