Şimdi Ara

Yardımınıza İhtiyacım Var Beyler (Video)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi benim bi video hazırlamam lazım beyler, çok önemli. Ve hepinizin 3-4 saniyelik bi video çekmesini istiyorum eğer kabul ederseniz pm'den Msn adresimi atarım ne söyleyeceğinizi söylerim. Yani kamerayı suratınıza tutarak 2-3 kelime edeceksiniz bir arkadaşım için gerekli o yüzden. Yani herhangi bir sosyal paylaşım sitesinde kesinlikle paylaşmayacağım. bu ciddi anlamda ilk istirhamım sizden. Yardımlarınızı bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cris

Şimdi benim bi video hazırlamam lazım beyler, çok önemli. Ve hepinizin 3-4 saniyelik bi video çekmesini istiyorum eğer kabul ederseniz pm'den Msn adresimi atarım ne söyleyeceğinizi söylerim. Yani kamerayı suratınıza tutarak 2-3 kelime edeceksiniz bir arkadaşım için gerekli o yüzden. Yani herhangi bir sosyal paylaşım sitesinde kesinlikle paylaşmayacağım. bu ciddi anlamda ilk istirhamım sizden. Yardımlarınızı bekliyorum.

Senin için olsa yapardım arkadaşının diye yapamam hocam Fail.!

• quote:

Orijinalden alıntı: killercreek

quote:

Şimdi benim bi video hazırlamam lazım beyler, çok önemli. Ve hepinizin 3-4 saniyelik bi video çekmesini istiyorum eğer kabul ederseniz pm'den Msn adresimi atarım ne söyleyeceğinizi söylerim. Yani kamerayı suratınıza tutarak 2-3 kelime edeceksiniz bir arkadaşım için gerekli o yüzden. Yani herhangi bir sosyal paylaşım sitesinde kesinlikle paylaşmayacağım. bu ciddi anlamda ilk istirhamım sizden. Yardımlarınızı bekliyorum.

Senin için olsa yapardım arkadaşının diye yapamam hocam Fail.!

Arkadaşım için yapacağım hocam yanlış anlattım orada.

• bedavaya kamera karşısına çıkmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Asphyxia

bedavaya kamera karşısına çıkmam

Hocam yapma 3-4 sn ya
  • quote:

imzandan şüphelendim.Ne yapacan bizi goministmi edecen.kgb ye falan yollarsın sen videoları
  • quote:

Orijinalden alıntı: 03.10.2010

quote:

imzandan şüphelendim.Ne yapacan bizi goministmi edecen.kgb ye falan yollarsın sen videoları

Ya hoca ciddi bi konu açtık

• Yoharı
  • Sabırla upluyorum
  • ne dicez la kamara karşısında. . .
  • bu forumu az çok tanıyorsam burdan sana ekmek çıkmaz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytunkıy

bu forumu az çok tanıyorsam burdan sana ekmek çıkmaz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: aytunkıy

bu forumu az çok tanıyorsam burdan sana ekmek çıkmaz hocam

• Ne söylenceğini, nerde kullanılcağını sor bi arkadaşına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıvan Ç

Ne söylenceğini, nerde kullanılcağını sor bi arkadaşına.

Hoca arkadaşıma itafen hazırlayacağım videoyu. Arkadaşıma sürpriz olarak yani doğum günü için. Ben yapacağım videoyu, böyle tepki göstermenizin sebebini çözemedim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.