Şimdi Ara

Yarın Hangi PTT Soyulacak Tahmin Et

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• bıktım ptt soyuldu haberlerinden bu ne yaw yol geçen hanı gibi

aha yeni soygunhttp://haber.gazetevatan.com/haberdetay.asp?detay=Bakirkoyde_PTT_soygunu____&tarih=13.04.2009&Newsid=233058&Categoryid=7

bakırköy 13.04.2009

Beylikdüzü 15.04.2099

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oneMoreCupofCoffee -- 15 Nisan 2009; 19:18:54 >

• Valla bizim burda sitelerde kaç aydır takip ettiğim bir şube var
    İki giriş yeri var biri vezne önüne diğeride arkasına açılıyo arkasına açılan taraf sadece veznedar için yani kilitli olması lazım ama adam hep açık bırakıyor.
    En tenha olduğu saatler genelde 9-11 arası,adamda zaten çevik biri değil yaşlı ve kilolu.

2 kişiyle pekala soyulabilir.Öndeki bir kişi adamı oyalarken diğer kişide arkadan aniden girip adamın kafasına sert bir cisimle vurabilir.

Adamı çok uyardım o kapıyı kilitle diye ama birşey olmaz boşver diyo.
    Bakalım onu ne zaman soyacaklar

• yarınki plan :D etiler ptt diye geçiyor haydutların sözlerinde ..

hahaha dermişim

• valla bu nası iş anlamadım en iyisi hökümet herkese bi 2 milyar hibe versin de kurtulalım yaw. soyulmadık şube kalmayacak yakında

alınan para da 3 milyar 5 milyar fazlası yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oneMoreCupofCoffee -- 8 Nisan 2009; 3:18:07 >
  • Dudullu tepeüstündeki yada ıhlamurkuyudakini soymayı düşünüyoruz
  • bizim burdakinide soydular üstelik adamıda öldürdüler 4 binlira için.
  • quote:

yarınki plan :D etiler ptt diye geçiyor haydutların sözlerinde ..

hahaha dermişim

bide soyulursa kendini direk hapishanede bulursun dermişim demem derim direk senden bilirler
    PTT de kaşınıyor resmen gel beni soy gel beni soy diyor elektirik faturasını alıyor dogal gazı telefonu alıyor kredi kartı alıyor havale mavale derken darphane gibi para basıyolar bakteri gibi her yerde çoğalıyorlarda küçük küçükler bizim burası küçük bir semt 4 tane ptt yeri var hele bitanesi tabiri caizse ki caiz g.t kadar bitane veznedar zor sığıyor
  • hırsıza kimse yol göstermiyor hırsızlık "ar-ge" işidir burdan gördükleyile hareket eden adam hemen yakalanır dolayısıyla kötülük değil "iyilik" yapmış oluruz
  • Hortlatayım konumu....

kimse bilemedi ataköy ptt soyulmuş görünen köy kılavuz istemez

SON DAKİKAhttp://haber.gazetevatan.com/haberdetay.asp?detay=Bakirkoyde_PTT_soygunu____&tarih=13.04.2009&Newsid=233058&Categoryid=7

GOOGLE A PTT soygunu yazın bir sürü çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oneMoreCupofCoffee -- 13 Nisan 2009; 20:09:38 >

• Arkadaşlar soyulan pttlerde çalınan parayı oradaki ptt görevlileri ödüyor, anlamıyom nasıl bir sistemdir
  • bugünde soyuldu ptt şimdi diyorum ki 1 hafta sonra esenler tarafı veya küçük bi vilayet olabilir tahmin edin neresi kaldı soyulacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: n0fx

Arkadaşlar soyulan pttlerde çalınan parayı oradaki ptt görevlileri ödüyor, anlamıyom nasıl bir sistemdir

bence bundan önce güvenlik sistemelri neden bu akdar zayıf bunu incelemek lazım. ne memur ödesin ne ptt ödesin ptt soyulamasın.

banka ve döviz bürolarında bi düğme ye basıyo adamlar 2-3 dk içinde etrafı çevriliyor o bankanın veya döviz bürosunun bu nasıl iştir. soyulsun diye bekliyolar sanki..

allah aşkına google a PTT SOYGUNU yazın. amma soyulmuş yaw

• 1 Hafta İçinde Ankara'da Bi Soygun Olacak Ben Yapcamda
  • Ufacık dükkanda bir mahalle köşesinde bankacılık hizmetide verilirse soyguncular için cazip fırsat oluyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: enl600

Ufacık dükkanda bir mahalle köşesinde bankacılık hizmetide verilirse soyguncular için cazip fırsat oluyor.

hakkaten ya çalınan para da ya 2 ya 4 en fazla 5 milyar. bizim kuruyemişçiyi soysan günlük kasadan bi 10 lira çıkar
  • BEYLİKDÜZÜ pTT BANK SOYULDU bugünde hamdolsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.