Şimdi Ara

[Yarın Alıcam] S4 mu Note 2 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • belki onlarca konu onlarca yorum var ama genede 2 si arasında ikilemde kaldım note 2 istememin nedeni biraz daha büyük ekranı var diye istiyorum ama s4 te fazla fark yok yanlız bu internette ısınma batarya şişmesi bir sürü sorun var bugün arkadaşımın aldığı s4 ü kullandım fakan sanki sayfa geçişleri biraz yavaş gibiydi cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler şuan kullandığım telefon iphone 4 ve ilk android telefonum olacak saygılar.

• Samsung Galaxy S4 derim...
  • O zaman ikisinin arası olan LG G2 alın.

Edit:İki telefondan da daha üst seviyedir.Boyut olarak söyledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lemans -- 31 Ekim 2013; 2:48:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lemans

O zaman ikisinin arası olan LG G2 alın.

Edit:İki telefondan da daha üst seviyedir.Boyut olarak söyledim.

• G2 al. Performansta note3 ile kafa kafaya. S4 note2 nedir? Çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: azsussan

G2 al. Performansta note3 ile kafa kafaya. S4 note2 nedir? Çöp

çöpmü
  • quote:

sen de çöplükteki horuz musun
  • s4 almaya bütçen varsa kesinlikle 32 gb. lg g2 al derim. ya da iphone 5 alabilirsin 1700-1800 civarına bulunabiliyor. ama büyük ekran istiyorum demişsin. 32 gb. lg g2 tam istediğin gibi telefon.
  • Lg g2 tabiki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg g2 ya da N9005 note 3

• "Hangi telefon daha iyi" diye sormak yerine telefon kullanma alışkanlıklarınızı ve beklentilerinizi belirleyin derim. Bir kaç örnek:

1- Film ve müzik arşivimi yanımda taşırım, büyük hafızaya ihtiyacım var derseniz; LG G2' yi eleyin. Hafıza kartı takılamıyor.
    2- Cebimde daima not defteri taşırım, kalemden vazgeçemem diyorsanız; Note 2 .
    3- Çok oyun oynarım, oynadığım oyun kasılmasın diyorsanız; SD 800 işlemcisiyle LG G2 sizi Üzmez.
    4- Kaleme ihtiyacım yok, oyunda oynamam ama telefon elimden düşmez, internet, müzik, Sosyal medya vb çok diyorsanız yedek batarya ihtiyacınız olacak. Sabah evden çıkarken yedek bataryayı da cebinize koyacaksınız . Yani S4 alacaksınız.

• G2

• Kardeşim git HTC One Glamour Red al millet görünce hayran kalsın pahalı gelir diyorsan G2 al ama samsung alma uzak dur pişman olursun

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat006

quote:

çöpmü

Cok ozur dilerim. Unutmusum 8 cekirdekli islemcisi ve fiber hizinda arayuzu oldugunu ve kışın elleri sicacik isittigini. Haklisin g2 ve note3 çöp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AppleFans -- 31 Ekim 2013; 15:53:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

quote:

sen de çöplükteki horuz musun

G2 ve note3 dururken s4 ve note2 bana gore çöp. S4'un hele hicbir artisi yok. Ha unuttum. Micro sd destegi vardi ve ips panelden 10000kat daha iyi bir amoled ekrani vardi.

• Azsuzsan iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midnightmrt -- 31 Ekim 2013; 15:55:31 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Murat006

quote:

çöpmü

Cok ozur dilerim. Unutmusum 8 cekirdekli islemcisi ve fiber hizinda arayuzu oldugunu ve kışın elleri sicacik isittigini. Haklisin g2 ve note3 çöp.

HAY SEN ÇOK YAŞA EMİ GÜLDÜRDÜN BENİ

+1

• note 2 aldım teşekkürler cevap veren arkadaşlar g2 de fena telefon muş biraz kullandım ama genede note 2 yi seçtim :)
  • hala s4 çok ısınıyor diyenler var.oyun oynarken çok ısındığından thermal throttling e girip işlemci ve gpu hızını düşürüp oyunlarda kasan sanki exynos octa.snapdragonlu telefonlarda menüde gezerken bile telefon ısınır.4.3 yüklü s4 ü kullan oyun oynamadığın zaman telefonun ne kadar az ısındığını görünce sen bile şaşıracaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan9455

hala s4 çok ısınıyor diyenler var.oyun oynarken çok ısındığından thermal throttling e girip işlemci ve gpu hızını düşürüp oyunlarda kasan sanki exynos octa.snapdragonlu telefonlarda menüde gezerken bile telefon ısınır.4.3 yüklü s4 ü kullan oyun oynamadığın zaman telefonun ne kadar az ısındığını görünce sen bile şaşıracaksın.

Allah allah. Benimkinde snapdragon 800 var ama elim su an buz gibi. Herhalde isimleri karistirdiniz. Exynoks diyecektiniz herhalde. S800 ve isinma?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.