Şimdi Ara

Yarın tanıtılacak Samsung Galaxy S9 ve S9+'ın en yeni görüntüleri ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Büyük merakla beklenen ve yarın MWC 2018'de tanıtımı yapılacak olan Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modellerinin en yeni görüntüleri ortaya çıktı. Daha önceki sızıntılardan cihaz hakkında neredeyse tüm bilgileri öğrenmiştik. Bu görseller ise artık cihazın tasarımının nasıl olduğu ile ilgili tüm soru işaretlerini giderecek cinsten.

Cihazların özellikleri, fiyatlandırmaları, ön sipariş, tanıtım, ve piyasa sürülme tarihleri de olmak üzere tüm bilgilere sahibiz. Fakat Samsung'un yeni amiral gemilerini hiç bu kadar net görmedik. 

Fotoğrafların bir çoğu "vnas_world" adlı instagram hesabından paylaşıldı. Bu hesap yalnızca Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modellerinin sızan görsellerini paylaşmak için oluşturulmuş bir hesap olarak görünüyor.

Bir başka instagram hesabında ise Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+'ın üç farklı rengini arkadan gösteren bir fotoğraf yayınlandı. Bu fotoğraf daha sonra hesaptan kaldırıldı. Samsung'un yarın "Unpacked" etkinliği yapacağı yeni amiral gemileri için 2 Mart'ta ön sipariş alması bekleniyor. Satışa ise 16 Mart Cuma günü sürülecek.

• Arkası önü komple beyaz olanı yine mi yok :(

• Yarın mı tanıtılıyormuş? Nedense hiç ilgimi çekmedi.(Sadece Samsung değil,hiçbiri eskisi kadar heyecan uyandırmıyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 24 Şubat 2018; 18:12:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahsen note 9'u bekliyorum, tüm yenilikleri ona saklamışlar sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 24 Şubat 2018; 18:26:37 >
  • S9 modeline de çift kamera koysaydı, Samsung iyi bir iş yapmış denebilirdi fakat abisi Apple öyle yapmadığı için en doğru tasarım bu olmalı. Ne zaman standart iPhone modelinde çift kamera olur bir sonraki Galaxy modelinde de görürüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Escapetolife -- 24 Şubat 2018; 18:31:56 >
  • S8'in aynısı olacağı için beni de heyecanlandırmıyor artık. Bu kavisliler çıktı çıkalı yeni telefon alasım kalmadı. Mecbur düz ekranlılara bakıyorum.
  • S8'in neredeyse aynısı. Biraz daha iyi işlemci, biraz daha iyi bir kamera vs. S8 almak isteyenler için iyi bir haber zira telefon ucuzlayacak. S9'a o kadar para vermeye değmez.

• Bu kez hiç heyecanlandırmadı

• Dostum S9 demişsin ama bu bildiğin S8 (2018).

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Plus ve normal olmak üzere birbirinin neredeyse aynı iki telefon çıkartıyorlar aradaki boyut farkı azıcık.

Biri 5.8" diğer 6.2" olacağına boyut farkı daha belirgin olsa. Yap birini 5"
    Tepsi gibi oluyor, cepte rahatsız ediyor. (13-15 sene önce miniklik yarışı vardı telefonda)

• bu sene yenilik beklemek fazlaca iyi niyetli olmak demektir. samsung seneye alt çerçeveleri atıp bir iki makyajla yeni işlemci ve yeni özelliklerle s10 ya da X tanıtır. bu geçiş modeli gibi. bu alınmaz yada alınası değil bence

• Bence çok şaçma bi tasarım geçiş modeli bu seneye 10 yıl diye güzel bişey çıkar belki

• ben de sadece mi mix 2s yi bekliyorum. onun haricindekilerde büyük bi yenilik yok.
  • Güzel görünüyor ama Samsung'un parmak izi olayını çözmesi gerekiyor.

• Huawie'ye göre kıyaslıyorum aşırı fazla ön yüklü uygulamayla geliyor Samsung'lar. Reddit'te paylaşılanlara göre S9'da daha da artacak ön yüklü uygulamalar.
  • tlf firmaları hep aynı tlf ları sunup duruyorlar hepsi aynı renk ya insan en az 5+6 çeşit renk sunar sadece siyah beyaz artık değiştirin renkleri.ayrıca bir tlf bu kadar para verince tlf arızalanınca yerine yenisini vermeleri gerek.

• Bu ne len "dünün aynısı" karikatürü gibi ?? Samsung mu tövbe! Kesinlikle uzak durulması gereken bir marka.

• Samsung yeni bi teknoloji getirsedd apple kopyalasa tek unudumuz samsung

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • igetsky kullanıcısına yanıt

• Galaxy modellerinden artık sadece note serisi ilgimi çekiyor.Burada okumasam haberim bile yok çıkacağından.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.