Şimdi Ara

Yarı Prof. max 1200TL fotoğraf makinesi önerir misiniz lütfen?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba sevgili forumdaşlarım, Yakın zamanda söz vb. etkinliklerim olacak bu sebeple yarı prof. bir fotoğraf makinesi almak istiyorum, anı canlı bir şekilde yakalasın yeter biraz da gece ve dış mekanda güzel çekim yapsın istiyorum. Fotoğrafçılık konusunda ilk adımım olacak, bu nedenle sizlerden öneri istiyorum bütçe max 1200 tl. Yarı prof. derken yani otomatik modu da olsun elle de ayarlanabilsin.
    Yardımlarınız için teşekkürler.

• Arranger. kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim ama onun otomatik modu var mı? Yoksa herşey manuel mi ayarlamak gerekiyor?

Bu arada başka tavsiyeler de alabilirim, biraz araştırdım nikon b500 buldum bu nasıldır sizce?
  • Rica ederim otomatik mod mevcut. B500 sensörü 1/2.3 - Apsc daha iyi tercih olur.

Yarı Prof. max 1200TL fotoğraf makinesi önerir misiniz lütfen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigOTTOMAN1453

Cevabınız için teşekkür ederim ama onun otomatik modu var mı? Yoksa herşey manuel mi ayarlamak gerekiyor?

Bu arada başka tavsiyeler de alabilirim, biraz araştırdım nikon b500 buldum bu nasıldır sizce?

yüksek mp veya yüksek yakınlaştırmaya aldanma , çok kalitesiz olurlar genelde. tavsiyem sony rx100 dür. büyük sensörlüdür ve diyafram açıklığı iyidir. ayrıca manuel modu da vardır. bütüm makinelerde otomatik mod vardır. ekstra olan manuel modlardır. sony rx100 de hem oto mo hemde manuel modlar vardır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.