Şimdi Ara

Yardimci olur musunuz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
29
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2603 Mesaj
    Bizim komsudaki interneti almak istiyorum. Modemleri ttnetin verdigi modem. Ben wifi ile degilde bir cihaz alip o modeme baglanip eve dagitmak istiyorum. Yani o modeme kablosuz baglanip eve kablosuz interneti dagitmak istiyorum.

Bu ise yarayan cihaz biraz arastirdim router oluyor galiba. Yanlissam lutfen duzeltin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    Evet Router bağlatınca aynı modem görevi görücek.Modemden evindeki router a internet kablosu çektirirsen dağıtımı kablolu kablosuz kullana bilirsin.Dikkat etmen gereken router kalitesi çift anten olursa çekimdede sorun yaşamassın.

Istedigim cihaz menzil genisleticiymis. Su http://www.hepsiburada.com/tp-link-tl-wa850re-300-mbps-n-kablosuz-wall-plug-1rj45-portlu-kolay-kurulumlu-evrensel-menzil-genisletici-p-BD302580-yorumlari

Bunu kullanmam icin kablosuz modemin ekstra bir ozelligi olmasi gerekiyor mu ? Birde hizi dusuruyor demis bazi kullanicilar. Boyle bir sey var mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    BerkayDUR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tamam tesekkurler :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    BerkayDUR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
üniversite
haberler
Canlı Tv izle
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.