Şimdi Ara

Yarın Ankaragücü seçmelerine gidicem ama sorun var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyi geceler öncelikle 98 doğumluyum,17 yaşındayım yani.Yarın saat 9'da Ankaragücü seçmeleri olucak 20 Haziran.Gençlerbirliği'ne gidemedim Ankaragücü'ne gidicem fakat bir sorun var,haliyle yaz geldiği için sabah 7 de anca yatıyorum akşam saat 4-5 gibi kalkıyorum,uyku düzenim bozuldu yani.Seçmeler yarın 9 da olcağı için de bayağı ters geldi bu durum bana.Sizden taktik almam gerek şimdi hiç uykum yok sabaha kadar lol oynamayı düşünüyorum kolam falan her şeyim hazır yani ya da kendimi zorlayıp yatsam mı diyorum sabah kalktığım da da bir duş alıp çıkarım?? sizde hangisi mantıklı bence hiç yatmamak mantıklı fakat sabah 9 da uykum yeni yeni gelmeye başlayacağı için kalede mal gibi olucağımı tahmin ediyorum,çok kararsızım.

• 98 doğumluyum,17 yaşındayım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Git yat iyimisin sen!!!
  • Septams kullanıcısına yanıt
    Yani Mayıs 23'de 17 yaşıma girdim ona mı takıldın
  • Hala ayaktamısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 17 yaşımdayım herşeyin farqındayım
  • Kendini mi tatmin ediyorsun 16 yasindasin daha oldu ben 20 yasindayim o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: Zyra!

Yani Mayıs 23'de 17 yaşıma girdim ona mı takıldın

Şaka mısın 16 sın daha

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 17 yaşında olduğum için niye hava atayım ki? ayrıca nedir bu yaşı küçük olan insanları ezme çabanız sadece sizden akıl almak için açtım bu konuyu,yani 20 yaşındayım diyip ağır abi gibi mi takılayım veren önerisini versin vermeyen yoluna gitsin zorla yorum yapmayın
  • 98 liyim ekim de 16 oluyom lan

• Yat uyu. Ne yaparsan yat uyu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.