Şimdi Ara

YARIN MARMARA DEPREMİ OLACAK VE YUZBİNLER OLECEK!HERKES EVLERDEN CİKMALİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Lutfen bu felaket tellallarini, boyle hassas konularda banlayin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Depremin ne zaman olacağını ALLAH biilir.. Ama konu HAARP olunca size şunu söylim.. Dün gece saat 2.30 civarı balkonda otururken gökyüzünde dikkatimizi çeken bir şey oldu.. HAARP hani dalga yayıyordu havaya ve bulutlar sanki sıralı bir şekil alır... Hani çölde kumlar olur ya çizgi çizgi dün gece de hava çizgi çizgiydi...
  • Geçmişine selam olsun.

• Havalar ısındı karıncalar kış uykusundan uyuanmıştır çalısmaya başlıcakalrdır o yüzdendir o ortama alışıyorlardır. Bu gece dışarda fala nköpekelr çok fazla havlar ve uluma sesi duyrsanız dışarı çıkın yinede 70 depremini yaşayan dedem öle anlatırıdı depremin oldugu gece hayvanların hepsi ses çıkarmıs falan sabaha kadar ahırda koyunlar kuzular me lemiş köepkeler ulumuş
  • Zevk mi alıyorsunuz böyle konularla dalga geçmekten anlamıyorum.
  • Karincalar ne durumda, şu an itibariyla bir sarsinti yok çok şükür. Sıkıcı bir geceydi ama sabah oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UCANZEBANİ

quote:

Orijinalden alıntı: Sabri9135

Karıncaların çıkma mevsimi geldi. Keşke sende en azından 1 mevsimde beynini kullanabilsen..

Verdigi cevaba bak cahilin.Bir karincanin 1 gun cikip,ikinci gun yok olmasi icin ne turlu bir amaci olabilir?Yazin buyuk kismi 0 karincayla geciyor.Olagan olan durum da bir anda cikip,birden yok olmalari.O buyuk beynini,kucuk seyler uzerinde kullanmamak senin cahilligin atarli ergen.

Nasıl kıvırmış .d Tamam sensin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -İstanbullu-

Nick-konu uyumu

Bunu yazmak için gelmiştim şimdi gidiyorum
  • Gece ben de uyuyamadım huzursuzdum ama içtiğim iki tequila, bir vodka vişne bi de biradan dolayıdır diye düşünmüştüm.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.