Şimdi Ara

Yardımcı olun bu sevda konusunda kafam cok bozuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
68
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben liseyi bitirmis mezun bir kardesinizim .Yaklasik 2 aydir bakistigim bir kiz var ama henuz aramizda bir sey olmadi gidip de bir sey komusmadim .Bugun de kurs cikisinda ard arda bakismalar oldu uzun sureli . Artik canima tak etti dayanamiyorum. Sizce ne yapmaliyim derslerim de var (basarili bir ogrenciyim kendi capimda karsidakinin de dersleri iyi) hayatimda . Yardimci olursaniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D5565ABB3 -- 13 Ocak 2019; 21:03:12 >

• 2 aydır bi kızla konuşamayacak kadar özgüvensiz isen hiç konuşma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Irina Spalko kullanıcısına yanıt
    İki aydir bakisma sebebim surekli kacmak derslerime odaklanmak icin kactim surekli ama artik olmadigini farkettim daha beceremiyorum ondan dolayi yardim istedim baskasinin da gorusunu almak istedim yoksa ozguvesiz bir insan degilim red yemekdten de korkum yok yani

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.kontrtenor

İki aydir bakisma sebebim surekli kacmak derslerime odaklanmak icin kactim surekli ama artik olmadigini farkettim daha beceremiyorum ondan dolayi yardim istedim baskasinin da gorusunu almak istedim yoksa ozguvesiz bir insan degilim red yemekdten de korkum yok yani

E o zaman neden fikir almak istiyorsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.