Şimdi Ara

YARDIM YENI BASLIYORUM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • World of WarCraft'ın clienti cektim birde "Addionatal missing files" diye bir dosyada cektim ( ne işe yarıyor mu bilmiyorum ) baska bir şeyler çekmem gerekiyor mu online oynamak için ? sanırsam patch gerekiyor ama hangi patch 1.8 ? 1.9 ? ve lagsız güzel bir türk serveri varmı varsa onunda linkini yazar mısınız bi zahmet vede oyuna baslamak için baska neler yapmam lazım yardim lütfen ( cok şey istedim galiba )

• Her yeni baslayacak olan yeni bir topic acıyor. Ust konuyu okusan cevabı orada var.

Bu arada tum oyunu mu cektin?
  • hiç bir bilgim yok iki tane dosya cektim
    ikiside 1,2Gb civarlarında..
    yukarsını okudum fakat char seçimi falan yazılmıs genelde bana daha cok oyuna nasıl,nerde,hangi serverda,hangi dosyayı nereye kopyalamam lazım,hangi patchi çekmem lazım vs.. vs.. lazım ( 6 aydır bu oyunu oynamak için cd veya link arıyordum sonunda buldum indirdim şimdi yardım edin lütfen
    warcraft throzen III falan var ya onuda veya baska dosyalarda cekmem lazımmı ? kafam karıştı iyicee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abstract -- 20 Mart 2006; 1:19:04 >
  • Oncelikle bu oyunun W3 ile bir alakası yok. Apayrı bir şey. Ayrıca hangi yamaları cekmen, neleri nasıl ayarlaman gerektiğini hangi serverda oynamak istiyorsan oradan ogrenebilirisn. Her free serverın ayarları farklı. Bu free serverların sitelerine de ust konu baslıgından ulasabilirsin. Ayrıca bazıları için topicler de var. Orada da daha ayrıntılı bilgi alabilirsin.
  • tşkler. peki senin tavsiye edebilecegin iyi türk serverlar varmı (lagsız) ?
  • Ne desem yalan olur gercekten. Ben free de oynamadım pek, oynadım da 1 seneye yakın oldu. Şimdi hepsi değişmiştir. Sen free serverlar için acılan topiclerdeki yorumları oku bence. Oradan kendine gore bir server cıkarımı yaparsın.
  • ok tşkler yinede 1 tane türk serveri buldum ama account alamadım türk server lazım cünkü hiç bir şey bilmiyorum belki bir arkadaş cıkarda oyunu öğretir diye istedim.. bulamassam yabancı serverda kendi çapımızda eğlencez artık
  • Emin değilim ama bu forumda turkbeyli de oynayanlar var. İstersen orada oyna ogrenme asamasında hem oyundan hem burdan yardım almıs olursun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.