Şimdi Ara

Yardımlarınızı bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
68
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba herkese, aranızda yeniyim bayadır takip ediyordum bi kaç konuda, artık üye olayım dedim. Ben baya yıl açıkçası packard bell'in bir modelini kullandım/hâlâ o var,8yılı felan olabilir emin değilim :D ve işimi görüyordu taaki bilgisayarcım değişti ve pc ye format gerekti tanımadığım biri yaptı birşeyler ve tamam çöptü bilgisayarım ama bu kadar kötü değildi, lol oynuyordum öyle diyim iyi kötü kaldırıyordu :D artık ölü sanırım :D genellikle şunları yapıyorum; itunes , lol çok oynamam ama arada oynuyorum, Moba oyunlar biraz ilgimi çekiyor kaldıran bir pc olursa oynarım sanırım arada oynuyorum ama :D sims4 düşünüyorum pc bulursam, film ve dizi izlerim gene arada :D ama indirmiyorum , slaytlar sunumlar oluyor yani format atılmadan cs6 kullanıyordum , birde yedekleme yaparım fotoğraf, bütçem şuan uygun değil ama önerilere açığım bi ihtimal alabilirim o yüzden birkaç model aklımda bulunsun diyorum. 1000 tl ve 2500 belki :D arasında 5-6 sene götürebilen uygun bir model varsa yardımlarınızı bekliyorum. Zaten çok anlamıyorum bu işlerden ama şimdiden çok sağolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• MSI CX62 6QD-234XTR
    i5-6300HQ (6MB Cache, 2.30 up to 3,20 GHz)(4 Physical Cores)
    8GB DDR4 2133MHz RAM (Max.32GB)
    nVIDIA GeForce 940MX 2GB GDDR3 64Bit
    1 TB 7200 Rpm HDD (M.2 SATA:boş)
    15.6" (1366 x 768) Yansımasız Ekran
    120 W Güç adaptörü + Cooler Boost ile arttırılabilir fan hızlı soğutma

Mobilde 2.519,00 TL / 6 Taksit + 100 TL Maxipuan

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/msi-cx62-6qd-234xtr-core-i5-6300hq-8gb-1tb-g940mx-2gb-15-6-260900540

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.