Şimdi Ara

Yardımcı olabilecek biri var mı ? NACAR SAAT (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
10.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • iste sana bir ornek vereyim cin mali bir nacar saat modeli gordugun gibi siradan miyota mekanizmasi var.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Yardımcı olabilecek biri var mı ? NACAR SAAT Yardımcı olabilecek biri var mı ? NACAR SAAT

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sedat8266

Merhaba ismim Sedat forumda tanışma bölümünü bulamadım özür dilerim, ama ben saat işinde profesyonel sayılırım ve bahsettiğiniz markanın satışını uzun yıllar yaptım , internette aratıp modele baktım o kol saniye ama kronograf saniyesi, dolaysıyla saat olarak çalışmaz ama kırmızı tuşa basın çalışmaya başlayacaktır (saat yeni model hiç kurcalamadım foto dan anladığım kadarıyla yazdım) arkadaşlar saat konularında profesyınel bilgi sahibiyim elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım, uzmanlık alanım dijital saatler değil asıl mekanik saatler özelliklede İsviçre saatleri

Merhaba. Ben daha 1 hafta önce nacar marka saat aldım. Tarih geri kalınca ayar yapiyim dedim. Normalde ortadaki çarkı biraz çekince takvim iki tık çekince de saat ayarlanıyor çoğu saatte olduğu gibi. Anca ikinci tıkı çekince çarkı sola doğru yani saat yönünün tersine çevirince çark bildiğin vida gibi çıkıp elimde kaldı. Tekrar vida gibi taktım. Bu normal mi? Ordan su almaz mı bu saat? Fotoğrafını da ekliyorum.

Nacar 25-291361-Rssl1 Kol Saati

http://www.hepsiburada.com/nacar-25-291361-rssl1-kol-saati-p-SA25-291361-RSSL1?magaza=Full%20Time

Yardımcı olabilecek biri var mı ? NACAR SAAT

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.