Şimdi Ara

Yarın Çalışmalara başlıyorum arkadaşlar öneriniz var mı? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
34
Favori
45.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hdhdjdjdbdbd

Hocam 1 i almamış ki zaten 1 de açık parantez var.
    Evet hocam sonradan fark ettim de editlememişim. Teşekkür ettim.
  • Dün geometride dik üçgenlere çalıştım. Soru çözdüm vs. öyle geçti.
    Şimdi sabah yine 6'da kalktım ve dil bilgisi çalıştım yani sorularını çözdüm. Noktalama işaretleri + soruları bitti.

Sonra TYT Karekök'e geçtim ve onun da 2. konusunu bitirdim. Şimdi kahvaltıdan sonra fen yerine matematiğe girecem. Bitireyim artık şunu çok savsakladım. Öyle kankiler. Herkese kolay gelsin.
  • Matematik çalıştım 2 saat şimdi 30 dakika sonra falan tekrar girip 1 tk kaldı onu da halledip soru çözerim. Sonra da biyoloji.
  • 2 saat tekrar matematik çalıştım ve Behzat hocadan eşitsizlik bitti soruları kaldı. Güzel anlatmış gerçekten. Sonra 2 saat de biyoloji çalıştım hücreyi. Yarısına falan geldim işte. 20:00 gibi girip geometri çözerim. Haydiyin görüşürüz.
  • 2 saat geometri çalıştım. Üçgende açılar. Geometride konu + çok soru şeklinde gidiyorum. Yani konu + 20 soru hadi diğer konu şeklinde değil. Çözüm 3D'den gittim falan öyle. Çözüm 3D + Birey B + Supara yapasım var. Önce 3D'yi bitireyim de diğerleri gelir. Öyle hadi yattım ben görüşürüz.
  • Bir de geometrim kötü olduğu için yavaşım. Örneğin normal biri 2 saatte 50-60 soru çözebilecekse ben 25-30 falan.
  • Şimdi kankiler yine 06'da kalktım. Sonra işte 06:30 'dan 07:30'a kadar dil bilgisi çalıştım artık ses bilgisi,yazım kuralları , noktalama işaretleri falan sorularıyla beraber bitti. Bu kök , çatı falan onlara geçtim. Sonra 1 saat karekök tyt attım 2. konu bitti 3'e geçtim. Yani soru bankasında. Sonra 09:30'dan 11:30'a kadar KAF'taki eşitsizlik sorularını çözdüm sonra 345'e geçtim onda 1 test attım. Öğleden sonra yine 2 saat onları çözer artık eşitsizlik olayını bitirir yeni konuma geçerim. İyi lan 2 konu 2 konu gidiyorum yetişiyor sorularla beraber. Allah bozmasın. Sonra 2 saat fizik dersim var belki 3 olabilir duruma bağlı. Vektörlerin sorusu kaldı 2 test onları hallederim. Sonra yeni konuya geçerim belki. Gece 2 saat geometri yine devam.

• KAF'daki sorular bitti + 345'te 2 test attım tekrar. Fiziğe girecektim de biraz dinleneyim.
  • Bugün 7 saat civarı çalışabildim. Olmadı konsantre olamadım vs vs. Pazar gününe ekledim çalışamadıklarımı.
  • değişik öneri verim mi sana asla şu olacak diye hırs yapma rahat ol bu kadar çalışıp stres yapacaksan yeteri kadar çalış ama rahat ol sakin ol ben kimi başarılı gördüysem dersine çalışan ama aynı zaman da rahat olan insanlardı sende rahat olmaya bak kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sayisalcierdem

değişik öneri verim mi sana asla şu olacak diye hırs yapma rahat ol bu kadar çalışıp stres yapacaksan yeteri kadar çalış ama rahat ol sakin ol ben kimi başarılı gördüysem dersine çalışan ama aynı zaman da rahat olan insanlardı sende rahat olmaya bak kardeşim
    Hocam rahatım ama bazen bunalıyorum ya.
  • Sabah kalktım yine 06:00 gibi. İşte dil bilgisi + karekök attım. Sonra 2 saat permütasyon çalıştım behzat reisten. Bugün bu kadar çalışırım herhalde belki akşam da 2 saat falan geo atarım belki. Öyle yani.
  • Bugün sabah kalktım aşırı başım ağrıyordu. Neyse dil bilgisine girecektim ya okuyorum okuyorum anlamıyorum ağrıdan. Biraz yatakta debelendim kalktım geri 1 saat matematik çözdüm. Sonra 3.5 - 4 saat matematik çalıştım. Permütasyonun %50'si bitti. Yarın deneme atarım sonra bir de fen çalışırım. Çünkü yetişmedi o yüzden de günde 2 saat olan fen çalışmamı 3'e çıkarıyorum.
  • Sabah 8'de kalktım sonra 9:30'da deneme attım. Limit'in 5'li tyt denemesinin 4'üncü olanı.

Türkçe- 34 Net
    Sosyal - 13 Net
    Fen- 13 Net
    Matematik 25 Net.

Türkçede paragraflar çok uzundu , sosyalin din ve felsefe kısmı zordu yani saf bilgi istiyordu. Fen kolaydı genel olarak zor değildi. Matematikte tekrar eksiğim ve geometrim zayıf olduğundan kaçtı bazı sorular + yavaşlamışım biraz. Öyle.
  • Hocam bi günü nasıl planlıyosun ornek vererek yazarmısın?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kesinlikle öneririm boş zamanlarda matematik tekrarı yapmak için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NaebLis -- 17 Eylül 2018; 1:34:33 >
  • Sayisalcierdem S kullanıcısına yanıt
    Gayet mantıklı bir yorum ruhsal açıdan rahatlamak lazım ki mental aktiviteler canlansın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İTÜinş kullanıcısına yanıt
    İTÜ bilgisayar için çalışıyorsun değil mi hocam ?

Edit:Bu arada konu başında yazıyor ama adın İTÜ inşaat olunca bi sorayım dedim.İyi çalışmalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EC5F4DF30 -- 17 Eylül 2018; 2:2:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sensibleman

Hocam bi günü nasıl planlıyosun ornek vererek yazarmısın?
    Hocam sabah 06'da kalkıyorum. 30 dakika içinde kahvemi yapıp işte ekşi'ye falan bakıyorum ne var ne yok diye. Sonra 06:30-07:30 arası dil bilgisi çalışıyorum. 10 dakika mola verip 07:40-08-30 arası da TYT mat çözüyorum soru bankası olarak. 8.30-9.30 arası kahvaltı + dinlenme falan. 09.30-11.30 arası fkb'den biri. 14.00-18.00 arası mat 2 gidiyorum kaf'tan. 20.00-22.00 geometri k.a+sb. 22.00-23.00 arası sabahki fen dersindeki konun sorularını çözüyorum 23:00 gibi yatıyorum. Böyle hocam.

@NaebLis
    Teşekkür ederim hocam baktım da güzelmiş gerçekten , yararlı. Ekledim.

@ateşlikapı
    Evet hocam İTÜ bilg için.

Sabah yine dil bilgisi çalıştım biçim bilgisi bitti soruları kaldı. TYT mat çözdüm ilk bölümün soruları bitti . Karekök bölüm sonuna rutin olmayan sorular koymuş onları çözdüm.

Sonra 2 saat fizik girdim. Hareket + Denge bitti gibi soruları kaldı.

14:00 gibi matematik girecem tekrar.

• Rica ederim, başarılar diliyorum
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.