Şimdi Ara

Yarın öleceğinizi bilseniz ... (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Donumla tramvayda gan gan styla yapardim
  • bütün yüklerim kalkmış gibi hisseder gökyüzüne bakar ne kadar boş şeyleri dert etmişim diye tebessüm ederek gülerdim fütursuzca belki bir çok şeyi yarım bırakmış olucaktım fakat işin şu tarafı da var ne kadar konuşmak istedigim insanların hepsi göçüp gitmiş belki onlarla konuşma imkanım olur
  • Zevkin doruklarina çikmadan ölmek istemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanımda bir ikisini de götürmek isterdim herhalde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Dostum ne güzel yazmışsın öyle

• yeryüzünde ne kadar din varsa hepsi için cehenneme gideceğim zaten, senin dinine göre de cehenneme gideyim ne fark eder. şimdi dersin doğru din benim ki diye, dünyanın neresine gidersen git oranın yerel dini hep doğru din çıkıyor her nasıl oluyorsa.
  • Patronumu döverim
  • Sevdiklerim ve ailemin bulunduğu bir parti düzenlerdim.

• müslüman bir ailede/toplumda büyüdüğün için böyle düşünüyorsun. ailen hristiyan olsaydı o zaman da hristiyanlık için aynı cümleyi kuracaktın. şans eseri TR de doğdun ve müslümansın ve bunun için şükür ediyorsundur kesin. amerikalı da kesin hristiyan olduğu için şükrediyordur çünkü doğru dine sahip olduğu düşünüyordur tıpkı senin gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Annem ve babamin yarin aglayacagini bildigim icin onlara ben hayatimi kaybetsemde her zaman onlari sevdigimi ve sevecegimi soylerdim. Sonra onlarla piknige giderdim. Bi 30dk uzak kalirdim. Sahil kenarinda denizi izlerdim. Tum sevdiklerimi telefonla arardim . Aksam camiye giderdim Allahtan aileme sabir dilerdim. Beni de yaptigim gunahlar icin affetmesini isterdim. Son kez anneme ve babami ve kardesimi opup bir son fotograf cekilip Allahtan uykumda ölmeyi dilerdim.

Kanım dondu hocam tövbe de yahu

• Töbe ederim

• alabildiğim kadar içki kuruyemiş vs alır evde vakit gelene kadar takılırım. sevdiğim insanları arar vedalaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Annem ve babamin yarin aglayacagini bildigim icin onlara ben hayatimi kaybetsemde her zaman onlari sevdigimi ve sevecegimi soylerdim. Sonra onlarla piknige giderdim. Bi 30dk uzak kalirdim. Sahil kenarinda denizi izlerdim. Tum sevdiklerimi telefonla arardim . Aksam camiye giderdim Allahtan aileme sabir dilerdim. Beni de yaptigim gunahlar icin affetmesini isterdim. Son kez anneme ve babami ve kardesimi opup bir son fotograf cekilip Allahtan uykumda ölmeyi dilerdim.

Adamsın

• geçmişi temizlerim
  • Hiçbirşey yapmam herhalde.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.