Şimdi Ara

Yarın 7 haberlerinde kanal d açın (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
6
Favori
1.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SS'ler gerçek değil. Seyehat nedir oğlum?
  • arkadaşlar bu haber gerçek kanıtı yazmış arkadaş ve bugün haberlerde bende gördüm şok oldum kanal d avrupa izlodum ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheerfulfoot

arkadaşlar bu haber gerçek kanıtı yazmış arkadaş ve bugün haberlerde bende gördüm şok oldum kanal d avrupa izlodum ama

Evet kardeş bende şaşırdım halbuki kanal d avrupada çıkmış ... SS'yi netten çektim..
  • Astral seyahatte geri dönememe riski vardır acemilerde. Gerek Amerikan ve İngiliz hükümeti ikinci dünya savaşından beri medyumları maaşlı çalıştırıyor. Eğitim kampları bile var. Hatta resmi olarak polise bile yardımcı olanları var. Çok ilginçtir kimisine bu tarz insanlar ya hiç denk gelmiyor ya da görüp de görmemezlikten geliyorlar. Daha geçen hafta yeni taşınan bir komşum sana fal bakayım dedi ki hiç sevmem falı. Bütün arkadaşlarımı ismiyle sıraladı bana. Onların hayatı hakkında bile inanılmaz ayrıntılar verdi. Bu tarz şeylere biraz açık fikirli bakmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnriqueM

quote:

Orijinalden alıntı: mrzeki123

quote:

arkadaşlar bu haber gerçek kanıtı yazmış arkadaş ve bugün haberlerde bende gördüm şok oldum kanal d avrupa izlodum ama

Evet kardeş bende şaşırdım halbuki kanal d avrupada çıkmış ... SS'yi netten çektim..

Türkiyede adam yerine koymuyorlar mı ? Vah yazık avrupada ilgi çekmiş demek ki türkiyedeki olay.

Sonuçta Kanal D'de Türk kanalı öyle düşünme yanlız adam doğru söylemiş şaştım kaldım

• Beyler haberde görenler varmı

• BİRİDE ÇIKIP DEMEMİŞ CSB
  • Yaw he he

• İki gündür izliyorum, öyle bi haber görmedim

• Csb mi bilmiyorum ama ilk degil.Aile dostumuzun kizi da bu islerle ugrasiyodu bitkisel hayattaydi en son ne oldu bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Badem Bıyık

Hack açtı ban yedi tabi. Adam akıllı hilesiz yaşayın şu hayatı.

+

CSB. SONDAKİ "İNTAR ETMEYİ DÜŞÜNÜYORUM" CÜMLEN OLMASAYDI İNANABİLİRDİK.
  • quote:

Arkadaşlar şoktayım bugün çıktı resim gerçek işte kanıthttp://prntscr.com/1y4jis

Yarın 7 haberlerinde kanal d açın

Ahh bir de SEYAHAT yazmayı öğrenseydin belki kekleyecek başka birilerini bulabilirdin.
    İlkokul terkmisin?

• Ben kanal D avrupada gördüm resim de varya işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimone

quote:

Arkadaşlar şoktayım bugün çıktı resim gerçek işte kanıthttp://prntscr.com/1y4jis

Ahh bir de SEYAHAT yazmayı öğrenseydin belki kekleyecek başka birilerini bulabilirdin.
    İlkokul terkmisin?

Arkadaşım ben onu bunu bilmem ama kanal D avrupada gördüm gören ilk veya son kişide değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: kimone

quote:

İlkokul terkmisin?

• quote:

Orijinalden alıntı: BÜYÜK KONUŞAN ADAM

quote:

Orijinalden alıntı: Badem Bıyık

Hack açtı ban yedi tabi. Adam akıllı hilesiz yaşayın şu hayatı.

+

CSB. SONDAKİ "İNTAR ETMEYİ DÜŞÜNÜYORUM" CÜMLEN OLMASAYDI İNANABİLİRDİK.

İyide adam intihar edicem demiyoki düşünüyorum diyor

• paintle yazdığın çok belli oluyor ve sol üst köşede 19:23 yazıyor.adam akıllı csb yazmayı bile beceremiyosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merle Dixon -- 19 Ekim 2013; 10:20:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ard26tr

paintle yazdığın çok belli oluyor ve sol üst köşede 19:23 yazıyor.adam akıllı csb yazmayı bile beceremiyosun

aRKADAŞIM SEN ONU BUNU SÖYLEYECEĞİNE HABERLERİ İZLESEYDİN BELKİ birşey fark ederdin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ard26tr

paintle yazdığın çok belli oluyor ve sol üst köşede 19:23 yazıyor.adam akıllı csb yazmayı bile beceremiyosun

aRKADAŞIM SEN ONU BUNU SÖYLEYECEĞİNE HABERLERİ İZLESEYDİN BELKİ birşey fark ederdin

Arkadaşım sol üst köşede koskocaman 19:23 yazıyor sen ne haberinden bahsediyorsun?Yazım hatalarına değinmiyorum bile.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.