Şimdi Ara

Yarın Çalışmalara başlıyorum arkadaşlar öneriniz var mı? (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
34
Favori
45.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uçankeko

Anladım hocam sağolun sizce sınava kadar tyt ayt fkb yetişir mi haftada 1 veya 2 konu çalışarak(başlardayım şuan)

Bekir avşar kısa geldi selin hocaya göre normal mi sizce
    Yetişir bence hocam daha var 8 ay falan. Yani yetişir tabi sürekli çalışılırsa.

Hocam Bekir hoca çok iddialı , benim videolarım sınavla uyumludur ne fazla ne eksik diyor. Gereksiz bilgiyle uğraşmayın diyor.O tarafı mantıklı , selin hoca çok uzun anlatıyor bence. K.A kitap + bekir avşar ilerlense güzel olur bence.
  • İTÜinş kullanıcısına yanıt
    O zaman pazartesi fkb için palme ka alıcam birde sormayı unuttum hocalara geldik kimya ve fizikle barış kanalları nasıl sizce kimya adası ve umut öncüle göre

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    feni yetistiremeyecegim diye korkuyordum bu yazinizi gorunce içim rahatladi vallahi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkcan1209 -- 2 Kasım 2018; 16:12:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

O zaman pazartesi fkb için palme ka alıcam birde sormayı unuttum hocalara geldik kimya ve fizikle barış kanalları nasıl sizce kimya adası ve umut öncüle göre
    Hocam palme'yi biyoloji için öneriyorum. Hocam fizikle barış güzel bence ben ondan gidiyorum çünkü çok basit anlatıyor.Ve basit düşününce de sorular çözülüyor onu fark ettim. Umut Öncül de iyi tabi. Hangisini beğenirseniz.

HOG Kimya'yı hiç bilmiyorum hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkcan1209

feni yetistiremeyecegim diye korkuyordum bu yazinizi gorunce içim rahatladi vallahi
    Yetişir hocam rahat olun tabi çalışmayacak kadar rahat değil.
    Fizik kimyada hangi ka kitabını alıyım hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tabii ki hocam calismasan olmaz. Hacı bi sorum olucak, fiziği halledemiyorum bir turlu o beni hallediyor . Antremanlarla fizik aldim ama nasil bi yol izlememi tavsiye dersin ve hangi hocayi onerirsin fiziği sifir biri icin ?

• quote:

Fizik kimyada hangi ka kitabını alıyım hocam
    Hocam valla benim de pek bilgim yok karma ilerliyorum. Sene başında açmışlardı bir konu ona bakın derim.

@berkcan1209
    Hocam antrenmanlarla fizikten ilerleyin bence temeli atın sonra da umut öncül falan dinlersiniz. Ama bence fizikteki asıl olay basit düşünmek hocam. Biz şekilleri falan görünce korkuyoruz genelde ama sakince bildikleri uygulamalı sonra soru gelir.
  • eyvallah teşekkür ederim kolay gelsin

• mezun olursun 100kdan

• quote:

Orijinalden alıntı: İTÜinş

Hocam valla benim de pek bilgim yok karma ilerliyorum. Sene başında açmışlardı bir konu ona bakın derim.

@berkcan1209
    Hocam antrenmanlarla fizikten ilerleyin bence temeli atın sonra da umut öncül falan dinlersiniz. Ama bence fizikteki asıl olay basit düşünmek hocam. Biz şekilleri falan görünce korkuyoruz genelde ama sakince bildikleri uygulamalı sonra soru gelir.

Alıntıları Göster
    Sağolun hocam son olarak kitabı siyah beyaz alıcam sıkıntı olur mu soru ve konu anlatım kısmında Aynı şekilde fizik biyoloji içinde olur mu

• quote:

Orijinalden alıntı: berkcan1209

eyvallah teşekkür ederim kolay gelsin
    Sağ olun hocam size de.

@Vartolu Saadettin
    Çukur izleyen birini ciddiye alamam.

@uçankeko
    Olmaz bence hocam. Kolay gelsin.
    sene sonu vartolu saadettin ağbeynin dediği çıktığında görürsün aslan parçası. ben iyimser davrandım sana.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vartolu Saadettin

sene sonu vartolu saadettin ağbeynin dediği çıktığında görürsün aslan parçası. ben iyimser davrandım sana.
    Boş adamsın git dizi izleyip kendini onların yerine koy. Hadi bakam blok.
  • Bugün çalışmadım dinlendim. Yarın deneme çözüp artık br trigoyu bitirip 345'teki soruları hallederim.

Şimdi buraya bir de bu kasım ayı için hedeflerimi yazayım.

KAF 3 bitmeli ve 345'teki sorular çözülmeli
    Artık Biyoloji ve kimyanın tyt kısmı bitmeli karekök soru kitabıyla beraber.
    Türkçe dil bilgisi bitmeli.
    Fizikten Nihat Bilgin'den çözmediğim kısımlar çözülmeli.
    Geometride Kenan Kara ile beraber karekök ayt'den üçgenler bitmeli ve soruları çözülmeli. En azından %70'i bitmeli.

