Şimdi Ara

Yardimci olabilirmisiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Merhaba . Kredi olaylarını bilirsiniz. Gecikmeler avukat icra vs. Ben 2 ay önce ıcrada olan dosyalarımi kapattım. Sigortaliyim, calisanim ve aylık 1800 tl gelirim var. Şeker hastalığından dolayi ameliyat olmam gerekiyor ve Evimin bir takim ihtiyaçları var. Sorum şudur ; bankalardan suan nasıl kredi alabilirim istediğim tutar 4 bin TL. Bunu ödeyecek gücünde var Allah'a bin şükür . Cevaplarinizi bekliyorum teşekkür ederim şimdiden herkese.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kara listede olmalısınız...Ödeme gücünüz varda,önceki kredilerde niçin sorun yaşadınız?...Bir müddet kredi, KK düşünmeyin bence...

• Haklısınız o zamanlar sıkıntılı bir dönem yaşadım. Ama şimdi düzelttim borclarimi kapattım . Findeksi yani kkb'yi aradım. Biz sadece Puanınızin düzenlemesini yapıyoruz ama banka isterse size kredi verebilir insiyatif bir durum dedi

• Maaş aldığın bankadan dene. Oradan olmazsa diğer bankalara hiç başvuru bile yapma.
  • @delpiero Yarın zaten öyle yapıcam sadece 4 bin TL istiyorum ve vadesini 2 ay yapıcam öyle 36 48 ay çok olur olmazsa ne yapabilirim diye düşünüyorum çıkar bir yol yok malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ISISI21 -- 3 Aralık 2017; 23:32:57 >
  • 5 yıl geçmeden negatif kaydın silinmez 5 yıl 1 gün geçtiği an negatif kaydın yok olur tertemiz sicil seni bekler tabi borcun yok ise sana tavsiyem kkb findeks raporu çek kendine nefatif kayıtlarını banka bakalım takibi kapatmışmı o çok önemli eğer açık ise 10 yıl geçsede boş bana atabilirsin raporunu ayrıca 2 sene sonra 500 tl mevduat blokesi ile git bir kredi kartı al limiti 280 civarı olur bütün para kadar limit vermezler o kart ile 2-3 sene takıl amaç burda 5 yıl bittiğinde puanın bir anda yükselsin 1400 seviyelerine 4. Yıl dada paran varsa git bir bankaya özellikle ykb yada garanti alın size 1000 tl para bunu bloke edip mevduat karşılığı bana 1000 tl yine kredi verin de 12 ay vadeli amaç burda zaten 1000 tlyi zaten geri alıyosun anında içerde paran duruyor nasıl olsa sadece 100-300 arası faiz ödersin ama verdiğim reçete ile 2022 de tertemiz olursun acil şifalar dilerim ayrıca

• @Travegoster bankaya gittim banka bana dediki 1100 tl yatırım yapın blokeye alalım size 1000 TL'lik kredi kartı verelim 5 sene beklemeye gerek yok. Insanlari korkutmak biraz önlem alsınlar diye yapılan bir duyuru o dedi. Internetten veya sms ile kredi ve kredi kartı başvurusu yaparsanız red gelir ama 6 7 ay içinde Puanınız yukselirse gelin biz size kredi verelim varmıdır bunun aslı acaba.

Not: raporumu aldım. Bütün kredilerim kapalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ISISI21 -- 4 Aralık 2017; 11:51:10 >
  • Konu hala güncel arkadaşlar sigortalı calisanim eğer kredi çekmeye bir aracı olursa yardimci olan kişiye 3 4 bin verebilirim saygilarimla

• arkadaşlar bilgi sahibi olanlar yardımcı olabilicek kişiler lütfen cevap verebilirmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ISISI21

arkadaşlar bilgi sahibi olanlar yardımcı olabilicek kişiler lütfen cevap verebilirmi ?

Sana uzunca reçete yazdım hala yardımcı olacak varmı demen ilginç allah yardımcın olsun sıkıntın var tamam ama öyle sakın sakın 2000-3000 komisyon vererek sana kredi kulandırırım diyenlere inanma.5 yıla ihtiyacın var findeksden negatif kayıtların silinmesi için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.