Şimdi Ara

Yarın Alıyorum Son Tavsiyeleriniz Neler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın Alıyorum Son Tavsiyeleriniz Neler?

Msi Rtx 2070 Gaming Z

Toplam 13.100

1080p 144hz Samsung için oyun sistemi odaklı!!!

Son yorumlarınız neler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FooL -- 7 Haziran 2019; 14:31:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sanırım testlerde ortalama 15 fps gibi fark var rtx 2060 ile fiyat farkı ciddi derecede fazla rtx 2060 almak daha mantıklı durmakta fiyat göz onune alınınca

• Metro Exodus tarzı oyunlar oynamak için 2070 olmasını istedim.

• 1080p icin fazlasiyla yeterli 144hz hedefliyorsaniz intel tercih etmeniz daha iyi olmus ama yerinizde olsam 970 evoyu cikartir orta ayar 1tblik sata bi ssd koyardim gördugum kadari ile sistemde baska bi disk kullanilmiyacak hee tabi illede ben nvme hizlarini gormek istiyorum derseniz sizin tercihiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • emirhanayh E kullanıcısına yanıt
    Evet hızından faydalanmak için belirledim. 500 gb yeterli benim için arşiv için harici wd 2tb kullanıyorum

• xtr3ams kullanıcısına yanıt
    Sonuç olarak olmamış mı ?

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 17:6:6 >
  • 1080p monitör için gtx 1660ti yeter

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet sadece oyun için kullanıcam. Amaç hız

• Güzel sistem bende de benzeri var ancak f/p için illaki intelciyim demiyorsan ryzen 3000 serisini bekle derim 3800 di sanırım baya iyi birde bende 2070 oc aldım ancak keşke 2. el temiz bir 1080ti baksamıydım diye çok düşündüm düşün derim sana da birde fiyatlar ciddi artmış 3300 e almıştım 3 4 ay kadar önce ekran kartını bende 1080p 144hz oynuyorum yağ gibi akıyor tüm oyunlar gönül rahatlığıyla kullan bu arada intel kullanacaksan ram mhz si 3200 lere fln vurmana gerek yok 3000 hatta 2666 bile işini aynı performansta görecektir. Amd ye geçtiğinde yüksek frekans istiyor yoksa düşük kalıyor işlemci performansı ordan bir tık fiyat inebilirsin istersen
  • 1080p oyun ultra ayarlarda değerlere baktığımda 2070 bile bazılarında zar zor yetiyor. 2080 şimdilik abartı ve gereksiz olacağı için 2070 ideal olarak düşünüyorum. ilerde 2070 i yeni ekran kartları ile güncelleriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FooL -- 7 Haziran 2019; 9:34:1 >
  • Iratras I kullanıcısına yanıt
    Şu anda 300 tl daha düştü fiyat belki daha da düşer ama beklemek istemiyorum. Ayrıca yeni ryzenlar en erken Ağustos ta gelir ve o anki dolar kuruna göre en az 2500 olur diye düşünüyorum belki yanılırım umarım daha uygun gelir bekleyenler için.

Bu arada 9700kf alsam nasıl olur ne dersiniz?

• Single oyunlarda zaten 75 üstü fps yeterli. Benim gözümde hiç bir kasma veya takılma olmuyor. FPS rekabetçi oyunlarda zaten ultra grafik yapılmaz. O yüzden 2070 alıp 1080p de kullanmak saçma. 1080p 144 fps yerine 2k 100 fps’i tercih ederim hem görüntü kat kat güzelleşiyor hemde akıcılık değişmiyor kendi sistemimde denediğimde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Siparişi verdim Herkese teşekkür ederim yardımcı olanlara şimdiden

• Hayırlı olsun güle güle kullan.
  • Umarım doğru tercihlerde bulunmuşumdur. Daha iyileri sizlerin olsun teşekkürler

• Gayet geçerli ve güzel bir sistem olmuş hayırlı olsun.

1660Ti 2060 diye akıl verenlere de kulak asma. Her zaman en iyisi paranın uzanabildiği en üst kartı almaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lana-Del-Rey -- 7 Haziran 2019; 16:29:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lana-Del-Rey kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim umarım sorunsuz bir şekilde gelir ve kullanmaya başlarım

• başkan güle güle kullan gayet iyi secim hayırlı olsun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.