Bu şekil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İTÜinş -- 3 Kasım 2018; 21:9:50 >
  • Sabah kütüphaneye deneme çözmeye gittim. 6:15 falandı. Açık değil kilitlemişler. Kapıda da 7-24 açık diyor. Kardeş pazar günü saat 6 , o 7-24'ten sayılmıyor mu? Döndüm tekrar geri. Girdim denemeye matematik beklediğim gibi gelmedi. Sanırım yarından itibaren 13 saate çıkarıp bu güncellemeleri de haftalık olarak atarım.

+1 saat KAF 3
    +1 saat Geometri
    +1 saat fen.

Hadi görüşürüz şimdiden
  • quote:

Bugün çalışmadım dinlendim. Yarın deneme çözüp artık br trigoyu bitirip 345'teki soruları hallederim.

Şimdi buraya bir de bu kasım ayı için hedeflerimi yazayım.

KAF 3 bitmeli ve 345'teki sorular çözülmeli
    Artık Biyoloji ve kimyanın tyt kısmı bitmeli karekök soru kitabıyla beraber.
    Türkçe dil bilgisi bitmeli.
    Fizikten Nihat Bilgin'den çözmediğim kısımlar çözülmeli.
    Geometride Kenan Kara ile beraber karekök ayt'den üçgenler bitmeli ve soruları çözülmeli. En azından %70'i bitmeli.

Bu şekil.
    hocam kasım ayı hedeflerimizin ayrıca genel hedeflerimizin aynı olması beni heyecanlandırıyor. umarım iyi yerlere ulaşırız.
    ben de kasım ayında fizik kimya tyt nihatbilgin ve limitten. kaf 3 tamamı,345,supara aytden kaf3 konuları, kenan kara şle dörtgenler +acil+supara türkçede de dilbilgisi planlıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-67714B014

hocam kasım ayı hedeflerimizin ayrıca genel hedeflerimizin aynı olması beni heyecanlandırıyor. umarım iyi yerlere ulaşırız.
    ben de kasım ayında fizik kimya tyt nihatbilgin ve limitten. kaf 3 tamamı,345,supara aytden kaf3 konuları, kenan kara şle dörtgenler +acil+supara türkçede de dilbilgisi planlıyorum

Alıntıları Göster
    Hadi bakam hocam umarım ulaşırız. Kolay gelsin size de. Sene sonu yine haberleşelim aynı yer falan gelirse yardımlaşırız. Acil'i önerir misiniz hocam? Matematik tyt için almayı düşünüyorum. Geometrisini elimdeki kaynaklar bitince almayı düşünüyorum. Dil bilgisi için palme sb öneririm hocam soruları kaliteli geldi bana.

• quote:

Hadi bakam hocam umarım ulaşırız. Kolay gelsin size de. Sene sonu yine haberleşelim aynı yer falan gelirse yardımlaşırız. Acil'i önerir misiniz hocam? Matematik tyt için almayı düşünüyorum. Geometrisini elimdeki kaynaklar bitince almayı düşünüyorum. Dil bilgisi için palme sb öneririm hocam soruları kaliteli geldi bana.

Alıntıları Göster
    hocam elimde palme sb var. sen de önermişken hazır onu çözeyim ben. hocam acil öyle oturup çözülebilecek bir kitap değil yani geometrisi cidden kaliteli matematiği de bilhassa öyle ama hocam yani tyt nin üstünde. ama arada atarım dersen al. yani canın sıkılır ebob çözersin. öteki hafta problem vs. ya da aytnin yanında istiyorsan son bi tyt tekrar kaynağı olarak önerebilirim ama çok da lazım değil dersen direkt deneme de kasılabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-67714B014

hocam elimde palme sb var. sen de önermişken hazır onu çözeyim ben. hocam acil öyle oturup çözülebilecek bir kitap değil yani geometrisi cidden kaliteli matematiği de bilhassa öyle ama hocam yani tyt nin üstünde. ama arada atarım dersen al. yani canın sıkılır ebob çözersin. öteki hafta problem vs. ya da aytnin yanında istiyorsan son bi tyt tekrar kaynağı olarak önerebilirim ama çok da lazım değil dersen direkt deneme de kasılabilir

Alıntıları Göster
    Ha anladım hocam zor diyorsunuz yani? Karekök tyt'den tekrar amaçlı ilerliyorum ama soruları nasıl desem çok da eski karekök tadını vermedi bana. Şekilli şukullu bir kitap arıyorum ama bulamadım karekök'ten sonra çözerim diye. Palme sb iyidir hocam bende genel Türkçe Sb'si var. Bu acil'in problem denemeleri falan varmış hocam baktınız mı hiç ona?

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.