Şimdi Ara

Yarın sunum yapacağım ve sosyal fobim var...(Edit geldi)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın çok büyük bi korkumla yüzleşeceğim. Sınıfta sunumum var. Şans dileyin.

Edit:beyler dün bi şekilde olmadı bugün yaptım sunumu. Gayet güze geçti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1DF3AA226 -- 3 Mayıs 2018; 23:4:45 >

• kendi sınıfda ne sosyal fobisi olum başkalarına karşı olsa neyse de :d
  • Sınıftaki herkesin birer ördek olduğunu hayal et. Arkadaşım bu taktiği uyguluyordu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: central CEE

kendi sınıfda ne sosyal fobisi olum başkalarına karşı olsa neyse de :d
    Kendi sınıfım gibi değil ki. Çok yabancıyım sınıfa.
  • Olm bu fobiyi aşman için üstüne gitmen lazım bak geçen sene asosyalimsi bi bireydim bu sene üstüne üstüne gittim 2 kere 600 kişinin önünde sunuculuk yaptım şu anda 30 kişi kek geliyor üstüne üstüne gitmen lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeşim benim seni en iyi ben anlayabilirim. bir kaç hafta önce de ben senin durumundaydim ama sunumuma iyi hazirlanmistim. çıktım tahtaya. ilk 1 dakka heyecan vardı. sonra insan rahatlıyor. iyide hazirlandiysan bombardiman yapiyirsun. Takma kafana. sunum bittikten sonra keskeeee daha iyi anlatsaydim diyeceksin. keşke bidaha sunum olsada iyi hazirlanip anlatsam diyeceksin. bak gör😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einar Solberg

Olm bu fobiyi aşman için üstüne gitmen lazım bak geçen sene asosyalimsi bi bireydim bu sene üstüne üstüne gittim 2 kere 600 kişinin önünde sunuculuk yaptım şu anda 30 kişi kek geliyor üstüne üstüne gitmen lazım
    Gideceğim dostum. Titreye titreye de olsa bu sunumu yapacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edepliadam

kardeşim benim seni en iyi ben anlayabilirim. bir kaç hafta önce de ben senin durumundaydim ama sunumuma iyi hazirlanmistim. çıktım tahtaya. ilk 1 dakka heyecan vardı. sonra insan rahatlıyor. iyide hazirlandiysan bombardiman yapiyirsun. Takma kafana. sunum bittikten sonra keskeeee daha iyi anlatsaydim diyeceksin. keşke bidaha sunum olsada iyi hazirlanip anlatsam diyeceksin. bak gör😂
    Yarın sunumu yapınca editleyeceğim hocam.
  • Çok titreme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1DF3AA226

Yarın sunumu yapınca editleyeceğim hocam.

Alıntıları Göster
    bekliyorum bak dediklerim olacak. yaz buraya

• 600 Kişiye ne sunuculuğu yaptın yav
  • Bende senin gibiydim de geçeli 2 sene falan oldu misal geçen hafta 30 kişiye ingilizce presentation yaptım gül gibi geçti kasma sal

• Yarını merakla bekliyorum, takip.
  • Sunum yapmayı severim hep tam puan aldım sunumlardan panellerden vb. Üniversiteye geçtik ingilizce sunum yaptırdılar ondan da tam puan aldım
    Tavsiyem insanları izlemen onlara bakman. Göreceksin ki çoğunun umrunda bile değilsin birçoğu seni dinlemiyor rahatlarsın o zaman
  • korkularının üzerine gidip başarılı olursan ne ala.önünde bambaşka bir dünya açılır.

fakat başarısız olduğunda korkuların daha da fazla büyür ve korkulardan kaçış hızlanır.
  • Okulda tören sundum işte 2 tane

• Sunumdan yarım saat önce yarım tablet dideral ilacını al
    Bana dua edersin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sunuma başlar başlamaz sınıftakilerle göz göze gelme hocaya bak yada ekrandan anlatmaya çalış biraz alıştıktan sonra yardır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende de vardi,universite hazirlikta yendim.Konulari islerken hoca devamli o konu hakkinda goruslerimizi sorardi,6 kere de bi konu hakkinda sunum yaptirdilar,boyle boyle alistim.Onceden hocayla konusurken bile suratim kipkirmizi olurdu,soyleyeceklerimi unuturdum.Simdi cok rahatim,ingilizce sunumdan sonra türkçe sunum yapmak kek geliyor nedense

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.