Şimdi Ara

Yarı Yol Yarı Şehir Bisikleti Max: 600 Tl Önerileriniz...

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Bisikletler >> Yarı Yol Yarı Şehir Bisikleti Max: 600 Tl Önerileriniz...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    66 Mesaj
    Merhabalar... 20-25 Km Asfalt Karayolunda bisikleti sürüp gidecegim bir şehir merkezi var. Hem yol için ideal hemde şehirde sürdüğüldügunde ic ve dis lastige zarar gelmeyecek bir bisiklet ariyorum. Mtb önermryin. Hızlı ve rahat bisiklet onerirseniz sevinirim. butcem 600 tl . 9 ay icerisinde bisiklet almayi dusunuyorum. sezon sonu hic farketmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    |

Orijinalden alıntı: 01001101

yol bisikleti için düşük bir bütçe olduğu için salcano-carraro tarzı markalardan anca 1-2 model çıkar o fiyata. ikinci el triban 3 de gelen önerilerden biri olacaktır.

Hocam bu 2 modelin isimlerini belirtebilir misiniz. Boy 1.82 Kilo 61 Hız tutkunuyum. Karayolunda sürecegim icin son vites 60 ile giderken saglam gidermi Teknik olarak nasıl birşey önerirsiniz ? Birde internetten alamıyacagım. Köpru altlarinda bulabilir miyim . iyi gunler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hocam o bütçedeki bisikletler hakkında forumda bilgili çok kişi var ama ben onlardan biri değilim. ben 600TL ya yol bisikleti alacak olsam heraldi ikinci el triban3 bakardım çünkü tek bildiğim o. yol bisikletleri daha pahalı oldukları için o bütçede bulmak da zor.
    |
    |

Mosso legarda 1521 bakın derim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Rakısına Soda Atan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
192.168.1.1
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.