Şimdi Ara

YARDIMCI ARKADAŞLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABALAR BAŞIMDAN BİR OLAY GEÇTİ DÜĞÜN GÜNÜMDE DÜĞÜN ARACINI BEN SÜRÜYORUM VE YANIMDA EŞİM KONVOY HALİNDE GİDERKEN GİDİCEĞİM SOKAKTA YOL ÇALIŞMASI VARDI BENDE DİĞER SOKAKTAN GİRDİM TERS YÖNDÜ ORASI SOKAĞA GİRMEK ÜZEREYKEN ÖNÜME Bİ KADIN ATLADI VE BENDEN PARA İSTEDİ CAMI AÇIĞ UYARDIM ZARF OLMADIĞINI ARDINDAN ARACIN KAPUTUNA VURARAK İSTEDİ TEKRAR UYARDIM VE Bİ KAÇ SEFER UYARDIKTAN SONRA ÇEKİLDİ ARACIN ÖNÜNDEN ARACIN ÖNÜNDEN ÇEKİLDİKTEN SONRA TAM HAREKET EDİCEKKEN KADIN KENDİNİ YERE ATTI BEN ARAÇTAN İNMEDİM ARKADAKİ ARAÇTA ARKADAŞIM İNİP KADINI KALDIRDI VE HİÇBİRŞEY OLMADĞINI SÖYLEMİŞ KADIN ARDINDAN DEVAM ETTİK BİZ ERTESİ GÜN KARAKOLA GİTTİK BENDEN ŞİKYAETÇİ OLMUŞ ÇARPIP KAÇTI DİYE BENDE İFADE VERDİM Bİ KAÇ AY SONRA DAVA AÇTIĞINI ÖĞRENDİK 6.000 TL PARA İSTEDİ DAVA VAZGEÇMEK İÇİN BEN VERMİYECEĞİMİ SÖYLEDİM YARIN MAHKEMEMİZ VAR BAKALIM NOLUCAK BİRDE BİLİR KİŞİ RAPORUNDA BENİM ÇARPTIĞIM SÖYLENMİYOR KADININ KENDİNİ YERE ATTIĞI SÖYLENİYOR BUNCA DERDİN ORTASINDA BİRDE BÖYLE PİSLİK İNSANLARLA UĞRAŞIYORUM SİZCE BİR ŞEY OLURMU

• Bir şey olmaz siz de yolu kestiği için kişi hürriyetinden yoksun kılmaktan ve iftiradan şikayetçi olabilirsiniz. ayrıca büyük harflerle yazmayin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hiç bir şey olmaz
  • YARDIMCI ARKADAŞLAR
  • Şöyle bi sonuç çıktı mahkemede sanırsam 5 yıl içinde bir suç işlemessem bu para cezasını ödemeyeceğim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.