Şimdi Ara

Yarı Ömrünü tamamlamış Kurşun lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler Kendi uğraşlarımla manyetik kulaklık yapmaya karar verdim.Şuan yarı ömrü tamamlanmış kurşuna ihtiyacım var [126yıllık yani].Nerden bula bilirirm.Birde bu manyetik alan kanser yapmaz dimi lan

• hani yarılanma bitmezdi
  • Yok ya ben daha yüksek ses ve 4000 hertz altında sesleri daha iyi duymak için kendim yapıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Tuna#

hani yarılanma bitmezdi

Yarılanmış oluyor 126yılda
  • yahu yarılandığını biliyoruz herhalde. sonuçta bidahaki 126 yıl devam edecek yani yarı ömrünü tamamlamayacak. senin dediğin yarı ömrünü tamamlamış kurşun kaçıncı yarı ömür bunun üzerine düşünmek lazım
  • Yarılanma ömrü tamamlanmış diye bir şey yok diye biliyorum o yarı kütleye kadar düşme süresine denir dolmuşsa o tamamen bitmiş demektir.
  • git 5 lira, 10 lira, 50 lira, neyse al yenisini hiç uğraşma bencileyn
  • Sonuç olarak 1200tllik kulaklığın daha kuvetlisini yapıcam ban herşeyin en eskisi lazım Kutsal kaseyi bulsam,Bakırsa eritir onu bile kullanırım.
    Kulaklık budur lan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cvp ver -- 23 Haziran 2011; 21:42:41 >

• Nasil kursun element(Pb) olanmi?
  • Yarı ömrünü tamamlamış kurşunu bulup da ne yapacaksın,git ömrünün yarısını tamamlamış bir kulaklık bul daha iyi. troll.gif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FadeToßlack -- 23 Haziran 2011; 21:43:14 >
  • Evet panpa saf olmasada olur
  • 9 mm lik bir tabanca al ve sıkar gibi yap bırak sıkar gibi yap bırak kurşunu korkut ki ömründen ömür gitsin. yarı ömrüne ulaşınca kurşunu çıkart kullan. problem?
  • fizik kimya bilmeyenler konuya dadanmıs. yarılanmanın bitmedigini bilipte bittigini sananlar, 20 Hz in altında salınım yapan ses frekanslarını duyabilcegini sanan vs vs insanlar doluşmuş peeh
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

fizik kimya bilmeyenler konuya dadanmıs. yarılanmanın bitmedigini bilipte bittigini sananlar, 20 Hz in altında salınım yapan ses frekanslarını duyabilcegini sanan vs vs insanlar doluşmuş peeh

Duymasanda beyin algılar.bkz:Glassarmonica
  • quote:

Orijinalden alıntı: cvp ver

quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

fizik kimya bilmeyenler konuya dadanmıs. yarılanmanın bitmedigini bilipte bittigini sananlar, 20 Hz in altında salınım yapan ses frekanslarını duyabilcegini sanan vs vs insanlar doluşmuş peeh

Duymasanda beyin algılar.bkz:Glassarmonica

duymadıgın halde beynin algılayınca zevkmi alıyon?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicho

9 mm lik bir tabanca al ve sıkar gibi yap bırak sıkar gibi yap bırak kurşunu korkut ki ömründen ömür gitsin. yarı ömrüne ulaşınca kurşunu çıkart kullan. problem?

• Git yeni kulaklık al dar gelirliğin alemi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cvp ver

Sonuç olarak 1200tllik kulaklığın daha kuvetlisini yapıcam ban herşeyin en eskisi lazım Kutsal kaseyi bulsam,Bakırsa eritir onu bile kullanırım.
    Kulaklık budur lan

inanmak başarmanın yarısıdır ama senin başarabileceğine inanmıyorum... işin gücün yok mu layn ? git yenisini al...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.