Şimdi Ara

Yarin secim olsa oyunuzu kime verirsiniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
0
Favori
5.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Yarin secim olsa oyunuzu kime verirsiniz

(En Son Oy Tarihi: 26.9.2022)
Giriş

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Haha, hayır.

Ben yokum fotoda, sevdiğim insanlar ondan attım.

Ben de İYİ Parti seçmeniyim, ama şu Koray Aydın denilen herif neden partide tutuluyor akıl sır erdiremiyorum. İceriden birisin sanırım, bu konuya bir açıklık getirebilir mısın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha once akp ye vermis biri olarak 2023 de akp ye oy vermiycegim kesin bi daha asla

• Onu bunu bilmem ben reyisciyim arkadas

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Chp'ye vermeyeceğim orası kesin partinin içi terör sempatizanı kaynıyor.

• İyi parti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E0AECD5C0

Ben de İYİ Parti seçmeniyim, ama şu Koray Aydın denilen herif neden partide tutuluyor akıl sır erdiremiyorum. İceriden birisin sanırım, bu konuya bir açıklık getirebilir mısın?

Alıntıları Göster

Yok, içeriden değilim fotoyu atınca nedense onlardan biriyim zannedildi.

Koray Aydın'dan ben de dahil tüm taban nefret ediyor ama parti kadrolarında belli bir gücü olduğu için gönderilemiyor maalesef.

Zaten Koray Aydın-Ümit Dikbayır kanadını Ümit Özdağ-Emir Gürbüz-Türkkan kanadı da sevmiyor. Partinin içinde gruplaşmalar var. (Şuan her partide böyle ayrışmalar var zaten)

Ben ikinci grup (liberal milliyetçiler) için destekliyorum partiyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 2 Ekim 2020; 15:36:44 >

• Boş atmak nedir arkadaş bari her yerine bas mührü geçersiz olsun, boş atmakla istemediğin yere oy atmak aynı şey

• Mhp?

• Esasında hiçbirine oy verilmez.

• Gelecek partisine cidden oy verecek olan var mı

• Beratt06 kullanıcısına yanıt
    Oyle bir parti goremiyorum ben ortalikta akp ile birlesmedimi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • akepeye vereceğim, politikaları sayesinde birikimim bulunan Türkiye'de maaşım artıyor. Sadece son 10 ayda 1.44 kat yani 44% fazla yattığım yerden kazandım.

• AKP 2016'larda %24 civarı alırdı DH'de.

2018'lerde %18 almaya başladı.

2019'larda %14'lere düştü.

Şimdiyse MHP'lilerin de büyük kısmı AKP'ye basmasına rağmen %9'da takılmış, BARAJI bile GEÇEMEMİŞ!

Bu rakamlar önemli.

Biz, AKP son 6 ayda yandı bitti kül oldu diyince de hayalperest oluyoruz.

İYİ Parti özellikle İç Anadolu'da ki AKP oy depolarına şlak şlak diye vuruyor kılıcını, depolardan düşen xp'leri (oyları) da gluk gluk topluyor kendi envanterine.

Büyükşehirleri zaten 2019'da hallettik.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 2 Ekim 2020; 19:58:53 >
  • Türkiye'de oy verebilecek bir parti göremediğim için boş oy. Zaten mesele siyasi partiler değil, mesele ülkeden insanların kafa yapısını değiştirmesi. Orta çağ avrupası kafası var insanlarda...

• Bir dahaki seçimlerde CHP ile İyi Parti koalisyon yaparlar ve her türlü gereksiz masrafı öyle bir kısarlar ki, adları cimriye çıkar.

Bu yazdığımı üç-dört yıl sonra alıntılayın lütfen. Böyle olacağından gayet eminim.

• An itibari ile 26 oy Akp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala akp e oy veren var lan inanılmaz, gençliğimizi yok ettiler daha beter olsun ülke psikolojisi ilemi verdiniz oyları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 2 Ekim 2020; 21:35:10 >
  • Gelen artık bir şeyleri yoluna koymalı.batıyoruz albayım gençlere destek olmadıkça eğitim sistemi sabitlenmedikçe bu devran böyle devam eder

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.