Şimdi Ara

Yarın Sabah İptal İçin Müdürlüğe Gideceğim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Taahhüt sürem 4 gün önce doldu. Yarın müdürlüğe iptal için gideceğim. Müşteri hizmetleri 50 mbps limitsiz hipernet için 177 lira teklif etti.

Bakalım hattımı iptal ettiriyorum deyince nasıl bir fiyat verecekler.

Gelişmeleri haberdar ederim.

Edit. İptal için müdürlüğe gittim. Hattımı iptal ettirmek istiyorum dedim. Kadın direkt işleme koymaya başladı. Dedim indirimli paketleriniz yok mu? Baktı kadın dedi ooo çok yüksek hız kullanıyorsunuz. İşte burası komediydi.

Dedim Türkiye şartlarında yüksek hız sayılabilir. Kadın bana 177 lira fiyat verdi. İndirim falan yok.

Yani arkadaşlar hüsran oldu. Dedim siz iptal etmeyin ben başka iss ile görüşüp nakil yaptıracağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 15 Mayıs 2019; 10:59:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 6 ay sonra lazım olacak, takip
  • İnternet fiyatları şaka gibi zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: AMC

İnternet fiyatları şaka gibi zaten.
    Dün iptal başvurusu yaptık. Bugün 2 kere aradılar. Daha şimdiden tutuştular gibi. Kadın diyor onay gerekiyor. Dedim ne onay dün verdik ya onay. Bu sefer kıvırmaya başladı. İptal sebebiniz nedir falan sordu. Dedim yarın müdürlüğe gideceğim orada konuşacağım.

Fiyatlar rezalet.

• Aynı süperlig gibi gereksiz pahalı yap uygun herkesin bütçesi zorlanmadan alsın.
  • Aradığım konu takipteyim aynı durumdayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnncer

Aradığım konu takipteyim aynı durumdayım.
    Yarın sabaha odaklanmış durumdayım. Konuşmam bile hazır :) haberdar edeceğim.
  • şu an en iyisi turknet gibi
  • Tam 4 ay sonra bana lazım olacak konu. Aynı durumdayız ve bana da 50 mbps için 180tl fatura ödersin dediler. Kısmet olursa 4 ay sonra iptal ettireceğim.
  • benimde bidahaki ay bitiyor bidahaki hafta gidip iptal ettireceğim kullandiğim fiyattan devam ettirmeye çalışıyolar 16 mbps internetede 80 lira para verecek halim yok 56 lira vermek varken netspeed'te eğer olurda düşük fiyatlı 60-65 arası bir fiyat sunarlarsa devam ederim ama sunacaklarını pek sanmıyorum nakil ettireceğiz gibi duruyor netspeed'e
  • Taahütsüz uygun fiyat veren sağlayıcılara geçmek en iyisi telekomun istediği fiyatların yarısına daha yüksek hız veriyorlar.
  • Konu güncel.

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Sonuç nedir?

• Az öncede bizi aradılar 5 lira farklı 16dan 24 e hızınızı çıkaralım dediler. Limitsiz bu kadar olmaz derken 150 gb olacak dediler limitsize 130 lira fiyat söyledi. 35 mbit 170 lira dediler gerçekten çok yazık bu fiyatlara keşke akn kalkmasaydı böyle fiyatlarla yeni abone olacaklara yazık.
  • ben bu olayı defalarca ocak/2019 ayında yazdım.bu adamlar(telekom) % 100 yakın zam yaptılar diye bagırdım. sınırsız kullanıcı ve taahhuttlü kullanıcı arkadaşlar bana bir sürü laf etti.ben de ...sizin taahhudunuz bitsin o zaman göreceksınız... dedim.ben kardeşim sınırsıza karşıyıyım dediğimde... beni bulsalar nerdeyse döveceklerdi.onların taahhutleri bitsın % 100 zammı ozaman görecekler..
  • 50 mbps sınırsız adsl kullanıyordum. 4 ay sonra fatura tutarım 105tl’den 180tl olacaktı.
    Dayanamayıp bugün türk telekoma giderek sözleşmemi iptal ettirdim. 511 tl cayma bedeli çıktı. Yeni geçeceğim servis sağlayıcı vodafone fiber, cayma bedelini karşılıyorlar. Bununda etkisi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 15 Mayıs 2019; 17:34:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnncer

Sonuç nedir?
    Hüsran. 177 lira dediler. Herhangi bir indirim yapmadılar. Bende bu ay böyle devam edeceğim. Farklı iss için şüpheliyim ama bakalım. Yada 177 lira bayılacağım.
  • Müdürlüğe gidip iptal dilekçesi yazma artık yemiyor.

Hiç denemeyin.

• Gerçekten acı bir durum millet uzaya uydu atıp internet ağı kurmaya uğraşıyor biz akn çıkıp dahada zor durumlara giriyoruz. Eski müşteri yeni müşteri fark etmiyor galiba indirip falan yapan yok robot gibi önüne konulanı söylüyorlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.