Şimdi Ara

Yardım .. ZALMAN alcu 7700 işlemci soğutucu fan değişimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba sayın forum üyeleri .. sizlerin tecrübelerine sığınarak bir soru sormak istiyorum.. elimde zalman alcu 7700 işlemci soğutucu var.. ben üzerindeki fanı değiştirip ( Silver Stone FM121 12cm Ultra Performanslı Sessiz Fan SST-FM121 ) fanını takabilirmiyim acaba .? söküp bakamıyorum geçici olarak takıp pc yı acabılecegım sogutucum olmadıgından dolayı .. cevaplarınızı bekliyor teşekkürlerimi sunuyorum..

• cık. olmaz.
  • cevabınız ıcın tesekkur edıyorum ..olmaz demıssınızde sokmedım taktıgımdan berıde su anda da sokemıyorum.. olmama sebebı nedır fanı hıcmı sokulmuyor ababa ..sokulsede hıcmı takılmıyor.. gorsellerde gormustum yabancı bır sıteydı yetrlı duzeyde ıngılızcem olmadıgı ıcın tam anlayamadım ama anladıgım kadarıyla orjınal fan yapraklarından bırısı kırıldıgı ıcın kendısı fanı degıstırdıgını soyluyordu... ordan hareketle bende değişirmi merak ediyorum..
  • http://img.photobucket.com/albums/v363/navig/P4%20Rig/Zalman%20fan%20mod/tools.jpg resimdede gördüğünüz gibi bir uygulama yapılmışş.. sizin düşüncelerinizi nelerdir
  • sayın forum uyelerı fıkirı olan yokmu ??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.