Şimdi Ara

YARIN TEL ALIYORUM ACİL MAX 4000tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Büyük ekran ve foto kalitesi ön planda bir tel bakıyorum oyun oynamam.
    Pasaport kayıtlı sıfır Huawei mate 20yi 4000tlye buldum bu fiyata alınırmı. Pasaport kaydının bir sorunu olurmu .
    Şuan mi Max 2 kullanıyorum Max 3 de hoşuma gidiyor ama foto kalitesi iyi deyil sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 6 Ağustos 2020; 14:8:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Başka altarnatif yok hocam zaten.Pasaport kayıtlı ise bir problem yaşayacağını sanmıyorum.
  • Esasında benim alacagim tel huwai mate20x 7" boyutuyla aradığım tel bu.gecen ay xiomi Note9pro aldım ekran dar geldi iade ettim .max2 ekranı gayet geniş kullanışlı .ama bu yeni teller dar uzun pek kullanışlı olmuyor

Yarın doğubanka gideceğim güvenilecek sıkıntı cılarmayan kapanma vs risk olmayacak tavsiye edeceğiniz bir dükkan varmı arkadaşlar
    Google servisleri yüklü Huawei modellerine bakacağım hiç olmadı bişey bulamazsam mi max3 de alabilirim
    Önerilerinizi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 5 Ağustos 2020; 23:48:40 >
  • Bütçenizi biraz aşıyor ama o fiyatlara yakın en iyisi OnePlus 7T alınır. 5499'dan hepsiburada da satılıyor şuan. Kamerası iyi bir cihaz. Zaten amiral gemisi. Her türlü iyi.

• Pasaport kayıtlı teli araştırdım kaydı düşürulebiliyormus.Riske girmekde istemiyorum.
    İkinci el garantili mate20 veya teknoloji mağazasında satılan aşağıdaki tellerden birini alabilirim.
    Mate10 pro teşhir 3300tl
    P20 pro teshir 4300tl
    Oppo reno 2z 3500tl sıfır

Oppo reno 2z foto anlamında leicaya yaklasırmı arkadaşlar ois yok ama sıfır tel alanlar memnun .Daha önce mate 10 kullandım foto çekimleri çok iyi olduğu için huaweiye öncelik verdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 6 Ağustos 2020; 14:12:23 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.