Şimdi Ara

Yarın bir discord buluşması? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
2
Favori
3.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim için uygun. Bu hafta Tolga hoca ile canlı yayınlara başlayalım. Haftaya da bunu yapalım. Yoksa linç edileceğim gibi his var içimde. 2021 tayfa kesecek beni :D

• ertansinansahin kullanıcısına yanıt

Bu canlı yayınları benden daha çok isteyen var mıdır ki acaba ? Sizlerden ders dışında öğreneceğimiz çok şey var hocam. 2021 tayfa yorgun merak etmeyin güvendesiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silver Temren -- 2 Mayıs 2021; 17:39:13 >

Hocam dcye katılamam büyük ihtimalle ama şunu demem lazım bazı konularda diğer hocalara göre daha karmaşık geliyor anlatımınız elektrik konusunda AYT ve TYT'de anlatımdan konuyu kavrayamadım sanki ekstra bir şeyler bilmem gerektiğini hissettim ötekiyse atışlarda daha önceden konunun basit anlatımlarından anladığım için biraz sorun yaşadım diğerlerinde çok iyi anlatımınız var olayın mantığını kavrayınca herşey daha kolaylaşıyor ,verdiğiniz günlük hayatta nerede işe yaradığı veya aletin nasıl çalıştığı hakkındaki bilgiler çok güzel oluyor saygılar.

Hocam indüksiyon dersinizden sonra 0.02 volt elektrik ürettim saygılar.

Düzenleme: 0.02 volt minik bir bobin ve çok güçlü olmayan bir mıknatıslaydı. Bilgisayar fanına üfleyerek AC 9va kadar gerilim alıp led yakmayı başardım. Seviyorum hocam sizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ravbin -- 2 Mayıs 2021; 23:23:6 >

ya link ya linç

• connli kullanıcısına yanıt

Biz de gelsek mi acaba 😎?

• Bayramın 3. günü yapalım :)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.