Şimdi Ara

Yarın alınmak üzere bu sistemlerden hangisini tercih etmeliyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mali limitlerim dahilinde sistemi yenilemeye karar verdim ancak işin içinden bir türlü çıkamadım ve forum ahalisinden yardım almayı düşündüm. Aslında dolar kurunun bu kadar yüksek olduğu bir zamanda pc toplamak peki akıl kari olmasa da sonuçta teknolojinin sürekli kendisini yenilemesinden dolayı bir yerlerden başlamak gerekiyordu bende vatan indiriminden (pek indirim olmasa da) yarın bu işi halletmeyi aklıma koydum. Neyse yazdıkça romana dönüyor iyice ben en iyisi topladığım sistemleri ekleyeyim.

NOT 1: Para limiti max. 1350 TL
    NOT 2: Diğer bileşenler zaten var lütfen yorumlarınızı bu parçalar üzerinden yapın.
    NOT 3: Bazı sistemlere limiti aştığı için işlemci fanı eklemedim fanı yenileyene kadar o.c olmadan kullanabilirim ki o.c olmadan da gayet iyidir diye tahmin ediyorum. Biraz kafa ütüler ama dayanırım artık :)
    NOT 4: SSD'ler arasında performans olarak çok fazla fark yoksa daha ucuz olanını tercih edebilirim.
    NOT 5: Bu parçalar dışında aklınızda olan parçaları da yazabilirsiniz.

Parçalar:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Sistemler

Sizce bu sistemlerden hangisini tercih etmeliyim?

Fiyatlar vatan %30 indirimli fiyatlarıdır umarım sonradan bir kelek yapmaz :)
    Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim. İyi forumlar.

Edit: Resim linkleri değiştirildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K A Y A -- 29 Aralık 2013; 0:01:52 >

• Acelem olmasa yapmazdım ama özür dileyerek up!!!
  • Sistem 4 kesinlikle.
  • 4
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Sistem 4 kesinlikle.

+1
    Ekran Kartı olarak 280x Sapphire sağlam bir sistem.
    Ayrıca ssd yi biraz daha ucuz olanlardan alabilirsin. SanDisk veya kingston.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxthon -- 29 Aralık 2013; 1:43:29 >
  • Sistem 4'ü alın fakat SDD yi 128 GB PRO yapın daha iyi olacaktır
  • Cevaplarınız için teşekkür ederim kesinlikle değerlendirmeye alacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.