Şimdi Ara

Yarın 794mb yi philips 107P5 le change..fikirleriniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Samsung da ekranın ortasındaki goruntuyle sag ve sol tarafındaki goruntuler bir degil...Sag ve sol a pencereyi taşıyınca goruntu daha bi pürüzlü ve piksel piksel oluyo..Bugun 2. samsung 794 mb yi de aldım fakat birazcık daha iyi olması dışında problem haaala aynı..Tugla gibi gozukuyo böle birazcık..

O yüzden yarın iade edip Philips 107P5 almayı düşünüyorum..Sizce değermi veya değiştiriyimmi ?

• iyi yaparsın
  • hmm arkadaşlar cok onemli bu yarın alıyorum .. ilginizi bekliyorum
  • haydaaaaa yokmu yardım edicek bir allahın kulu ?
  • Bende 794mb ile 107p5 arasında kaldım.Aralarında 20ytl fark var.Mağazada iki monitörüde inceledim.107P5 görüntü kalitesi,çözünürlük olarak daha iyi ama 794mb'nin tipi daha güzel.Aslında 797mb alacaktım ama kaldırılmış.
  • evet yokmu başka fikri olan :)
  • ben 107p5 kullanıyorum gayet memnunum gönül rahatlığıyla alabilirsin.
  • hmmm goruntu kalitesi itibariyle zannedersem daha iyi p5 ki banada bu gerekli ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Assassin

hmmm goruntu kalitesi itibariyle zannedersem daha iyi p5 ki banada bu gerekli ?

Abi daha hayırlu olmus sorunlu çıkması yanlıştan dönmüş olacaksın..
    Hayırlısı olsun umarım değiştirmede bi sorun yaşamassın
  • Bence P5 piyasada alınabilir en iyi 17" CRT monitör.Gözün kapalı alabilirsin.
  • 107p4 bozulunca yerine p5 verdiler 5 para etmez sakın alma git ikinci elden bi trinitron al gözlerin bayram etsin
  • haydaaa cokmu fark var şimdi p4 le p5 arasında ? ve yani samsung u değiştirmeye değmeyecekmi ? biraz açıklık getirirmisin lütfen monıtoru yarın alıyorumda ..
  • P4 ile P5 arasında epey bi fark var.Ama bu farka rağmen samsung dan hala daha iyi.
  • 107P5 tipsizdir ama iyidir. Refresh 100Hz den aşağıya düşmeyin.
  • ya tip onemli degil..Yenileme hızı acaba 100 hz i desteklermi his radeon 256mb 9550 de ?
  • ?
  • arkadaşım bende de 9550 ekran kartı var ve desteklemiyo en fazla 85hz var. fakat monitör alabilceğin en iyi crt flat monitör bence. çok kaliteli, kesinlikle lcd alma imkanın yoksa bunu kaçırma
  • quote:

Orjinalden alıntı: Assassin

ya tip onemli degil..Yenileme hızı acaba 100 hz i desteklermi his radeon 256mb 9550 de ?

Hangi çözünürlükte 100 Hz i desteklermi?
  • lg f 700 b ilede değiştirebilirsin çok güzel monitör.
  • 107p5 en iyi 17" crt monitör 794mbden her konuda daha iyi tipi hariç.İstersen özelliklerini karşılaştır farkı görürsün.107p5'in rakibi 794mb değil 797mb ama piyasada yok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.